Lžovice 2016 (Kolín)
1.kolo PHL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Polabská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 05. 2016 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Lžovice | Kolín | 31,31 | 32,38 | 31,31 | 1,07 | |
![]() | 2. | Plaňany A | Kolín | 31,74 | 37,58 | 31,74 | 5,84 | |
![]() | 3. | Sendražice | Kolín | 33,09 | 33,09 | 34,79 | 1,70 | |
![]() | 4. | Vrbčany | Kolín | 34,76 | 34,76 | 45,31 | 10,55 | |
![]() | 5. | Tři Dvory | Kolín | 35,66 | 35,66 | 39,16 | 3,50 | |
![]() | 6. | Krakovany A | Kolín | 37,21 | 75,67 | 37,21 | 38,46 | |
![]() | 7. | Plaňany B | Kolín | 41,19 | 48,63 | 41,19 | 7,44 | |
![]() | 8. | Býchory | Kolín | 45,04 | 45,04 | 0,60 | 44,44 | |
![]() | 9. | Veltruby | Kolín | 45,55 | 61,93 | 45,55 | 16,38 | |
![]() | 10. | Krakovany B | Kolín | 60,10 | 62,31 | 60,10 | 2,21 |
Ženy, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Tři Dvory | Kolín | 36,75 | 36,75 | 72,92 | 36,17 | |
![]() | 2. | Lžovice | Kolín | 41,66 | 59,87 | 41,66 | 18,21 | |
![]() | 3. | Plaňany | Kolín | 45,67 | 6,77 | 45,67 | 38,90 |
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Rasochy | Kolín | 17,29 | 17,78 | 17,29 | 0,49 | |
![]() | 2. | Plaňany | Kolín | 19,07 | 19,07 | 19,85 | 0,78 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Rasochy | Kolín | 19,82 | 19,82 | 23,65 | 3,83 | |
![]() | 2. | Plaňany | Kolín | 25,87 | 2,62 | 25,87 | 23,25 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vrbčany | Kolín | 55,32 | 26,25 | 26,25 | 2022/05/07 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Plaňany A | Kolín | 27,07 | 27,86 | 27,07 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Sendražice | Kolín | 32,30 | 27,91 | 27,91 | 2019/05/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Lžovice | Kolín | 43,27 | 28,56 | 28,56 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Lžovice | Kolín | 30,25 | 28,60 | 28,60 | 2019/05/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Lžovice | Kolín | 47,20 | 28,60 | 28,60 | 2022/05/07 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Vitice | Kolín | 33,62 | 28,61 | 28,61 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Sendražice | Kolín | 29,77 | 29,55 | 29,55 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Vrbčany | Kolín | 36,48 | 29,66 | 29,66 | 2015/05/09 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Vitice | Kolín | 30,51 | 45,34 | 30,51 | 2019/05/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Rasochy | Kolín | NP | 30,69 | 30,69 | 2022/05/07 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Vrbčany | Kolín | 34,50 | 30,84 | 30,84 | 2017/05/13 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Lžovice | Kolín | 32,38 | 31,31 | 31,31 | 2016/05/14 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Vrbčany | Kolín | 31,46 | 49,82 | 31,46 | 2019/05/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Plaňany | Kolín | 43,50 | 31,57 | 31,57 | 2022/05/07 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Plaňany A | Kolín | 37,58 | 31,74 | 31,74 | 2016/05/14 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Čelákovice | Praha-východ | NP | 32,18 | 32,18 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Ovčáry A | Kolín | 32,40 | 39,32 | 32,40 | 2013/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Sendražice | Kolín | 33,09 | 34,79 | 33,09 | 2016/05/14 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Veltruby | Kolín | 39,40 | 33,31 | 33,31 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Krakovany | Kolín | 34,53 | 33,48 | 33,48 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Němčice | Kolín | 33,53 | 34,06 | 33,53 | 2010/05/15 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Plaňany A | Kolín | - | 33,72 | 33,72 | 2017/05/13 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Plaňany B | Kolín | 46,47 | 33,82 | 33,82 | 2017/05/13 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Lžovice | Kolín | 49,39 | 33,91 | 33,91 | 2017/05/13 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Lžovice | Kolín | 36,27 | 34,47 | 34,47 | 2015/05/09 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 27. | Starý Kolín A | Kolín | 39,19 | 34,49 | 34,49 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 28. | Krakovany A | Kolín | 43,84 | 34,56 | 34,56 | 2017/05/13 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 29. | Vítězov | Kolín | 34,68 | 34,66 | 34,66 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 30. | Vrbčany | Kolín | 34,76 | 45,31 | 34,76 | 2016/05/14 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ovčáry | Kolín | 3,45 | 12,00 | 3,45 | 2010/06/26 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Němčice | Kolín | 31,28 | 12,00 | 31,28 | 2010/06/26 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Lžovice | Kolín | 35,49 | 31,36 | 31,36 | 2019/05/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Lžovice | Kolín | 31,61 | NP | 31,61 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Čelákovice | Praha-východ | 32,94 | 35,56 | 32,94 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Plaňany | Kolín | 34,90 | 33,15 | 33,15 | 2022/05/07 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Lžovice | Kolín | 33,59 | 49,00 | 33,59 | 2017/05/13 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Plaňany | Kolín | 54,23 | 35,61 | 35,61 | 2018/05/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Lžovice | Kolín | 51,88 | 35,72 | 35,72 | 2010/06/26 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Tři Dvory | Kolín | 44,09 | 36,16 | 36,16 | 2010/06/26 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Plaňany | Kolín | 36,38 | 49,00 | 36,38 | 2017/05/13 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Tři Dvory | Kolín | 36,55 | 75,55 | 36,55 | 2013/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Tři Dvory | Kolín | 36,75 | 72,92 | 36,75 | 2016/05/14 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Lžovice | Kolín | 43,83 | 37,14 | 37,14 | 2015/05/09 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Lžovice | Kolín | 37,50 | 38,65 | 37,50 | 2022/05/07 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Starý Kolín | Kolín | 38,20 | 39,41 | 38,20 | 2019/05/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Lžovice | Kolín | 49,44 | 38,26 | 38,26 | 2013/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Plaňany | Kolín | 46,24 | 38,93 | 38,93 | 2015/05/09 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Tři Dvory | Kolín | 59,88 | 41,62 | 41,62 | 2010/05/15 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Lžovice | Kolín | 59,87 | 41,66 | 41,66 | 2016/05/14 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Býchory | Kolín | 51,10 | 42,10 | 42,10 | 2013/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Němčice | Kolín | 58,47 | 42,69 | 42,69 | 2010/05/15 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Ovčáry | Kolín | 43,93 | 66,75 | 43,93 | 2013/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Plaňany | Kolín | 6,77 | 45,67 | 45,67 | 2016/05/14 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Ovčáry | Kolín | 73,62 | 46,93 | 46,93 | 2010/05/15 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Lžovice | Kolín | 107,47 | 79,91 | 79,91 | 2010/05/15 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












