Ostrava 2025 (Ostrava-město)
MČR CTIF hala
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 03. 2025 08:00 |
| Kontakt: | osh.ostrava@gmail.com |
| Telefon: | |
| Okres: | Ostrava-město |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota 1 | Nymburk | 36,00 | 47,28 | 36,00 | 11,28 | |
![]() | 2. | Písková Lhota 2 | Nymburk | 40,43 | 90,25 | 40,43 | 49,82 | |
![]() | 3. | Michálkovice | Ostrava-město | 42,34 | 57,93 | 42,34 | 15,59 | |
![]() | 4. | Frýdek | Frýdek-Místek | 45,09 | 45,09 | 62,18 | 17,09 | |
![]() | 5. | Březhrad | Hradec Králové | 51,56 | 73,93 | 51,56 | 22,37 |
Muži, dle pravidel Štafeta CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota 1 | Nymburk | 57,59 | 57,81 | 57,59 | 0,22 | |
![]() | 2. | Frýdek | Frýdek-Místek | 57,93 | 57,93 | DSQ | 942,06 | |
![]() | 3. | Michálkovice | Ostrava-město | 61,78 | 61,96 | 61,78 | 0,18 | |
![]() | 3. | Písková Lhota 2 | Nymburk | 61,78 | 61,96 | 61,78 | 0,18 | |
![]() | 5. | Březhrad | Hradec Králové | 63,90 | 67,96 | 63,90 | 4,06 |
Muži, dle pravidel MČR Celkové výsledky ročníku
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota 1 | Nymburk | 1,00 | - | - | - | |
![]() | 2. | Michálkovice | Ostrava-město | 2,00 | - | - | - | |
![]() | 3. | Písková Lhota 2 | Nymburk | 3,00 | - | - | - | |
![]() | 4. | Frýdek | Frýdek-Místek | 4,00 | - | - | - | |
![]() | 5. | Březhrad | Hradec Králové | 5,00 | - | - | - |
Ženy, dle pravidel Útok CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota | Nymburk | 46,87 | 67,59 | 46,87 | 20,72 | |
![]() | 2. | Poland ( Polsko ) OSP Miejsce Odrzańskie | bez určení okresu | 55,18 | 118,12 | 55,18 | 62,94 | |
![]() | 3. | Skalica | Skalica | 66,18 | 66,18 | 122,31 | 56,13 | |
![]() | 4. | Raškovice | Frýdek-Místek | 67,84 | 67,84 | 69,09 | 1,25 |
Ženy, dle pravidel Štafeta CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota | Nymburk | 66,00 | 66,93 | 66,00 | 0,93 | |
![]() | 2. | Poland ( Polsko ) OSP Miejsce Odrzańskie | bez určení okresu | 67,15 | 67,15 | 72,84 | 5,69 | |
![]() | 3. | Skalica | Skalica | 68,12 | 68,12 | 76,68 | 8,56 | |
![]() | 4. | Raškovice | Frýdek-Místek | 68,87 | 90,40 | 68,87 | 21,53 |
Ženy, dle pravidel MČR Celkové výsledky ročníku
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota | Nymburk | 1,00 | - | - | - | |
![]() | 2. | Poland ( Polsko ) OSP Miejsce Odrzańskie | bez určení okresu | 2,00 | - | - | - | |
![]() | 3. | Skalica | Skalica | 3,00 | - | - | - | |
![]() | 4. | Raškovice | Frýdek-Místek | 4,00 | - | - | - |
Muži>35, dle pravidel Útok CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota | Nymburk | 46,84 | 46,84 | 61,65 | 14,81 | |
![]() | 2. | Opava | Opava | 67,21 | 77,96 | 67,21 | 10,75 | |
![]() | 3. | Kyjovice | Opava | 197,78 | 197,78 | 211,12 | 13,34 |
Muži>35, dle pravidel Štafeta CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota | Nymburk | 61,65 | 73,28 | 61,65 | 11,63 | |
![]() | 2. | Opava | Opava | 78,21 | 78,21 | 78,62 | 0,41 | |
![]() | 3. | Kyjovice | Opava | 128,96 | 128,96 | DSQ | 871,03 |
Muži>35, dle pravidel MČR Celkové výsledky ročníku
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Písková Lhota | Nymburk | 1,00 | - | - | - | |
![]() | 2. | Opava | Opava | 2,00 | - | - | - | |
![]() | 3. | Kyjovice | Opava | 3,00 | - | - | - |
Ženy>30, dle pravidel Útok CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 49,53 | 49,53 | 54,59 | 5,06 | |
![]() | 2. | Nová Paka | Jičín | 55,71 | 68,18 | 55,71 | 12,47 |
Ženy>30, dle pravidel Štafeta CTIF
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 76,31 | 76,31 | 76,46 | 0,15 | |
![]() | 2. | Nová Paka | Jičín | 94,18 | 94,18 | DSQ | 905,81 |
Ženy>30, dle pravidel MČR Celkové výsledky ročníku
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 1,00 | - | - | - | |
![]() | 2. | Nová Paka | Jičín | 2,00 | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Měník | Hradec Králové | 67,21 | 67,99 | 67,21 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 2. | Nevřeň | Plzeň-sever | 72,54 | 69,18 | 69,18 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 3. | Poniklá | Semily | 73,62 | 70,52 | 70,52 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 4. | Sestrouň | Příbram | 72,27 | 72,08 | 72,08 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 5. | Dolní Dobrouč | Ústí nad Orlicí | 73,29 | 72,22 | 72,22 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 6. | Uhlířské Janovice | Kutná Hora | 72,29 | 72,46 | 72,29 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 7. | Vlčnov | Uherské Hradiště | 72,39 | 73,21 | 72,39 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 8. | Zličín | Hlavní město Praha | 75,97 | 74,15 | 74,15 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 9. | Pavlov | Jihlava | 74,43 | 75,15 | 74,43 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 10. | Lišov | České Budějovice | 77,90 | 75,21 | 75,21 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 11. | Michálkovice | Ostrava-město | 76,97 | 76,09 | 76,09 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 12. | Kozojedy | Plzeň-sever | 77,82 | 77,18 | 77,18 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 13. | Bludov | Šumperk | 78,50 | 78,18 | 78,18 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 14. | Hostomice | Teplice | 100,40 | 81,86 | 81,86 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 15. | Plesná | Cheb | 82,22 | 83,00 | 82,22 | 2011/07/03 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












