Radošovice 2026 (Benešov)
10. kolo BNL Radošovice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2026 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Ondřej Adamec |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Zdislavice | Benešov | 16,97 | 16,97 | 16,91 | 0,06 | |
![]() | 2. | Daměnice | Benešov | 17,06 | 17,06 | 16,60 | 0,46 | |
![]() | 3. | Malovice | Benešov | 17,21 | 17,10 | 17,21 | 0,11 | |
![]() | 4. | Drahňovice | Benešov | 17,22 | 16,56 | 17,22 | 0,66 | |
![]() | 5. | Makov | Tábor | 17,53 | 17,53 | 16,97 | 0,56 | |
![]() | 6. | Radošovice | Benešov | 17,70 | 17,56 | 17,70 | 0,14 | |
![]() | 7. | Tomice | Benešov | 18,39 | 17,67 | 18,39 | 0,72 | |
![]() | 8. | Dalovy A | Benešov | 18,84 | 17,67 | 18,84 | 1,17 | |
![]() | 9. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,21 | 18,13 | 19,21 | 1,08 | |
![]() | 10. | Velká Chyška | Pelhřimov | 19,22 | 19,22 | 19,04 | 0,18 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Radošovice | Benešov | 16,77 | 16,45 | 16,77 | 0,32 | |
![]() | 2. | Dalovy | Benešov | 17,23 | 17,23 | 17,09 | 0,14 | |
![]() | 3. | Tomice | Benešov | 17,84 | 17,84 | 16,30 | 1,54 | |
![]() | 4. | Malovice | Benešov | 18,63 | 18,63 | 18,35 | 0,28 | |
![]() | 5. | Radošovice B | Benešov | 18,68 | 17,95 | 18,68 | 0,73 | |
![]() | 6. | Šebířov | Tábor | 18,80 | 18,80 | 18,45 | 0,35 | |
![]() | 7. | Chářovice Šponky | Benešov | 18,96 | 18,01 | 18,96 | 0,95 | |
![]() | 8. | Zdislavice | Benešov | 25,63 | 16,54 | 25,63 | 9,09 | |
![]() | 9. | Ctiboř | Benešov | NP | 28,62 | 28,14 | 0,48 |
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Malovice | Benešov | 19,10 | 18,33 | 19,10 | 0,77 | |
![]() | 2. | Hulice A | Benešov | 19,11 | 17,47 | 19,11 | 1,64 | |
![]() | 3. | Keblov | Benešov | 19,30 | 18,70 | 19,30 | 0,60 | |
![]() | 4. | Ctiboř | Benešov | 19,50 | 19,50 | 19,36 | 0,14 | |
![]() | 5. | Radošovice | Benešov | 22,52 | 22,52 | 19,43 | 3,09 | |
![]() | 6. | Vlašim | Benešov | 22,92 | 22,92 | 21,94 | 0,98 | |
![]() | 7. | Ctiboř mladší | Benešov | 24,20 | 24,07 | 24,20 | 0,13 | |
![]() | 8. | Hulice B | Benešov | 59,88 | 59,88 | 58,37 | 1,51 | |
![]() | 9. | Horní Střítež | Tábor | NP | 16,58 | NP | 103,42 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zdislavice | Benešov | 16,78 | 16,92 | 16,92 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zdislavice | Benešov | 16,97 | 16,91 | 16,97 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Daměnice | Benešov | 17,06 | 16,60 | 17,06 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Malovice | Benešov | 17,10 | 17,21 | 17,21 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Drahňovice | Benešov | 16,56 | 17,22 | 17,22 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Tomice | Benešov | 17,45 | 17,08 | 17,45 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Makov | Tábor | 17,53 | 16,97 | 17,53 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Daměnice | Benešov | 17,58 | 17,01 | 17,58 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radošovice | Benešov | 17,56 | 17,70 | 17,70 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Malovice | Benešov | 17,94 | 18,16 | 18,16 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radošovice | Benešov | 17,85 | 18,19 | 18,19 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tomice | Benešov | 17,67 | 18,39 | 18,39 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 18,41 | 17,98 | 18,41 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velká Chyška | Pelhřimov | 18,63 | 18,15 | 18,63 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dalovy A | Benešov | 17,67 | 18,84 | 18,84 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 18,13 | 19,21 | 19,21 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velká Chyška | Pelhřimov | 19,22 | 19,04 | 19,22 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ctiboř | Benešov | 19,22 | 18,82 | 19,22 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chářovice B | Benešov | 18,50 | 19,26 | 19,26 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vlašim HZS SČK | Benešov | 20,51 | 20,08 | 20,51 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Makov | Tábor | 18,86 | 19,05 | NP | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dalovy | Benešov | NP | 28,25 | NP | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Drahňovice | Benešov | NP | NP | NP | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












