Plaňany 2022 (Kolín)
5. kolo PHL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Polabská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 09. 2022 00:00 |
| Kontakt: | roman-maly@seznam.cz |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Karel Wiedermann |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Rasochy | Kolín | 26,00 | 26,00 | 26,03 | 0,03 | |
![]() | 2. | Plaňany | Kolín | 26,90 | 40,37 | 26,90 | 13,47 | |
![]() | 3. | Plaňany B | Kolín | 28,12 | 28,12 | 38,19 | 10,07 | |
![]() | 4. | Krakovany | Kolín | 31,93 | 31,93 | 55,69 | 23,76 | |
![]() | 5. | Lžovice | Kolín | 36,50 | 40,28 | 36,50 | 3,78 | |
![]() | 6. | Mančice | Kolín | 39,31 | 39,31 | 54,87 | 15,56 | |
![]() | 7. | Vrbčany | Kolín | 44,37 | 49,28 | 44,37 | 4,91 |
Ženy, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Plaňany | Kolín | 32,63 | 35,40 | 32,63 | 2,77 | |
![]() | 2. | Lžovice | Kolín | 32,93 | 33,60 | 32,93 | 0,67 |
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Veltruby | Kolín | 21,65 | 22,38 | 21,65 | 0,73 | |
![]() | 2. | Plaňany | Kolín | 22,19 | 23,44 | 22,19 | 1,25 | |
![]() | 3. | Mančice | Kolín | 25,88 | NP | 25,88 | 94,12 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Veltruby | Kolín | 25,62 | 30,57 | 25,62 | 4,95 | |
![]() | 2. | Kouřim | Kolín | 28,59 | 28,59 | NP | 91,41 | |
![]() | 3. | Mančice | Kolín | 31,72 | 37,41 | 31,72 | 5,69 | |
![]() | 4. | Kouřim B | Kolín | 33,47 | 62,19 | 33,47 | 28,72 | |
![]() | 5. | Plaňany | Kolín | 37,60 | 48,37 | 37,60 | 10,77 | |
![]() | 6. | Veltruby B | Kolín | 46,13 | 55,10 | 46,13 | 8,97 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plaňany A | Kolín | 33,22 | 25,28 | 25,28 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Rasochy | Kolín | 26,00 | 26,03 | 26,00 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Sendražice | Kolín | NP | 26,78 | 26,78 | 2019/06/22 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Plaňany | Kolín | 40,37 | 26,90 | 26,90 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Vrbčany | Kolín | 28,13 | 27,06 | 27,06 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Plaňany B | Kolín | 27,69 | 28,25 | 27,69 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Lžovice | Kolín | 28,00 | 38,24 | 28,00 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Plaňany B | Kolín | 28,12 | 38,19 | 28,12 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Lžovice | Kolín | 28,69 | 38,89 | 28,69 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Plaňany A | Kolín | 29,45 | 28,83 | 28,83 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Vrbčany | Kolín | 28,92 | 33,44 | 28,92 | 2019/06/22 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Sendražice | Kolín | 29,47 | NP | 29,47 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Plaňany | Kolín | 30,11 | 36,91 | 30,11 | 2019/06/22 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Lžovice | Kolín | 30,69 | 36,86 | 30,69 | 2019/06/22 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Sendražice | Kolín | 31,08 | 30,97 | 30,97 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Krakovany | Kolín | 31,93 | 55,69 | 31,93 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Vitice | Kolín | 42,98 | 32,87 | 32,87 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Plaňany B | Kolín | NP | 32,91 | 32,91 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Lžovice | Kolín | 40,28 | 36,50 | 36,50 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Mančice | Kolín | 39,31 | 54,87 | 39,31 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Vítězov | Kolín | NP | 40,91 | 40,91 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Vrbčany | Kolín | 49,28 | 44,37 | 44,37 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Krakovany A | Kolín | 66,54 | 45,38 | 45,38 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Mančice | Kolín | 59,17 | 82,15 | 59,17 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Vrbčany | Kolín | 64,28 | NP | 64,28 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Veltruby | Kolín | 77,26 | 68,45 | 68,45 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lžovice | Kolín | 29,69 | 34,81 | 29,69 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Plaňany | Kolín | 34,63 | 30,40 | 30,40 | 2018/06/23 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Plaňany | Kolín | 35,40 | 32,63 | 32,63 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Lžovice | Kolín | 33,60 | 32,93 | 32,93 | 2022/09/17 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Lžovice | Kolín | 43,57 | 40,56 | 40,56 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Plaňany | Kolín | 49,30 | 47,34 | 47,34 | 2017/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












