Krakovany 2016 (Kolín)
2.kolo PHL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Polabská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 05. 2016 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Plaňany A | Kolín | 27,81 | - | 27,81 | 27,81 | |
![]() | 2. | Lžovice | Kolín | 30,90 | 52,54 | 30,90 | 21,64 | |
![]() | 3. | Vrbčany | Kolín | 32,12 | 32,12 | 35,84 | 3,72 | |
![]() | 4. | Sendražice | Kolín | 32,93 | 36,73 | 32,93 | 3,80 | |
![]() | 5. | Plaňany B | Kolín | 35,41 | 35,41 | 35,49 | 0,08 | |
![]() | 6. | Krakovany A | Kolín | 37,88 | 44,85 | 37,88 | 6,97 | |
![]() | 7. | Krakovany B | Kolín | 48,40 | 48,40 | 49,32 | 0,92 |
Ženy, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Lžovice | Kolín | 30,41 | 45,77 | 30,41 | 15,36 | |
![]() | 2. | Plaňany | Kolín | 34,56 | 36,48 | 34,56 | 1,92 |
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Rasochy | Kolín | 17,51 | 18,38 | 17,51 | 0,87 | |
![]() | 2. | Plaňany | Kolín | 37,53 | 37,53 | 40,25 | 2,72 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Rasochy | Kolín | 21,33 | 21,33 | 29,91 | 8,58 | |
![]() | 2. | Plaňany | Kolín | 22,15 | 22,15 | 31,53 | 9,38 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plaňany A | Kolín | 25,43 | 29,80 | 25,43 | 2018/05/12 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Plaňany A | Kolín | 26,50 | 29,88 | 26,50 | 2017/05/27 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Plaňany | Kolín | 28,10 | 27,20 | 27,20 | 2019/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Ovčáry A | Kolín | 27,43 | 28,86 | 27,43 | 2015/05/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Plaňany A | Kolín | - | 27,81 | 27,81 | 2016/05/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Rasochy | Kolín | 27,94 | 32,53 | 27,94 | 2022/05/21 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Vrbčany | Kolín | 42,14 | 28,01 | 28,01 | 2019/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Vitice | Kolín | 30,36 | 28,03 | 28,03 | 2019/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Lžovice | Kolín | 29,31 | 28,09 | 28,09 | 2018/05/12 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Lžovice | Kolín | 28,54 | 32,18 | 28,54 | 2014/05/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Krakovany | Kolín | 33,08 | 29,11 | 29,11 | 2018/05/12 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Lžovice | Kolín | 29,37 | 39,75 | 29,37 | 2017/05/27 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Plaňany B | Kolín | 31,30 | 29,47 | 29,47 | 2022/05/21 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Plaňany B | Kolín | 29,47 | 30,57 | 29,47 | 2018/05/12 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Sendražice | Kolín | NP | 29,71 | 29,71 | 2018/05/12 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Vítězov | Kolín | 30,08 | 35,07 | 30,08 | 2018/05/12 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Plaňany B | Kolín | 34,16 | 30,59 | 30,59 | 2017/05/27 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Krakovany A | Kolín | 43,69 | 30,68 | 30,68 | 2017/05/27 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Plaňany | Kolín | 30,75 | NP | 30,75 | 2022/05/21 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Lžovice | Kolín | 52,54 | 30,90 | 30,90 | 2016/05/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Sendražice | Kolín | 31,03 | 39,69 | 31,03 | 2017/05/27 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Veltruby | Kolín | 31,87 | 36,78 | 31,87 | 2017/05/27 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Vrbčany | Kolín | 32,12 | 35,84 | 32,12 | 2016/05/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Hlavečník | Pardubice | 32,45 | NP | 32,45 | 2014/05/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Lžovice | Kolín | 34,47 | 32,63 | 32,63 | 2019/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Plaňany | Kolín | 38,32 | 32,71 | 32,71 | 2015/05/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 27. | Vrbčany | Kolín | 32,80 | 35,50 | 32,80 | 2015/05/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 28. | Sendražice | Kolín | 36,73 | 32,93 | 32,93 | 2016/05/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 29. | Mančice | Kolín | 32,95 | 35,01 | 32,95 | 2019/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 30. | Tři Dvory | Kolín | 32,99 | NP | 32,99 | 2014/05/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plaňany | Kolín | 38,40 | 29,42 | 29,42 | 2019/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Lžovice | Kolín | 1200,00 | 29,80 | 29,80 | 2018/05/12 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Lžovice | Kolín | 45,77 | 30,41 | 30,41 | 2016/05/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Lžovice | Kolín | 32,03 | 30,94 | 30,94 | 2019/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Plaňany | Kolín | 31,25 | 34,25 | 31,25 | 2018/05/12 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Plaňany | Kolín | 34,04 | 32,31 | 32,31 | 2017/05/27 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Lžovice | Kolín | 32,79 | 41,78 | 32,79 | 2017/05/27 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Starý Kolín | Kolín | 57,56 | 33,57 | 33,57 | 2022/05/21 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Lžovice | Kolín | 55,67 | 33,94 | 33,94 | 2015/05/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Ovčáry A | Kolín | 34,03 | 42,53 | 34,03 | 2015/05/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Plaňany | Kolín | 36,48 | 34,56 | 34,56 | 2016/05/28 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Lžovice | Kolín | 34,81 | 48,65 | 34,81 | 2014/05/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Plaňany | Kolín | 37,03 | 50,32 | 37,03 | 2022/05/21 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Ovčáry | Kolín | 37,65 | NP | 37,65 | 2014/05/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Starý Kolín | Kolín | 40,57 | 48,49 | 40,57 | 2019/05/11 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Tři Dvory | Kolín | NP | 40,62 | 40,62 | 2014/05/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Plaňany | Kolín | 82,51 | 46,07 | 46,07 | 2015/05/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












