Rozsedly 2016 (Klatovy)
O pohár Rosíka
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 08. 2016 13:00 |
| Kontakt: | Jiřík Jaroslav |
| Telefon: | 728368685 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hadrava | Klatovy | 23,96 | 23,96 | 23,54 | 0,42 | |
![]() | 2. | Rozsedly | Klatovy | 24,67 | 24,67 | 23,69 | 0,98 | |
![]() | 3. | Bezděkov | Klatovy | 25,69 | 25,69 | 24,82 | 0,87 | |
![]() | 4. | Nýrsko A | Klatovy | 26,02 | 26,02 | 2,61 | 23,41 | |
![]() | 5. | Neznašovy | Klatovy | 26,84 | 26,84 | 25,49 | 1,35 | |
![]() | 6. | Malá Víska | Klatovy | 27,19 | 27,19 | 26,26 | 0,93 | |
![]() | 7. | Zahorčice | Klatovy | 27,28 | 27,28 | 25,81 | 1,47 | |
![]() | 8. | Bystřice nad Úhlavou B | Klatovy | 31,44 | 29,15 | 31,44 | 2,29 | |
![]() | 9. | Bystřice nad Úhlavou A | Klatovy | 39,83 | 39,83 | 27,19 | 12,64 | |
![]() | 10. | Tupadly | Klatovy | 40,15 | 40,15 | 25,89 | 14,26 | |
![]() | 11. | Dlažov | Klatovy | 45,09 | 45,09 | 37,21 | 7,88 | |
![]() | 12. | Křištín | Klatovy | 57,61 | 40,16 | 57,61 | 17,45 |
Ženy, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,99 | 31,99 | 30,79 | 1,20 | |
![]() | 2. | Tupadly | Klatovy | 34,81 | 32,56 | 34,81 | 2,25 | |
![]() | 3. | Nýrsko | Klatovy | 34,89 | 34,89 | 34,19 | 0,70 | |
![]() | 4. | Neznašovy | Klatovy | 37,24 | 33,76 | 37,24 | 3,48 | |
![]() | 5. | Hadrava | Klatovy | 40,96 | 40,96 | 40,34 | 0,62 | |
![]() | 6. | Malá Víska | Klatovy | 42,44 | 38,84 | 42,44 | 3,60 | |
![]() | 7. | Dlažov | Klatovy | 43,82 | 42,08 | 43,82 | 1,74 | |
![]() | 8. | Rozsedly | Klatovy | 91,35 | 91,35 | 69,45 | 21,90 |
Muži, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hadrava | Klatovy | 23,57 | 22,93 | 23,57 | 0,64 | |
![]() | 2. | Rozsedly | Klatovy | 25,01 | 24,81 | 25,01 | 0,20 | |
![]() | 3. | Nýrsko | Klatovy | 25,69 | 25,69 | 2,55 | 23,14 | |
![]() | 4. | Bezděkov | Klatovy | 25,94 | 25,59 | 25,94 | 0,35 | |
![]() | 5. | Neznašovy | Klatovy | 26,05 | 26,05 | 24,38 | 1,67 | |
![]() | 6. | Malá Víska | Klatovy | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Tupadly | Klatovy | 32,75 | 31,38 | 32,75 | 1,37 | |
![]() | 2. | Neznašovy | Klatovy | 35,91 | 35,91 | 32,82 | 3,09 | |
![]() | 3. | Nýrsko | Klatovy | 36,78 | 35,39 | 36,78 | 1,39 | |
![]() | 4. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 42,37 | 5,94 | 42,37 | 36,43 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hadrava | Klatovy | 23,96 | 23,54 | 23,96 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Habartice | Klatovy | 23,90 | 24,04 | 24,04 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Hadrava | Klatovy | 24,37 | 24,08 | 24,37 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Rozsedly | Klatovy | 24,67 | 23,69 | 24,67 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Neznašovy | Klatovy | 24,84 | 24,84 | 24,84 | 2019/08/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 25,02 | 25,29 | 25,29 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Bezděkov | Klatovy | 25,69 | 24,82 | 25,69 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Nýrsko A | Klatovy | 26,02 | 2,61 | 26,02 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Tupadly | Klatovy | 24,63 | 24,43 | 26,43 | 2021/07/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Neznašovy | Klatovy | 26,75 | 24,67 | 26,75 | 2018/08/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Neznašovy | Klatovy | 26,78 | 26,70 | 26,78 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Neznašovy | Klatovy | 26,84 | 25,49 | 26,84 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Habartice | Klatovy | 26,93 | 26,96 | 26,96 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Myslovice | Klatovy | 26,98 | 25,78 | 26,98 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Bezděkov | Klatovy | 27,02 | 26,80 | 27,02 | 2021/07/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Malá Víska | Klatovy | 27,19 | 26,26 | 27,19 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Zahorčice | Klatovy | 27,28 | 25,81 | 27,28 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Tupadly | Klatovy | 25,62 | 27,35 | 27,35 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Ostřetice | Klatovy | 26,53 | 27,35 | 27,35 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Střeziměř | Klatovy | 25,68 | 27,62 | 27,62 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Rozsedly | Klatovy | 28,01 | 27,62 | 28,01 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Nýrsko | Klatovy | 28,60 | 28,27 | 28,60 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Ostřetice | Klatovy | 28,26 | 28,64 | 28,64 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Rozsedly | Klatovy | 29,15 | 28,14 | 29,15 | 2019/08/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Bezděkov | Klatovy | 29,18 | 26,69 | 29,18 | 2019/08/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 29,35 | 27,42 | 29,35 | 2019/08/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Bezděkov | Klatovy | 29,58 | 29,58 | 29,58 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Zahorčice | Klatovy | 24,80 | 29,93 | 29,93 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Neznašovy | Klatovy | 26,22 | 30,18 | 30,18 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Bezděkov | Klatovy | 30,30 | 27,79 | 30,30 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pačejov | Klatovy | 28,99 | 29,19 | 29,19 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Hadrava | Klatovy | 30,20 | 30,82 | 30,82 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | nerozlišeno | - | 30,20 | 30,82 | 30,82 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 30,67 | 30,92 | 30,92 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Pačejov | Klatovy | 31,24 | 31,88 | 31,88 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Tupadly | Klatovy | 30,39 | 31,93 | 31,93 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 31,99 | 30,79 | 31,99 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Tupadly | Klatovy | 32,28 | 29,80 | 32,28 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Tupadly | Klatovy | 33,20 | 30,67 | 33,20 | 2018/08/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Tupadly | Klatovy | 33,20 | 29,90 | 33,20 | 2021/07/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Tupadly | Klatovy | 33,60 | 32,77 | 33,60 | 2019/08/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 30,29 | 34,33 | 34,33 | 2021/07/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 33,73 | 34,34 | 34,34 | 2018/08/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Neznašovy | Klatovy | 30,14 | 34,51 | 34,51 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Malá Víska | Klatovy | 34,52 | 33,51 | 34,52 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 34,60 | 32,28 | 34,60 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Tupadly | Klatovy | 32,56 | 34,81 | 34,81 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Nýrsko | Klatovy | 34,89 | 34,19 | 34,89 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Rozsedly | Klatovy | 35,10 | 34,33 | 35,10 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Malá Víska | Klatovy | 32,92 | 35,31 | 35,31 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Rozsedly | Klatovy | 35,75 | 33,66 | 35,75 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Neznašovy | Klatovy | 35,04 | 35,75 | 35,75 | 2019/08/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Rozsedly | Klatovy | 33,47 | 35,99 | 35,99 | 2022/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Víteň | Klatovy | 36,28 | 35,63 | 36,28 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 33,90 | 36,35 | 36,35 | 2025/08/02 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Hadrava | Klatovy | 36,68 | 34,17 | 36,68 | 2018/08/04 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 36,72 | 31,92 | 36,72 | 2019/08/03 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Neznašovy | Klatovy | 33,76 | 37,24 | 37,24 | 2016/08/06 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Malá Víska | Klatovy | 36,51 | 38,48 | 38,48 | 2015/08/01 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Rozsedly | Klatovy | 31,56 | 38,66 | 38,66 | 2021/07/31 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












