Liga: | TRL |
Místo: | Myslibořice |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 25. 07. 2021 12:30 |
Kontakt: | Roman Benda |
Telefon: | +420606653527 |
Začátek rezervace: | 11. 07. 2021 12:30 |
Konec rezervace: | 25. 07. 2021 12:00 |
Začátek tipování: | 11. 07. 2021 20:00 |
Konec hlasování: | 24. 07. 2021 00:00 |
Zadal: | Roman Benda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Vzhledem k nařízením ohledně Covid 19 musí každý soutěžící splňovat podmínku bezinfekčnosti buď ukončeným očkováním, nebo negativním testem PCR ne starším jak 7 dní, antigenním ne starším jak 3 dny, nebo prodělanou infekcí Covid19 do 180 dnů od pozitivního testu. Vše bude formulováno v přihlášce do soutěže.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysliborice-11694.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Mikulovice | B | ZN | Michal Urbánek | |
2 | 2 | Mikulovice | A | ZN | Michal Urbánek | |
3 | 3 | Heraltice | TR | Jan Neuman | ||
4 | 4 | Blatnice | TR | petr veleba | ||
5 | 5 | Čechtín | B | TR | Marek Horký | |
6 | 6 | Černín | ZN | Jiří Veselý | ||
7 | 7 | Příložany | TR | Jarda Blatný | ||
8 | 8 | Budíkovice | TR | SDH Budíkovice | ||
9 | 9 | Pocoucov | TR | Josef Buďa | ||
10 | 10 | Výčapy | B | TR | Vítězslav Javůrek | |
11 | 11 | Třebelovice | TR | Josef Bulíček | ||
12 | 12 | Jemnice | TR | Radek Jenerál | ||
13 | 13 | Sokolí | TR | Roman Benda | ||
14 | 14 | Újezd | ZN | Filip Krupica | ||
15 | 30 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 2 | Jemnice | TR | Kristýna Šendová | ||
2 | 4 | Myslibořice | TR | Ivana Říhová | ||
3 | 5 | Kostníky | TR | Julie Křivanová | ||
4 | 6 | Štěměchy | TR | Standa Urban | ||
5 | 7 | Krahulov | TR | Alena Hekerlová | ||
6 | 9 | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | Vendula Vejmelkova | ||
7 | 10 | Stařeč | TR | Marek Pokorný | ||
8 | 11 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. |