Liga: | ZNL |
Místo: | Dobřínsko |
Okres: | Znojmo |
Kraj: | Jihomoravský |
Kdy: | 13. 06. 2015 10:00 |
Kontakt: | Petr Novák, Radim Herout |
Telefon: | +420 725 316 896 |
Začátek rezervace: | 30. 05. 2015 19:00 |
Konec rezervace: | 11. 06. 2015 22:00 |
Začátek tipování: | 30. 05. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 12. 06. 2015 00:00 |
Zadal: | Lukáš Badin |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://www.sdh-dobrinsko.cz/ |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrovolných hasičů Dobřínsko si Vás dovoluje pozvat 13. června 2015 na
II. kolo Znojemské Ligy v požárním útoku v Dobřínsku na fotbalovém hřišti
O putovní pohár starosty obce v kategorii muži a o putovní pohár místostarostky v kategorii ženy
Každé umístění pohárové, věcné dary.
Vyhlášení a ocenění nejrychleji sražených terčů v obou kategoriích
5 nejrychlejších družstev mužů postoupí do finále o malý sud piva na 2B
4 nejrychlejších družstva žen postoupí do finále o dort darovaný od SDH Dobřínsko na 2B
Místo konání: fotbalové hřiště
Prezentace: 9:30 hod.
Nástup a zahájení: 9:50 hod.
Start útoku: 10:00 hod.
Startovné:150,- Kč
Povrch:travnatý, základna a náběh asfalt
Dle pravidel ligy okr. Znojmo - nově bez přetlakového ventilu !!!
Bohaté občerstvení
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dobrinsko-6526.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Dobřínsko | ZN | Lukáš Badin | ||
2 | 2 | Jezeřany-Maršovice | ZN | Lukáš Badin | ||
3 | 3 | Příložany | TR | Jarda Blatný | ||
4 | 4 | Vémyslice | ZN | Tomáš Kerndl | ||
5 | 5 | Chvalovice | ZN | Lukáš Badin | ||
6 | 6 | Mikulovice | ZN | Michal Urbánek | ||
7 | 7 | Hostěradice | ZN | Lukáš Badin | ||
8 | 8 | Police | TR | Aleš Coufal | ||
9 | 9 | Horní Lhotice | TR | Radek Staněk | ||
10 | 10 | Jevišovice | ZN | Tomáš Schwarz | ||
11 | 11 | Únanov | ZN | Ludvík Sapík | ||
12 | 12 | Rešice | B | ZN | Václav Bazík | |
13 | 13 | Výrovice | ZN | Jakub Havelka | ||
14 | 14 | Blížkovice | ZN | Pavel Svoboda | ||
15 | 15 | Dobřínsko | 'B' | ZN | Radim Herout | |
16 | 16 | Rešice | A | ZN | Václav Bazík | |
17 | 17 | Dolní Kounice | BO | Radim Herout | ||
18 | 18 | Černín | ZN | Jiří Veselý | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Vítonice | ZN | Pavlína | ||
2 | 3 | Božice | ZN | Dagmar Szabóová | ||
3 | 4 | Výrovice | ZN | Jakub Havelka | ||
4 | 5 | Rešice | ženy | ZN | Václav Bazík |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1. kolo ZNL | |
2024/06/01 | Dobřínsko, hřiště, O pohár 2. kolo ZNL | |
2024/06/29 | Mikulovice, hasičské hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL | |
2024/07/06 | Újezd, Hasičské hřiště, O pohár, 4. kolo ZNL | |
2024/09/07 | Chvalovice, hasičské hřiště, O pohár obce Chvalovice, 5. kolo ZNL | |
Kdy | Kde | Liga |