Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 01. 2020 2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky PS FSCR
2 01. 01. 2020 2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár PS -
3 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
4 02. 05. 2020 2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY DO -
5 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
6 25. 04. 2020 2020/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
7 25. 04. 2020 2020/05/09 Hadrava (areál Bystřice), O pohár Hořiny KT OPH
8 06. 05. 2020 2020/05/16 Škodějov, Škodějov SM FNC
9 09. 05. 2020 2020/05/23 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
10 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
11 04. 12. 2019 2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B DO -
12 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
13 18. 05. 2020 2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
14 18. 05. 2020 2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
15 03. 05. 2020 2020/06/04 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
16 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
17 23. 05. 2020 2020/06/06 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
18 27. 05. 2020 2020/06/06 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
19 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
20 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
21 01. 06. 2020 2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
22 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
23 03. 06. 2020 2020/06/13 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
24 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
25 01. 06. 2020 2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
26 30. 05. 2020 2020/06/14 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
27 10. 06. 2020 2020/06/20 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
28 16. 06. 2020 2020/06/26 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
29 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
30 13. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL DO FSCR
31 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
32 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
33 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
34 22. 06. 2020 2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
35 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
36 22. 06. 2020 2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
37 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
38 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
39 01. 07. 2020 2020/07/11 Raspenava, Raspenava LI FNC
40 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
41 05. 07. 2020 2020/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
42 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
43 05. 07. 2020 2020/07/18 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
44 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
45 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
46 18. 07. 2020 2020/08/01 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
47 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
48 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
49 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
50 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
51 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
52 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
53 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
54 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
55 27. 07. 2020 2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
56 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
57 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
58 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
59 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
60 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
61 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
62 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
63 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
64 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
65 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
66 29. 08. 2020 2020/09/12 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
67 06. 09. 2020 2020/09/18 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Nevřeňnerozlišeno *332020-01-16 22:42:18
2Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno *312020-01-16 22:40:18
3Nevřeňnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)322020-01-15 21:20:17
4Nevřeňnerozlišeno Oprechtice Sport312020-01-15 21:19:45
5Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)292020-01-15 21:18:22
6Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Předměstí322020-01-15 10:38:35
7Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Hartmanice282020-01-15 10:37:35
8ProvodoviceMuži Provodovice12020-01-12 21:09:49
9Dolní Hradištěnerozlišeno Chrást332020-01-10 01:29:52
10Nevřeňnerozlišeno Drahkov302020-01-07 18:24:04
11Nevřeňnerozlišeno Sedlčany262020-01-06 11:18:18
12Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Sedlčany262020-01-06 11:17:15
13Nevřeňnerozlišeno Mělník172020-01-06 06:55:23
14Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mělník202020-01-06 06:54:07
15Dolní Hradištěnerozlišeno Mělník192020-01-06 06:48:13
16Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov322020-01-06 06:20:38
17Nevřeňnerozlišeno Chrást602020-01-05 21:42:17
18Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chrást602020-01-05 21:42:03
19Dolní Hradištěnerozlišeno Chrást602020-01-05 21:41:35
20Dolní Hradištěnerozlišeno Sedlčany292020-01-05 19:45:12
21Nevřeňnerozlišeno Kdyně252020-01-05 16:42:32
22Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kdyně242020-01-05 16:41:54
23Nevřeňnerozlišeno Nebílovy242020-01-05 12:33:41
24Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nebílovy232020-01-05 12:33:07
25Dolní Hradištěnerozlišeno Nebílovy282020-01-05 12:30:13
26Nevřeňnerozlišeno Mirošov362020-01-05 10:19:25
27Nevřeňnerozlišeno Mirošov292020-01-05 10:19:02
28Nevřeňnerozlišeno Mirošov232020-01-05 10:18:38
29Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov352020-01-05 10:17:38
30Nevřeňnerozlišeno Příšov272020-01-04 20:47:40
31Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Příšov272020-01-04 20:46:48
32Dolní Hradištěnerozlišeno Příšov272020-01-04 20:44:53
33Dolní Hradištěnerozlišeno Křelovice262020-01-04 20:18:35
34Dolní Hradištěnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)252020-01-04 12:41:40
35Dolní Hradištěnerozlišeno Hostivice242020-01-04 10:36:31
36Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn282020-01-03 10:41:30
37Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn222020-01-03 10:41:10
38Dolní Hradištěnerozlišeno Horšovský Týn312020-01-03 10:40:22
39Dolní Hradištěnerozlišeno Horšovský Týn232020-01-03 10:39:49
40Nevřeňnerozlišeno Chotíkov212020-01-02 20:39:49
41Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chotíkov222020-01-02 20:38:32
42Dolní Hradištěnerozlišeno Chotíkov222020-01-02 20:37:02
43Nevřeňnerozlišeno Vidice202020-01-02 18:47:39
44Dolní Hradištěnerozlišeno Předonín212020-01-02 18:36:56
45Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov302020-01-02 17:04:43
46Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov252020-01-02 17:04:25
47Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov212020-01-02 17:04:07
48Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov302020-01-02 17:03:11
49Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov202020-01-02 17:02:46
50Nevřeňnerozlišeno Úněšov142020-01-02 11:57:33
51Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov112020-01-02 11:55:05
52Nevřeňnerozlišeno *192020-01-02 10:40:18
53Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horní Metelsko192020-01-02 01:58:16
54Nevřeňnerozlišeno Horní Metelsko162020-01-02 01:57:08
55Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horní Metelsko12020-01-02 01:53:27
56Dolní Hradištěnerozlišeno Horní Metelsko172020-01-02 01:51:03
57Dolní Hradištěnerozlišeno Únětice 191112020-01-01 21:50:59
58Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov172020-01-01 20:48:17
59Nevřeňnerozlišeno Křištín122020-01-01 20:18:39
60Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křištín142020-01-01 20:16:25
61Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Svaté Pole112020-01-01 20:16:12
62Dolní Hradištěnerozlišeno Křištín142020-01-01 20:15:07
63Nevřeňnerozlišeno Svaté Pole112020-01-01 20:13:35
64Nevřeňnerozlišeno Štítary182020-01-01 19:36:47
65Nevřeňnerozlišeno Štítary132020-01-01 19:36:25
66Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Štítary182020-01-01 19:35:44
67Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Štítary132020-01-01 19:35:27
68Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary182020-01-01 19:34:15
69Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary132020-01-01 19:33:32
70ŽákavaŽeny Úněšov42020-01-01 17:58:58
71Štěnovický BorekŽeny Úněšov42020-01-01 17:58:30
72MokroušeŽeny Úněšov42020-01-01 17:57:59
73MochtínŽeny Úněšov42020-01-01 17:57:35
74ZahorčiceŽeny Úněšov42020-01-01 17:56:49
75ŠtítaryŽeny Úněšov42020-01-01 17:56:27
76Horní KameniceŽeny Úněšov42020-01-01 17:56:05
77BučíŽeny Úněšov42020-01-01 17:55:41
78NevřeňŽeny Úněšov42020-01-01 17:54:59
79KdyněŽeny Úněšov42020-01-01 17:54:36
80ŠtichoviceŽeny Úněšov42020-01-01 17:53:38
81Horní HradištěŽeny Úněšov42020-01-01 17:53:05
82Horní LukaviceŽeny Úněšov42020-01-01 17:52:37
83BudilovŽeny Úněšov42020-01-01 17:51:59
84Nevřeňnerozlišeno Úněšov92020-01-01 17:49:47
85Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov92020-01-01 17:49:23
86ŽákavaŽeny Hradec32020-01-01 16:02:13
87Štěnovický BorekŽeny Hradec32020-01-01 16:01:31
88MokroušeŽeny Hradec32020-01-01 16:00:33
89MochtínŽeny Hradec32020-01-01 16:00:02
90ZahorčiceŽeny Hradec32020-01-01 15:59:32
91ŠtítaryŽeny Hradec32020-01-01 15:58:51
92Horní KameniceŽeny Hradec32020-01-01 15:58:09
93BučíŽeny Hradec32020-01-01 15:57:37
94NevřeňŽeny Hradec32020-01-01 15:56:48
95Nevřeňnerozlišeno Nevřeň12020-01-01 15:56:33
96KdyněŽeny Hradec32020-01-01 15:56:07
97ŠtichoviceŽeny Hradec32020-01-01 15:55:12
98Horní HradištěŽeny Hradec32020-01-01 15:54:30
99Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nevřeň62020-01-01 15:53:45
100Horní LukaviceŽeny Hradec32020-01-01 15:53:33
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání