Strážov 2007 (Klatovy)
Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 08. 2007 11:00 |
| Kontakt: | p.Adamec Jan |
| Telefon: | +420777932169 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Jan Pelikan |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 17,44 | 17,29 | 17,44 | 0,15 | |
![]() | 2. | Úherce | Plzeň-sever | 17,65 | 17,65 | 17,31 | 0,34 | |
![]() | 3. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 18,43 | 18,43 | 18,20 | 0,23 | |
![]() | 4. | Poděvousy | Domažlice | 18,44 | 18,44 | 18,01 | 0,43 | |
![]() | 5. | Vřeskovice | Klatovy | 18,93 | 17,76 | 18,93 | 1,17 | |
![]() | 6. | Nekmíř | Plzeň-sever | 19,09 | 19,09 | 18,70 | 0,39 | |
![]() | 7. | Strážov B | Klatovy | 19,18 | 19,18 | 18,98 | 0,20 | |
![]() | 8. | Malinec | Plzeň-jih | 19,52 | 19,20 | 19,52 | 0,32 | |
![]() | 9. | Strýčkovice | Domažlice | 19,84 | 18,92 | 19,84 | 0,92 | |
![]() | 10. | Dražovice | Klatovy | 19,96 | 18,92 | 19,96 | 1,04 | |
![]() | 11. | Mokrouše | Plzeň-jih | 20,57 | 20,57 | 20,42 | 0,15 | |
![]() | 12. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 20,74 | 19,57 | 20,74 | 1,17 | |
![]() | 13. | Holoubkov | Rokycany | 21,66 | 20,86 | 21,66 | 0,80 | |
![]() | 14. | Strážov | Klatovy | 21,91 | 21,91 | 21,05 | 0,86 | |
![]() | 15. | Srbice | Klatovy | 23,01 | 23,01 | 20,39 | 2,62 | |
![]() | 16. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 23,15 | 23,15 | 20,09 | 3,06 | |
![]() | 17. | Janovice nad Úhlavou | Klatovy | 23,46 | 19,96 | 23,46 | 3,50 | |
![]() | 18. | Bučí | Plzeň-sever | 23,55 | 23,55 | 18,07 | 5,48 | |
![]() | 19. | Nýrsko | Klatovy | 23,95 | 23,95 | 23,52 | 0,43 | |
![]() | 20. | Žákava | Plzeň-jih | 24,16 | 24,16 | 18,93 | 5,23 | |
![]() | 21. | Kout na Šumavě | Domažlice | 24,54 | 20,41 | 24,54 | 4,13 | |
![]() | 22. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 25,19 | 25,19 | 21,18 | 4,01 | |
![]() | 23. | Štěpánovice | Klatovy | 25,40 | 22,44 | 25,40 | 2,96 | |
![]() | 24. | Louňová | Plzeň-jih | 26,68 | 26,31 | 26,68 | 0,37 | |
![]() | 25. | Seč | Plzeň-jih | 34,22 | 33,42 | 34,22 | 0,80 | |
![]() | 26. | Hubenov | Plzeň-sever | 36,42 | 35,12 | 36,42 | 1,30 | |
![]() | 27. | Kornatice | Rokycany | NP | - | - | - | |
![]() | 27. | Dolní Hradiště | Plzeň-sever | NP | - | - | - | |
![]() | 27. | Hůrky | Rokycany | NP | - | - | - | |
![]() | 27. | Obora | Plzeň-sever | NP | - | - | - | |
![]() | 27. | Kbel | Plzeň-jih | NP | - | - | - | |
![]() | 27. | Krašovice | Plzeň-sever | NP | - | - | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bučí | Plzeň-sever | 17,98 | 17,61 | 17,98 | 0,37 | |
![]() | 2. | Poděvousy | Domažlice | 19,52 | 18,68 | 19,52 | 0,84 | |
![]() | 3. | Strýčkovice | Domažlice | 19,94 | 18,37 | 19,94 | 1,57 | |
![]() | 4. | Seč | Plzeň-jih | 20,68 | 20,68 | 19,94 | 0,74 | |
![]() | 5. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,76 | 20,32 | 20,76 | 0,44 | |
![]() | 6. | Strážov | Klatovy | 22,29 | 22,29 | 21,40 | 0,89 | |
![]() | 7. | Mrtník | Plzeň-sever | 23,17 | 23,17 | 22,33 | 0,84 | |
![]() | 8. | Holoubkov | Rokycany | 26,61 | 26,61 | 26,35 | 0,26 | |
![]() | 9. | Úherce | Plzeň-sever | 33,10 | 33,10 | 31,92 | 1,18 | |
![]() | 10. | Soustov | Klatovy | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice B | Klatovy | 20,44 | 20,97 | 20,97 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Malá Víska | Klatovy | 20,11 | 21,78 | 21,78 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Tupadly | Klatovy | 21,51 | 22,08 | 22,08 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Neznašovy | Klatovy | 20,11 | 22,43 | 22,43 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Zahorčice | Klatovy | 21,65 | 22,43 | 22,43 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Tupadly | Klatovy | 22,22 | 23,03 | 23,03 | 2014/09/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Střeziměř | Klatovy | 23,28 | 22,51 | 23,28 | 2014/09/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Tupadly | Klatovy | 24,06 | 27,97 | 24,06 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Habartice | Klatovy | 24,19 | 24,15 | 24,15 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Neznašovy | Klatovy | 24,26 | 25,13 | 25,13 | 2014/09/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Hadrava | Klatovy | 24,48 | 25,18 | 25,18 | 2014/09/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Zahorčice | Klatovy | 25,37 | 25,07 | 25,37 | 2019/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Neznašovy | Klatovy | 25,42 | 25,19 | 25,42 | 2019/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Tupadly | Klatovy | 25,56 | 23,60 | 25,56 | 2019/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Bezděkov | Klatovy | 25,66 | 23,00 | 25,66 | 2014/09/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 25,78 | 25,01 | 25,78 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Bezděkov | Klatovy | 24,92 | 25,84 | 25,84 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Tupadly | Klatovy | 23,44 | 26,01 | 26,01 | 2021/09/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Zahorčice | Klatovy | - | - | 26,78 | 2026/05/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Bezděkov | Klatovy | 25,40 | 26,97 | 26,97 | 2021/09/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Ostřetice | Klatovy | 32,64 | 27,15 | 27,15 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 27,58 | 27,29 | 27,58 | 2019/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Zahorčice | Klatovy | 29,09 | 27,82 | 27,82 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Tupadly | Klatovy | 28,03 | 27,29 | 28,03 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Švihov | Klatovy | 33,63 | 28,35 | 28,35 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Zahorčice | Klatovy | 27,78 | 28,56 | 28,56 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Neznašovy | Klatovy | 25,53 | 28,78 | 28,78 | 2021/09/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Myslovice | Klatovy | 26,98 | 29,00 | 29,00 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Malá Víska | Klatovy | 29,16 | 34,90 | 29,16 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Malá Víska | Klatovy | 28,05 | 29,87 | 29,87 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tupadly | Klatovy | 24,50 | 26,87 | 26,87 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Tupadly | Klatovy | 38,05 | 27,55 | 27,55 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Hadrava | Klatovy | 28,30 | 29,33 | 29,33 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Pačejov | Klatovy | 29,41 | 32,13 | 29,41 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Tupadly | Klatovy | 29,63 | 28,47 | 29,63 | 2021/09/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Malá Víska | Klatovy | 30,06 | 31,01 | 31,01 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Malá Víska | Klatovy | 45,02 | 31,13 | 31,13 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Neznašovy | Klatovy | 31,04 | 31,33 | 31,33 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Tupadly | Klatovy | 31,71 | 31,43 | 31,71 | 2019/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,98 | 33,09 | 33,09 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Nýrsko | Klatovy | 29,82 | 33,78 | 33,78 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Tupadly | Klatovy | 31,16 | 33,88 | 33,88 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,93 | 34,49 | 34,49 | 2019/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Neznašovy | Klatovy | 33,55 | 34,74 | 34,74 | 2019/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Nýrsko | Klatovy | 32,16 | 34,87 | 34,87 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,96 | 34,91 | 34,91 | 2021/09/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Víteň | Klatovy | 35,67 | 35,10 | 35,10 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Malá Víska | Klatovy | 32,80 | 35,30 | 35,30 | 2021/09/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Rozsedly | Klatovy | 36,38 | 35,00 | 36,38 | 2019/09/14 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Neznašovy | Klatovy | 31,75 | 38,28 | 38,28 | 2018/09/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Víteň | Klatovy | - | - | 38,87 | 2026/05/16 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 40,98 | 40,28 | 40,28 | 2025/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Nýrsko | Klatovy | 40,42 | 36,42 | 40,42 | 2021/09/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 36,55 | 40,82 | 40,82 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Dešenice | Klatovy | 38,27 | 40,95 | 40,95 | 2014/09/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Hadrava | Klatovy | 41,00 | 43,38 | 43,38 | 2014/09/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Pačejov | Klatovy | 29,81 | 43,44 | 43,44 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Víteň | Klatovy | 45,06 | 47,15 | 47,15 | 2022/09/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Děpoltice | Klatovy | 48,39 | 39,89 | 48,39 | 2014/09/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Víteň | Klatovy | 48,36 | 49,99 | 49,99 | 2021/09/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












