Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 30. 06. 2020 2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B VS -
2 06. 07. 2020 2020/07/10 Dubenec, JL Dubenec TU JL
3 26. 05. 2020 2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku JH -
4 27. 06. 2020 2020/07/11 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
5 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
6 27. 06. 2020 2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
7 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
8 28. 06. 2020 2020/07/05 Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého JH -
9 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
10 03. 07. 2020 2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020 TU VČHL
11 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
12 11. 07. 2020 2020/07/11 ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B PV ONL
13 18. 06. 2020 2020/07/11 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH VS -
14 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
15 04. 07. 2020 2020/07/12 Fotbalové hřiště Velichovky, VČHL 2020 NA VČHL
16 19. 06. 2020 2020/07/11 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B VS -
17 24. 06. 2020 2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B JE -
18 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
19 11. 07. 2020 2020/07/11 Olbramovice, BNL Tomice BN BNL
20 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
21 05. 07. 2020 2020/07/17 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH -
22 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
23 14. 06. 2020 2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B ZN -
24 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
25 04. 07. 2020 2020/07/18 NOČNÍ - Nahý Újezdec, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
26 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
27 29. 06. 2020 2020/07/19 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
28 01. 07. 2020 2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
29 06. 07. 2020 2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku BR -
30 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
31 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
32 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
33 13. 07. 2020 2020/07/24 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
34 05. 07. 2020 2020/07/24 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov JH -
35 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
36 11. 07. 2020 2020/07/24 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+Dor+TFA 2.kolo BHL BV BHL
37 19. 07. 2020 2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald OL HE
38 28. 06. 2020 2020/07/24 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
39 07. 07. 2020 2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
40 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO CHNHL
41 25. 07. 2020 2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
42 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
43 13. 07. 2020 2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
44 01. 07. 2020 2020/07/30 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
45 01. 07. 2020 2020/07/30 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti MB -
46 01. 07. 2020 2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves BR -
47 20. 07. 2020 2020/07/31 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
48 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
49 01. 07. 2020 2020/08/01 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce M3B - Ž2B HO GPHO
50 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
51 18. 07. 2020 2020/07/31 Prušánky, hasičské hřiště, Putovní pohár starosty obce Prušánky, M+Ž+Dor 3. HO BHL
52 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH -
53 01. 07. 2020 2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
54 01. 07. 2020 2020/07/31 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová VS -
55 18. 07. 2020 2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT CHNHL
56 20. 07. 2020 2020/08/01 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
57 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
58 19. 07. 2020 2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
59 12. 07. 2020 2020/08/02 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
60 19. 07. 2020 2020/08/02 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
61 01. 07. 2020 2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže NJ -
62 25. 07. 2020 2020/08/08 Kynice, Kynice HB HBHL
63 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
64 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
65 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
66 12. 07. 2020 2020/07/12 Makov, BNL Makov TA BNL
67 25. 07. 2020 2020/08/07 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár, Poštorná, M+Ž+Dor 4.kolo BHL BV BHL
68 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
69 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
70 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
71 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
72 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště (pouze muži), Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
73 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
74 10. 08. 2020 2020/08/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
75 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
76 03. 08. 2020 2020/08/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
77 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL! PB -
78 01. 08. 2020 2020/08/14 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
79 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
80 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
81 15. 08. 2020 2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
82 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
83 03. 08. 2020 2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
84 08. 08. 2020 2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou HB HBHL
85 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
86 08. 08. 2020 2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
87 05. 07. 2020 2020/07/05 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
88 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
89 22. 08. 2020 2020/08/22 ONL Haňovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
90 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
91 09. 08. 2020 2020/08/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
92 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
93 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
94 15. 08. 2020 2020/08/29 Smilov, Smilov HB HBHL
95 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
96 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
97 17. 08. 2020 2020/08/28 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
98 22. 08. 2020 2020/08/22 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
99 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH -
100 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
101 23. 08. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout OL HE
102 25. 08. 2020 2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
103 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
104 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
105 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
106 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
107 17. 08. 2020 2020/08/29 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
108 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
109 23. 05. 2020 2020/05/23 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
110 23. 08. 2020 2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
111 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
112 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
113 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
114 30. 08. 2020 2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky OL HE
115 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
116 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
117 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
118 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
119 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
120 29. 08. 2020 2020/09/12 Herálec, Herálec HB HBHL
121 29. 08. 2020 2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
122 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
123 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
124 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
125 01. 08. 2020 2020/09/11 Volenice, Volenická Noc PB -
126 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
127 07. 09. 2020 2020/09/11 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
128 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
129 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
130 05. 09. 2020 2020/09/19 Srch, Srch _ PA HBHL
131 13. 09. 2020 2020/09/19 Stadion Lokomotiva Olomouc, HE Olomouc o pohár oshol kraje a Hejtmana kraje OL HE
132 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
133 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
134 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
135 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH -
136 30. 08. 2020 2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce DO -
137 11. 09. 2020 2020/09/18 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
138 19. 09. 2020 2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
139 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
140 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
141 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
142 12. 09. 2020 2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
143 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
144 20. 09. 2020 2020/09/26 Olešnice, HE Olešnice OL HE
145 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
146 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Nová Ves u SvětléMuži Seč132020-07-07 13:49:11
2Němetice-výletištěnerozlišeno Odry182020-07-07 12:44:36
3Fotbalové hřiště VelichovkyŽeny Sloup12020-07-07 12:44:16
4Němetice-výletištěnerozlišeno Odry132020-07-07 12:43:54
5Němetice-výletištěnerozlišeno Hustopeče nad Bečvou122020-07-07 11:55:51
6Hasičský areál DubenecMuži Bílé Poličany292020-07-07 11:27:17
7Budečnerozlišeno Jemnice222020-07-07 10:39:11
8Budečnerozlišeno Jemnice192020-07-07 10:37:53
9HabrovanyMuži Dětkovice212020-07-07 09:53:43
10HabrovanyŽeny Dětkovice112020-07-07 09:53:29
11MyslibořiceMuži Nevcehle192020-07-07 09:39:25
12HabrovanyŽeny Morkovice102020-07-07 09:36:08
13Fotbalové hřiště VelichovkyMuži Sloup222020-07-07 09:00:07
14Hasičský areál DubenecŽeny Sloup22020-07-07 08:59:26
15Hasičský areál DubenecMuži Sloup282020-07-07 08:58:11
16DubenecŽeny Sloup212020-07-07 08:57:24
17DubenecMuži Sloup242020-07-07 08:56:50
18Fotbalové hřiště VelichovkyMuži Pšánky22020-07-07 08:32:03
19Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Horní Lideč222020-07-07 08:31:51
20Hasičský areál DubenecMuži Pšánky272020-07-07 08:30:10
21DubenecMuži Pšánky172020-07-07 08:29:06
22HabrovanyMuži Mokrá192020-07-07 06:46:23
23DubenecMuži Obrubce92020-07-07 05:36:36
24Fotbalové hřiště VelichovkyMuži Zderaz212020-07-07 00:29:54
25Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Břidličná62020-07-06 22:29:13
26PřílepyMuži Křenovice132020-07-06 21:59:10
27HabrovanyŽeny Dražovice92020-07-06 21:54:39
28Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Dobřínsko22020-07-06 21:52:56
29DubenecŽeny Bratříkov182020-07-06 21:52:52
30DubenecŽeny Pěnčín12020-07-06 21:44:26
31DubenecŽeny Mříčná172020-07-06 21:38:03
32DubenecŽeny Břehy72020-07-06 21:09:40
33Němetice-výletištěnerozlišeno Velká Bystřice112020-07-06 21:03:25
34DubenecMuži Zlatá Olešnice232020-07-06 21:01:39
35DubenecMuži Bašnice272020-07-06 21:00:48
36DubenecŽeny Renmotor Jinolice162020-07-06 20:40:47
37DubenecŽeny Katusice152020-07-06 20:32:17
38Strmilov, hřištěŽeny Choustník62020-07-06 20:27:04
39Strmilov, hřištěMuži Choustník92020-07-06 20:23:13
40DubenecŽeny Hrobice142020-07-06 20:21:33
41DubenecŽeny Ploukonice122020-07-06 20:18:32
42DubenecMuži Nevcehle212020-07-06 20:14:33
43DubenecŽeny Jeřice112020-07-06 20:14:16
44DubenecŽeny Letohrad - Orlice132020-07-06 20:08:06
45DubenecMuži Košťálov182020-07-06 20:06:07
46DubenecŽeny Jeřmanice52020-07-06 20:05:53
47DubenecMuži Brada - Rybníček42020-07-06 20:05:36
48DubenecMuži Letohrad - Kunčice132020-07-06 20:03:56
49DubenecMuži Frýdštejn112020-07-06 20:03:27
50DubenecMuži Dneboh22020-07-06 20:02:04
51DubenecMuži Pátek52020-07-06 20:01:26
52DubenecŽeny Malá Skála192020-07-06 20:01:24
53DubenecMuži Břehy62020-07-06 20:01:02
54DubenecMuži Olešnice262020-07-06 20:00:59
55DubenecMuži Karlinky82020-07-06 20:00:47
56DubenecMuži Myštěves222020-07-06 20:00:40
57DubenecMuži Sychrov202020-07-06 20:00:36
58DubenecŽeny Veselá92020-07-06 20:00:35
59DubenecŽeny Krásná Ves82020-07-06 20:00:34
60DubenecŽeny Kosmonosy62020-07-06 20:00:34
61DubenecMuži Dobšín142020-07-06 20:00:28
62DubenecMuži Olešnice162020-07-06 20:00:28
63DubenecŽeny Sychrov102020-07-06 20:00:26
64DubenecŽeny Myštěves202020-07-06 20:00:25
65DubenecMuži Krásná Ves152020-07-06 20:00:23
66DubenecMuži Olešnice72020-07-06 20:00:23
67DubenecMuži Tatobity122020-07-06 20:00:22
68DubenecŽeny Košťálov32020-07-06 20:00:20
69DubenecŽeny Bechov22020-07-06 20:00:14
70DubenecŽeny Sychrov42020-07-06 20:00:12
71DubenecMuži Renmotor Jinolice192020-07-06 19:47:35
72Němetice-výletištěnerozlišeno Valašská Polanka102020-07-06 19:41:34
73MyslibořiceŽeny Nevcehle72020-07-06 19:29:02
74Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Janovice52020-07-06 19:25:09
75Všekarynerozlišeno Hadrava212020-07-06 18:57:07
76Všekarynerozlišeno Hadrava82020-07-06 18:55:39
77Strmilov, hřištěMuži Žirovnice102020-07-06 18:48:02
78Fotbalové hřiště VelichovkyMuži Frýdštejn202020-07-06 18:20:24
79Fotbalové hřiště VelichovkyŽeny Ploukonice102020-07-06 18:19:01
80Hasičský areál DubenecŽeny Ploukonice122020-07-06 18:17:47
81Hasičský areál DubenecMuži Frýdštejn262020-07-06 18:14:15
82Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Karlovice92020-07-06 18:11:35
83Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Karlovice42020-07-06 18:11:14
84Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Suchá Rudná72020-07-06 18:04:07
85Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Široká Niva82020-07-06 18:03:35
86Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Široká Niva32020-07-06 18:03:17
87Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Stará Ves22020-07-06 18:00:33
88Hasičský areál DubenecMuži Dobšín252020-07-06 17:59:46
89Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Kaliště32020-07-06 17:47:08
90Hasičský areál DubenecMuži Břehy242020-07-06 17:22:42
91Sportovní areál v Zátorunerozlišeno Zátor12020-07-06 16:58:07
92HabrovanyŽeny Dětkovice82020-07-06 16:23:49
93Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Milotice nad Bečvou212020-07-06 15:03:01
94Strmilov, hřištěŽeny Lásenice52020-07-06 14:58:54
95Strmilov, hřištěMuži Lásenice62020-07-06 14:57:48
96Strmilov, hřištěŽeny Slapy12020-07-06 14:45:31
97Strmilov, hřištěMuži Skrýchov u Malšic72020-07-06 14:40:10
98PřílepyMuži Vrchoslavice122020-07-06 13:19:24
99Všekarynerozlišeno Křenovy162020-07-06 13:11:48
100Prlov (fotbalové hřiště)nerozlišeno Olšovec202020-07-06 11:17:08
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání