Liga: | Pošumavská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 13. 09. 2003 09:00 |
Kontakt: | p.Václavovic Milan |
Telefon: | 606569275 |
Okres: | Klatovy |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Víska | KT | 23,47 | - | - | |
2. | Bílenice | KT | 23,54 | - | - | |
3. | Dešenice | KT | 25,39 | - | - | |
4. | Nýrsko | KT | 26,95 | - | - | |
5. | Nýrsko B | KT | 27,10 | - | - | |
6. | Nýrsko C | KT | 27,32 | - | - | |
7. | Luby | KT | 32,61 | - | - | |
8. | Lomec | KT | 32,64 | - | - | |
9. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 32,68 | - | - | |
10. | Janovice nad Úhlavou | KT | 36,35 | - | - | |
11. | Nýrsko | KT | 38,84 | - | - | |
12. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 41,24 | - | - | |
13. | Klatovy I | KT | 42,23 | - | - | |
14. | Jindřichovice | KT | 53,90 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dešenice | KT | 32,06 | - | - | |
2. | Nýrsko | KT | 33,07 | - | - | |
3. | Lomec | KT | 35,63 | - | - | |
4. | Bílenice | KT | 38,70 | - | - | |
5. | Malá Víska | KT | 42,26 | - | - | |
6. | Týnec u Klatov | KT | 42,43 | - | - |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílenice | KT | 20,38 | - | - | |
2. | Viteň | KT | 20,78 | - | - | |
3. | Nýrsko | KT | 22,53 | - | - | |
4. | Zdebořice | KT | 23,19 | - | - | |
5. | Nýrsko B | KT | 23,75 | - | - | |
6. | Nýrsko C | KT | 23,84 | - | - | |
7. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 25,43 | - | - | |
8. | Dešenice | KT | 26,09 | - | - | |
9. | Jindřichovice | KT | 27,66 | - | - | |
10. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 29,22 | - | - | |
11. | Lomec | KT | 29,62 | - | - | |
12. | Klatovy I | KT | 31,00 | - | - | |
13. | Strážov | KT | 34,22 | - | - | |
14. | Nýrsko | KT | 53,25 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nýrsko | KT | 25,63 | - | - | |
2. | Viteň | KT | 29,00 | - | - | |
3. | Bílenice | KT | 30,68 | - | - | |
4. | Dešenice | KT | 31,72 | - | - | |
5. | Týnec u Klatov | KT | 34,69 | - | - | |
6. | Strážov | KT | 36,72 | - | - | |
7. | Lomec | KT | 48,28 | - | - |
Muži kolo soutěže číslo 3, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Viteň | KT | 21,13 | - | - | |
2. | Nýrsko B | KT | 21,13 | - | - | |
3. | Dešenice | KT | 24,07 | - | - | |
4. | Nýrsko | KT | 25,50 | - | - | |
5. | Nýrsko C | KT | 25,50 | - | - | |
6. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 26,57 | - | - | |
7. | Zdebořice | KT | 26,63 | - | - | |
8. | Bílenice | KT | 31,80 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 3, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Viteň | KT | 28,22 | - | - | |
2. | Bílenice | KT | 34,91 | - | - | |
3. | Dešenice | KT | 36,78 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 17,56 | 17,12 | 17,56 | 2012/05/05 | Plamen útok |
2. | Lomec | KT | 17,96 | 18,29 | 18,29 | 2012/05/05 | Plamen útok |
3. | Chodská Lhota | DO | 19,02 | 18,36 | 19,02 | 2012/05/05 | Plamen útok |
4. | Dešenice | KT | 19,30 | 18,57 | 19,30 | 2012/05/05 | Plamen útok |
5. | Klenová | KT | - | - | 20,09 | 2013/05/04 | Plamen útok |
6. | Dešenice | KT | - | - | 21,08 | 2013/05/04 | Plamen útok |
7. | Dlažov | KT | - | - | 22,10 | 2013/05/04 | Plamen útok |
8. | Malá Víska | KT | - | - | 22,30 | 2013/05/04 | Plamen útok |
9. | Bystřice nad Úhlavou | KT | - | - | 22,30 | 2013/05/04 | Plamen útok |
10. | Lomec | KT | - | - | 23,79 | 2013/05/04 | Plamen útok |
11. | Nýrsko | KT | 24,15 | 24,21 | 24,21 | 2012/05/05 | Plamen útok |
12. | Klatovy I | KT | 25,91 | 22,90 | 25,91 | 2012/05/05 | Plamen útok |
13. | Dlažov | KT | 26,00 | 23,65 | 26,00 | 2012/05/05 | Plamen útok |
14. | Pocinovice | DO | - | - | 27,31 | 2013/05/04 | Plamen útok |
15. | Luby | KT | - | - | 30,38 | 2013/05/04 | Plamen útok |
16. | Železná Ruda | KT | 31,23 | 24,55 | 31,23 | 2012/05/05 | Plamen útok |
17. | Pocinovice | DO | 35,84 | 33,93 | 35,84 | 2012/05/05 | Plamen útok |
18. | Klatovy I | KT | - | - | 37,36 | 2013/05/04 | Plamen útok |
19. | Dolany | KT | - | - | 42,49 | 2013/05/04 | Plamen útok |
20. | Albrechtice | KT | 55,87 | 57,11 | 57,11 | 2012/05/05 | Plamen útok |
21. | Dolany | KT | 86,68 | 88,13 | 88,13 | 2012/05/05 | Plamen útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | - | - | 21,51 | 2013/05/04 | Plamen útok |
2. | Pocinovice | DO | - | - | 27,44 | 2013/05/04 | Plamen útok |
3. | Nýrsko | KT | - | - | 31,64 | 2013/05/04 | Plamen útok |
4. | Dešenice | KT | - | - | 56,63 | 2013/05/04 | Plamen útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře