Slavošovice (KT) 2006 (Klatovy)
Pohár starosty OÚ Bolešiny
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 07. 2006 13:00 |
| Kontakt: | p.Turner Vladislav |
| Telefon: | +420376315473 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Slavošovice | Klatovy | 27,04 | 26,10 | 27,04 | 0,94 | |
![]() | 2. | Dešenice | Klatovy | 27,71 | 25,58 | 27,71 | 2,13 | |
![]() | 3. | Janovice nad Úhlavou | Klatovy | 28,72 | 27,35 | 28,72 | 1,37 | |
![]() | 4. | Velenovy | Klatovy | 28,80 | 28,80 | 27,35 | 1,45 | |
![]() | 5. | Pích | Klatovy | 30,91 | 30,66 | 30,91 | 0,25 | |
![]() | 6. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 31,64 | 29,48 | 31,64 | 2,16 | |
![]() | 7. | Malá Víska | Klatovy | 33,04 | 30,95 | 33,04 | 2,09 | |
![]() | 8. | Střeziměř | Klatovy | 33,97 | 33,39 | 33,97 | 0,58 | |
![]() | 9. | Opálka | Klatovy | 34,26 | 34,26 | 32,90 | 1,36 | |
![]() | 10. | Habartice | Klatovy | 35,01 | 35,01 | 34,94 | 0,07 | |
![]() | 11. | Štěpánovice | Klatovy | 35,28 | 35,28 | 34,22 | 1,06 | |
![]() | 12. | Lomec | Klatovy | 35,77 | 33,79 | 35,77 | 1,98 | |
![]() | 13. | Horní Němčice | Klatovy | 36,85 | 36,85 | 36,24 | 0,61 | |
![]() | 14. | Petrovice | Klatovy | 37,70 | 37,70 | 34,52 | 3,18 | |
![]() | 15. | Klatovy I | Klatovy | 38,07 | 35,21 | 38,07 | 2,86 | |
![]() | 16. | Vrhaveč | Klatovy | 39,59 | 39,59 | 37,49 | 2,10 | |
![]() | 17. | Bolešiny | Klatovy | 41,13 | 41,13 | 39,49 | 1,64 | |
![]() | 18. | Luby | Klatovy | 41,19 | 37,79 | 41,19 | 3,40 | |
![]() | 19. | Milínov | Klatovy | 42,73 | 42,73 | 36,36 | 6,37 | |
![]() | 20. | Soustov | Klatovy | 43,83 | 28,22 | 43,83 | 15,61 | |
![]() | 21. | Dehtín | Klatovy | 47,91 | 47,91 | 42,75 | 5,16 | |
![]() | 22. | Zavlekov | Klatovy | 48,62 | 45,66 | 48,62 | 2,96 |
Ženy, dle pravidel Útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 35,56 | 35,56 | 34,48 | 1,08 | |
![]() | 2. | Malá Víska | Klatovy | 38,71 | 38,16 | 38,71 | 0,55 | |
![]() | 3. | Soustov | Klatovy | 39,56 | 38,04 | 39,56 | 1,52 | |
![]() | 4. | Pích | Klatovy | 40,73 | 40,73 | 39,51 | 1,22 | |
![]() | 5. | Štěpánovice | Klatovy | 42,53 | 42,53 | 36,55 | 5,98 | |
![]() | 6. | Lomec | Klatovy | 44,61 | 44,61 | 31,26 | 13,35 | |
![]() | 7. | Klenová | Klatovy | 52,17 | 48,86 | 52,17 | 3,31 | |
![]() | 8. | Luby | Klatovy | 64,51 | 48,36 | 64,51 | 16,15 | |
![]() | 8. | Janovice nad Úhlavou | Klatovy | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Habartice | Klatovy | 22,91 | 23,77 | 23,77 | 2025/08/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Neznašovy | Klatovy | 22,66 | 24,02 | 24,02 | 2022/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Rozsedly | Klatovy | 24,41 | 24,38 | 24,41 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Tupadly | Klatovy | 24,64 | 24,54 | 24,64 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Habartice | Klatovy | 24,98 | 25,03 | 25,03 | 2024/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Tupadly | Klatovy | 25,04 | 24,78 | 25,04 | 2024/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Neznašovy | Klatovy | 25,07 | 24,70 | 25,07 | 2018/08/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Myslovice | Klatovy | 25,17 | 25,09 | 25,17 | 2021/08/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Neznašovy | Klatovy | 25,24 | 23,66 | 25,24 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Tupadly | Klatovy | 25,26 | 24,77 | 25,26 | 2023/08/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Neznašovy | Klatovy | 25,50 | 24,60 | 25,50 | 2019/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Hadrava | Klatovy | 24,35 | 25,64 | 25,64 | 2014/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Habartice | Klatovy | 23,70 | 25,72 | 25,72 | 2023/08/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Tupadly | Klatovy | 25,12 | 25,77 | 25,77 | 2022/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Hadrava | Klatovy | 24,82 | 26,00 | 26,00 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Hadrava | Klatovy | 25,24 | 26,23 | 26,23 | 2013/08/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Tupadly | Klatovy | 25,36 | 26,30 | 26,30 | 2014/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Tupadly | Klatovy | 26,38 | 26,38 | 26,38 | 2025/08/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Střeziměř | Klatovy | 25,44 | 26,39 | 26,39 | 2013/08/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Ostřetice | Klatovy | 26,41 | 26,37 | 26,41 | 2022/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Rozsedly | Klatovy | 26,48 | 26,63 | 26,63 | 2012/08/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Zahorčice | Klatovy | 22,80 | 26,65 | 26,65 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Malá Víska | Klatovy | 26,35 | 26,66 | 26,66 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Habartice | Klatovy | 26,67 | 26,39 | 26,67 | 2022/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Myslovice | Klatovy | 26,28 | 26,81 | 26,81 | 2023/08/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Bezděkov | Klatovy | 26,30 | 26,82 | 26,82 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 26,46 | 26,87 | 26,87 | 2012/08/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Tupadly | Klatovy | 27,01 | 26,20 | 27,01 | 2019/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Velenovy | Klatovy | 24,68 | 27,03 | 27,03 | 2013/08/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Velenovy | Klatovy | 27,04 | 25,99 | 27,04 | 2014/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pačejov | Klatovy | 28,66 | 28,75 | 28,75 | 2025/08/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Tupadly | Klatovy | 29,05 | 28,60 | 29,05 | 2025/08/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Tupadly | Klatovy | 27,23 | 29,19 | 29,19 | 2023/08/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Nýrsko | Klatovy | 29,05 | 29,50 | 29,50 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Tupadly | Klatovy | 30,05 | 29,84 | 30,05 | 2024/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 30,03 | 30,09 | 30,09 | 2023/08/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Hadrava | Klatovy | 29,90 | 30,48 | 30,48 | 2012/08/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 30,92 | 30,34 | 30,92 | 2019/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 30,96 | 31,14 | 31,14 | 2021/08/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Pačejov | Klatovy | 30,95 | 31,15 | 31,15 | 2024/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Tupadly | Klatovy | 31,52 | 29,94 | 31,52 | 2022/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Pačejov | Klatovy | 31,30 | 31,55 | 31,55 | 2012/08/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Neznašovy | Klatovy | 31,64 | 28,65 | 31,64 | 2022/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Tupadly | Klatovy | 29,96 | 31,64 | 31,64 | 2018/08/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Pačejov | Klatovy | 31,35 | 31,90 | 31,90 | 2022/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Tupadly | Klatovy | 32,24 | 32,09 | 32,24 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Hadrava | Klatovy | 32,31 | 31,40 | 32,31 | 2016/08/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Malá Víska | Klatovy | 32,51 | 32,40 | 32,51 | 2025/08/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,60 | 32,33 | 32,60 | 2024/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Malá Víska | Klatovy | 29,28 | 32,80 | 32,80 | 2023/08/26 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Hadrava | Klatovy | 32,85 | 32,44 | 32,85 | 2018/08/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Nýrsko | Klatovy | 32,86 | 32,70 | 32,86 | 2014/08/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Víteň | Klatovy | 33,02 | 32,53 | 33,02 | 2025/08/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Nýrsko | Klatovy | 33,11 | 33,16 | 33,16 | 2019/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Hadrava | Klatovy | 31,70 | 33,31 | 33,31 | 2013/08/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Tupadly | Klatovy | 33,89 | 33,99 | 33,99 | 2019/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Tupadly | Klatovy | 32,20 | 34,22 | 34,22 | 2021/08/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 32,92 | 34,34 | 34,34 | 2025/08/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Neznašovy | Klatovy | 32,84 | 34,38 | 34,38 | 2018/08/25 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Víteň | Klatovy | 34,58 | 34,55 | 34,58 | 2024/08/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












