Malá Víska 2015 - O pohár, muži, ženy a děti

Liga: Pošumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 09. 2015 13:00
Kontakt:   Ing. David Janda
Telefon:  +420 775 347 557
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké 4x savec

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hadrava KT 25,75 25,75 25,60
2.  Zahorčice KT 25,94 25,94 25,69
3.  Rozsedly KT 26,66 26,66 24,37
4.  Střeziměř KT 26,82 26,82 26,65
5.  Nýrsko KT 27,15 26,93 27,15
6.  Malá Víska KT 27,18 26,82 27,18
6.  Neznašovy KT 27,18 27,10 27,18
8.  Ostřetice KT 27,37 27,37 26,89
9.  Petrovice KT 27,56 24,58 27,56
10.  Tupadly KT 27,81 26,02 27,81
11.  Bezděkov (Klatovy) KT 30,12 30,12 29,82
12.  Drslavice KT 31,58 31,04 31,58
13.  Rovná (Strážov) KT 33,02 28,10 33,02
14.  Mochtín KT 33,49 33,49 33,14
15.  Klenová KT 34,29 34,29 30,09
16.  Vrhaveč KT 37,02 37,02 33,63
17.  Bystřice nad Úhlavou KT 48,21 48,21 33,35

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké 4x savec

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hadrava KT 27,41 27,33 27,41
2.  Žiznětice KT 35,98 35,98 34,46
3.  Malá Víska KT 36,00 34,86 36,00
4.  Tupadly KT 37,53 37,53 35,96
5.  Drslavice KT 39,60 33,25 39,60
6.  Rozsedly KT 40,81 40,81 34,38
7.  Nýrsko KT 83,81 76,18 83,81

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, nástřik

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Víska KT 30,96 30,96 30,96
2.  Bystřice nad Úhlavou A KT 32,32 32,32 32,32
3.  Dešenice A KT 33,86 33,86 33,86
4.  Klenová KT 35,64 35,64 35,64
5.  Bystřice nad Úhlavou B KT 36,02 36,02 36,02
6.  Vrhaveč KT 37,22 37,22 37,22
7.  Luby KT 38,79 38,79 38,79
8.  Hluboká DO 38,94 38,94 38,94
9.  Malechov KT 55,01 55,01 55,01
10.  Hradiště B PM 78,03 78,03 78,03
11.  Hradiště A PM NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, nástřik

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dešenice A KT 27,58 27,58 27,58
2.  Bystřice nad Úhlavou KT 29,26 29,26 29,26
3.  Dešenice B KT 31,67 31,67 31,67
4.  Týnec u Klatov KT 47,97 47,97 47,97
5.  Vrhaveč KT 49,45 49,45 49,45
6.  Malá Víska KT 52,78 52,78 52,78
7.  Luby KT 57,03 57,03 57,03

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké 4x savec

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahorčice KT 24,56 24,56 24,10
2.  Neznašovy KT 25,20 25,20 24,74
3.  Hadrava KT 25,22 23,88 25,22
4.  Nýrsko KT 28,03 27,24 28,03
5.  Střeziměř KT 28,30 28,30 26,01
6.  Malá Víska KT 34,82 34,82 29,20

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké 4x savec

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hadrava KT 27,64 27,59 27,64
2.  Žiznětice KT 36,18 31,99 36,18
3.  Malá Víska KT 38,74 38,74 33,52

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bystřice nad Úhlavou KT--26,322016/09/10 Plamen útok, sklopka
2. Hradiště PM--27,112016/09/10 Plamen útok, sklopka
3. Dešenice KT--32,522016/09/10 Plamen útok, sklopka
4. Klenová KT--36,082016/09/10 Plamen útok, sklopka
5. Dešenice KT--37,852016/09/10 Plamen útok, sklopka
6. Vrhaveč KT--37,902016/09/10 Plamen útok, sklopka
7. Hluboká DO--41,602016/09/10 Plamen útok, sklopka
8. Dlažov KT--43,552016/09/10 Plamen útok, sklopka
9. Malá Víska KT--53,502016/09/10 Plamen útok, sklopka
10. Luby KT--69,762016/09/10 Plamen útok, sklopka
11. Hradiště PM--88,432016/09/10 Plamen útok, sklopka
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dešenice KT--36,582016/09/10 Plamen útok, sklopka
2. Malá Víska KT--42,172016/09/10 Plamen útok, sklopka
3. Vrhaveč KT--53,932016/09/10 Plamen útok, sklopka
4. Bystřice nad Úhlavou KT--61,302016/09/10 Plamen útok, sklopka
5. Malá Víska KT--65,342016/09/10 Plamen útok, sklopka
6. Bystřice nad Úhlavou KT--68,012016/09/10 Plamen útok, sklopka
7. Luby KT--80,872016/09/10 Plamen útok, sklopka
8. Klenová KT--87,032016/09/10 Plamen útok, sklopka
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hradiště - Starší žáci

78,03https://youtu.be/KQai8jDmNUo Jiří Studnička

Hradiště - Starší žáci

NPhttps://youtu.be/4QEa2dZdHlA Jiří Studnička
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/09 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2001/09/08 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2002/06/08 Malá Víska, Vyřazovací soutěž muži
2002/09/07 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2003/09/06 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2004/09/04 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2005/09/04 Malá Víska (KT), O pohár - SDH Malá Víska
ZČHL
2005/09/10 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2006/09/09 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2007/09/08 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2008/09/13 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2009/09/12 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2010/09/11 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2011/09/10 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2012/09/08 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
2013/09/14 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
2014/09/13 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti
PHLKT
2015/09/12 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti
PHLKT
2016/09/10 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti
PHLKT
2017/09/09 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti
PHLKT
2018/09/08 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
2019/09/07 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře