Staré Sedliště, náhr. hřiště 2019 (Tachov)
Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Tachovské Ligy |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 07. 2019 09:30 |
| Kontakt: | SDH Staré Sedliště |
| Telefon: | 725459636 |
| Okres: | Tachov |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Jiří Vacek |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kostelec B | Tachov | 23,50 | 33,21 | 23,50 | 9,71 | |
![]() | 2. | Křelovice | Plzeň-sever | 30,12 | 30,12 | 51,87 | 21,75 | |
![]() | 3. | Bor | Tachov | 30,24 | 30,24 | NP | 89,76 | |
![]() | 4. | Nové Sedliště | Tachov | 30,58 | 34,14 | 30,58 | 3,56 | |
![]() | 5. | Labuť | Tachov | 32,49 | 32,49 | 32,81 | 0,32 | |
![]() | 6. | Kostelec | Tachov | 33,13 | 33,38 | 33,13 | 0,25 | |
![]() | 7. | Halže | Tachov | 37,72 | 37,72 | 46,30 | 8,58 | |
![]() | 8. | Staré Sedliště | Tachov | 38,60 | 38,60 | 41,97 | 3,37 | |
![]() | 9. | Kladruby | Tachov | 42,67 | 47,21 | 42,67 | 4,54 | |
![]() | 10. | - Prešov | bez určení okresu | 47,70 | 47,70 | 57,02 | 9,32 |
Ženy, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kostelec | Tachov | 33,40 | 52,96 | 33,40 | 19,56 | |
![]() | 2. | Halže | Tachov | 39,22 | 39,22 | 41,79 | 2,57 | |
![]() | 3. | Bor | Tachov | 42,65 | 52,87 | 42,65 | 10,22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kostelec B | Tachov | 33,21 | 23,50 | 23,50 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Nové Sedliště | Tachov | 32,86 | 24,10 | 24,10 | 2022/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Nové Sedliště | Tachov | 24,16 | NP | 24,16 | 2024/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Staré Sedliště | Tachov | 31,02 | 25,86 | 25,86 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | - PS Tachov | bez určení okresu | 30,07 | 25,99 | 25,99 | 2022/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Nové Sedliště | Tachov | 34,51 | 26,00 | 26,00 | 2026/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | - Prešov | bez určení okresu | NP | 26,77 | 26,77 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Nové Sedliště | Tachov | 26,90 | 34,43 | 26,90 | 2023/07/08 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Staré Sedliště | Tachov | 29,61 | 27,34 | 27,34 | 2022/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Staré Sedliště | Tachov | 49,65 | 27,37 | 27,37 | 2023/07/08 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Staré Sedliště A | Tachov | 27,57 | 35,45 | 27,57 | 2020/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Bezdružice | Tachov | 27,72 | 41,05 | 27,72 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Nové Sedliště | Tachov | 28,14 | 27,84 | 27,84 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Staré Sedliště | Tachov | 35,98 | 28,86 | 28,86 | 2024/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Litice | Plzeň-město | 39,50 | 28,93 | 28,93 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Halže A | Tachov | NP | 29,03 | 29,03 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Černošín | Tachov | 29,15 | 46,60 | 29,15 | 2026/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Nové Sedliště | Tachov | 33,91 | 29,28 | 29,28 | 2020/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Kladruby | Tachov | 30,85 | 29,38 | 29,38 | 2023/07/08 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | - Prešov | bez určení okresu | 29,54 | 56,47 | 29,54 | 2023/07/08 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Kladruby | Tachov | 29,82 | NP | 29,82 | 2020/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Halže B | Tachov | 33,59 | 29,93 | 29,93 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Křelovice | Plzeň-sever | 30,12 | 51,87 | 30,12 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Bor | Tachov | 30,24 | NP | 30,24 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Nové Sedliště | Tachov | 34,14 | 30,58 | 30,58 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Stříbro | Tachov | 34,72 | 30,80 | 30,80 | 2026/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 27. | Brod nad Tichou | Tachov | 49,15 | 32,35 | 32,35 | 2024/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 28. | Labuť | Tachov | 32,49 | 32,81 | 32,49 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 29. | Nové Sedliště B | Tachov | 38,92 | 33,03 | 33,03 | 2023/07/08 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 30. | Kostelec | Tachov | 33,38 | 33,13 | 33,13 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nové Sedliště | Tachov | 31,02 | 28,91 | 28,91 | 2024/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Černošín | Tachov | 42,41 | 29,08 | 29,08 | 2023/07/08 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Nové Sedliště | Tachov | 37,93 | 31,23 | 31,23 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Černošín | Tachov | 31,92 | 41,03 | 31,92 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Černošín | Tachov | 32,18 | NP | 32,18 | 2026/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Staré Sedliště | Tachov | 32,78 | 54,93 | 32,78 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Kostelec | Tachov | 52,96 | 33,40 | 33,40 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Kostelec | Tachov | 50,83 | 33,69 | 33,69 | 2020/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Staré Sedliště | Tachov | 33,98 | 35,64 | 33,98 | 2024/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Nové Sedliště | Tachov | NP | 34,45 | 34,45 | 2022/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Halže | Tachov | 36,45 | 35,35 | 35,35 | 2024/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Nové Sedliště | Tachov | NP | 37,27 | 37,27 | 2026/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Bezdružice | Tachov | 38,00 | 38,95 | 38,00 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Halže | Tachov | 39,22 | 41,79 | 39,22 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Staré Sedliště | Tachov | 51,72 | 39,70 | 39,70 | 2026/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Staré Sedliště | Tachov | 42,67 | 40,59 | 40,59 | 2022/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Staré Sedliště | Tachov | 40,79 | 51,06 | 40,79 | 2023/07/08 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Bor | Tachov | 52,87 | 42,65 | 42,65 | 2019/07/06 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Halže | Tachov | 64,77 | 44,63 | 44,63 | 2022/07/02 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Stráž | Tachov | 48,11 | NP | 48,11 | 2023/07/08 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Kladruby | Tachov | 63,41 | 48,85 | 48,85 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Planá | Tachov | NP | 49,12 | 49,12 | 2025/07/05 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Kladruby | Tachov | 52,88 | 51,97 | 51,97 | 2026/07/04 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Koukolík | 20 ** | 0 | 04.07.2019 16:20 | |
| Michal Matějíček | 20 ** | 0 | 05.07.2019 12:45 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Koukolík | 25 ** | 0 | 04.07.2019 16:19 | |
| Michal Matějíček | 25 ** | 0 | 05.07.2019 12:46 |
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












