Želčany 2022 (Plzeň-jih)
O pohár Želčany, Plamen CTIF štafeta
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport Results |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 04. 2022 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen 400 m štafeta CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Želčany A | Plzeň-jih | 66,49 | 66,49 | 66,49 | - | |
![]() | 2. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 68,47 | 68,47 | 68,47 | - | |
![]() | 3. | Nezvěstice A | Plzeň-jih | 71,55 | 71,55 | 71,55 | - | |
![]() | 4. | Želčany B | Plzeň-jih | 72,35 | 72,35 | 72,35 | - | |
![]() | 5. | Žákava A | Plzeň-jih | 74,08 | 74,08 | 74,08 | - | |
![]() | 7. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 78,24 | 78,24 | 78,24 | - | |
![]() | 8. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 79,81 | 79,81 | 79,81 | - | |
![]() | 9. | Nebílovy A | Plzeň-jih | 79,87 | 79,87 | 79,87 | - | |
![]() | 10. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 81,06 | 81,06 | 81,06 | - | |
![]() | 11. | Vrčeň A | Plzeň-jih | 85,04 | 85,04 | 85,04 | - | |
![]() | 12. | Dnešice A | Plzeň-jih | 89,00 | 89,00 | 89,00 | - | |
![]() | 13. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 89,38 | 89,38 | 89,38 | - | |
![]() | 14. | Radochovy A | Plzeň-jih | 90,87 | 90,87 | 90,87 | - | |
![]() | 15. | Nebílovy B | Plzeň-jih | 113,28 | 113,28 | 113,28 | - | |
![]() | 16. | Dnešice B | Plzeň-jih | NP | 108,05 | 108,05 | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen 400 m štafeta CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Žákava A | Plzeň-jih | 94,31 | 94,31 | 94,31 | - | |
![]() | 2. | Mokrouše A | Plzeň-jih | 94,96 | 94,96 | 94,96 | - | |
![]() | 3. | Letkov A | Plzeň-jih | 95,73 | 95,73 | 95,73 | - | |
![]() | 4. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 99,04 | 99,04 | 99,04 | - | |
![]() | 5. | Želčany A | Plzeň-jih | 99,06 | 99,06 | 99,06 | - | |
![]() | 6. | Radochovy A | Plzeň-jih | 102,67 | 102,67 | 102,67 | - | |
![]() | 7. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 104,50 | 104,50 | 104,50 | - | |
![]() | 8. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 108,12 | 108,12 | 108,12 | - | |
![]() | 9. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 112,39 | 112,39 | 112,39 | - | |
![]() | 10. | Dolní Lukavice B | Plzeň-jih | NP | 97,08 | 97,08 | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žákava | Plzeň-jih | 63,75 | 63,75 | 63,75 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 2. | Želčany | Plzeň-jih | 66,49 | 66,49 | 66,49 | 2022/04/30 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 3. | Žákava | Plzeň-jih | 67,15 | 67,15 | 67,15 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 4. | Želčany | Plzeň-jih | 67,34 | 67,34 | 67,34 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 5. | Nepomuk | Plzeň-jih | 68,47 | 68,47 | 68,47 | 2022/04/30 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 6. | Želčany | Plzeň-jih | 69,50 | 69,50 | 69,50 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 7. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 69,72 | - | 69,72 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 8. | Žákava | Plzeň-jih | 71,30 | - | 71,30 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 9. | Nezvěstice | Plzeň-jih | 71,55 | 71,55 | 71,55 | 2022/04/30 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 10. | Nebílovy | Plzeň-jih | 71,56 | - | 71,56 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 11. | Nezvěstice | Plzeň-jih | 71,90 | 71,90 | 71,90 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 12. | Nebílovy | Plzeň-jih | 72,07 | 72,07 | 72,07 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 13. | Želčany | Plzeň-jih | 72,35 | 72,35 | 72,35 | 2022/04/30 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 14. | Nepomuk | Plzeň-jih | 72,55 | - | 72,55 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 15. | Želčany | Plzeň-jih | 72,65 | - | 72,65 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 16. | Hořehledy | Plzeň-jih | 73,67 | 73,67 | 73,67 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 17. | Žákava | Plzeň-jih | 74,08 | 74,08 | 74,08 | 2022/04/30 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 18. | Mokrouše | Plzeň-jih | 74,18 | 74,18 | 74,18 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 19. | Nebílovy | Plzeň-jih | 74,58 | 74,58 | 74,58 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 20. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 74,62 | 74,62 | 74,62 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 21. | Mokrouše | Plzeň-jih | 75,85 | - | 75,85 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 22. | Chlumčany | Plzeň-jih | 76,16 | 76,16 | 76,16 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 23. | Nepomuk | Plzeň-jih | 76,33 | 76,33 | 76,33 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 24. | Březí | Plzeň-jih | 76,50 | - | 76,50 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 25. | Dnešice | Plzeň-jih | 76,95 | 76,95 | 76,95 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 26. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 77,26 | 77,26 | 77,26 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 27. | Nebílovy | Plzeň-jih | 77,67 | 77,67 | 77,67 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 28. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 77,72 | - | 77,72 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 29. | Blovice | Plzeň-jih | 77,77 | - | 77,77 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 30. | Chlumčany | Plzeň-jih | 77,96 | 77,96 | 77,96 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Želčany | Plzeň-jih | 80,38 | - | 80,38 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 2. | Žákava | Plzeň-jih | 82,25 | 82,25 | 82,25 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 3. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 82,66 | - | 82,66 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 4. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 83,05 | 83,05 | 83,05 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 5. | Želčany | Plzeň-jih | 83,15 | 83,15 | 83,15 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 6. | Čižice | Plzeň-jih | 83,78 | - | 83,78 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 7. | Želčany | Plzeň-jih | 83,89 | 83,89 | 83,89 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 8. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 84,63 | 84,63 | 84,63 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 9. | Chlumčany | Plzeň-jih | 87,68 | - | 87,68 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 10. | Chlumčany | Plzeň-jih | 87,92 | 87,92 | 87,92 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 11. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 88,44 | - | 88,44 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 12. | Chlumčany | Plzeň-jih | 88,65 | 88,65 | 88,65 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 13. | Žákava | Plzeň-jih | 88,79 | - | 88,79 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 14. | Nepomuk | Plzeň-jih | 89,94 | - | 89,94 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 15. | Chlum | Plzeň-jih | - | - | 90,18 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 16. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 90,18 | 90,18 | 90,18 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 17. | Nepomuk | Plzeň-jih | 91,58 | 91,58 | 91,58 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 18. | Chlumčany | Plzeň-jih | 92,75 | 92,75 | 92,75 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 19. | Žákava | Plzeň-jih | 92,75 | 92,75 | 92,75 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 20. | Letkov | Plzeň-jih | 93,84 | 93,84 | 93,84 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 21. | Nepomuk | Plzeň-jih | 93,86 | 93,86 | 93,86 | 2023/04/22 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 22. | Žákava | Plzeň-jih | 94,31 | 94,31 | 94,31 | 2022/04/30 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 23. | Hořehledy | Plzeň-jih | 94,50 | 94,50 | 94,50 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 24. | Mokrouše | Plzeň-jih | 94,96 | 94,96 | 94,96 | 2022/04/30 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 25. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 95,20 | - | 95,20 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 26. | Letkov | Plzeň-jih | 95,73 | 95,73 | 95,73 | 2022/04/30 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 27. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 96,04 | 96,04 | 96,04 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 28. | Letkov | Plzeň-jih | 96,54 | - | 96,54 | 2026/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 29. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 97,15 | 97,15 | 97,15 | 2025/04/26 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 30. | Blovice | Plzeň-jih | 97,29 | 97,29 | 97,29 | 2024/04/27 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












