Velké Meziříčí 2015 (Žďár nad Sázavou)
O pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Žďárská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.zdarskaliga.cz/ |
| Kdy: | 09. 05. 2015 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Žďár nad Sázavou |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 18,61 | 17,62 | 18,61 | 0,99 | |
![]() | 2. | Velké Meziříčí A | Žďár nad Sázavou | 20,61 | 20,61 | 19,98 | 0,63 | |
![]() | 2. | Pavlov | Žďár nad Sázavou | 20,61 | 20,52 | 20,61 | 0,09 | |
![]() | 4. | Krokočín | Třebíč | 20,68 | 20,68 | 20,34 | 0,34 | |
![]() | 5. | Heroltice | Brno-venkov | 20,93 | 20,70 | 20,93 | 0,23 | |
![]() | 6. | Kuřim Sport | Brno-venkov | 21,71 | 21,09 | 21,71 | 0,62 | |
![]() | 7. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 22,41 | 22,37 | 22,41 | 0,04 | |
![]() | 8. | Netín | Žďár nad Sázavou | 22,70 | 22,70 | 20,54 | 2,16 | |
![]() | 9. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 31,51 | 21,25 | 31,51 | 10,26 | |
![]() | 10. | Meziříčko | Žďár nad Sázavou | NP | - | - | - | |
![]() | 10. | Zbraslav | Brno-venkov | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,48 | 16,10 | 16,48 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,63 | 16,48 | 16,63 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,51 | 16,73 | 16,73 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,00 | 16,63 | 17,00 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sedlatice | Jihlava | 17,02 | 16,19 | 17,02 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čikov | Třebíč | 17,18 | 16,18 | 17,18 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čikov | Třebíč | 17,26 | 16,92 | 17,26 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Trnava | Třebíč | 17,29 | 16,91 | 17,29 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | 17,30 | 17,09 | 17,30 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Krasonice | Jihlava | 17,37 | 16,89 | 17,37 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Stará Říše | Jihlava | 17,40 | 16,72 | 17,40 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Oponešice | Třebíč | 16,85 | 17,41 | 17,41 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kuřim B | Brno-venkov | 17,55 | 17,36 | 17,55 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | - | - | 17,57 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 17,62 | 17,07 | 17,62 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Benetice | Třebíč | 17,69 | 16,47 | 17,69 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Krasonice | Jihlava | 17,71 | 17,03 | 17,71 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 17,44 | 17,75 | 17,75 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,75 | 16,81 | 17,75 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | 17,75 | 17,82 | 17,82 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čechtín | Třebíč | 17,83 | 16,48 | 17,83 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Stanoviště | Brno-venkov | - | - | 17,84 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | 17,22 | 17,89 | 17,89 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stará Říše | Jihlava | 17,44 | 17,94 | 17,94 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čikov | Třebíč | - | - | 17,95 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,98 | 17,66 | 17,98 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Čikov | Třebíč | 17,84 | 17,98 | 17,98 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | 17,98 | 17,83 | 17,98 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stanoviště | Brno-venkov | 18,00 | 17,78 | 18,00 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Plumlov | Prostějov | 18,09 | 18,03 | 18,09 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 18,18 | 17,00 | 18,18 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bransouze | Třebíč | 18,69 | 18,53 | 18,69 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 21,19 | 20,81 | 21,19 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 19,64 | 21,27 | 21,27 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stařeč | Třebíč | 22,21 | 23,51 | 23,51 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bohuňov | Svitavy | 27,48 | 30,48 | 30,48 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Panská Lhota | Jihlava | 19,26 | 34,05 | 34,05 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Netín | Žďár nad Sázavou | 35,42 | 35,32 | 35,42 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pavlov Experiment | Žďár nad Sázavou | 24,87 | 39,74 | 39,74 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Budeč | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













