Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Pasohlávky B | BO | 16,79 | 16,79 | 16,73 | |
2. | Prchalov | NJ | 16,80 | 16,80 | 16,23 | |
3. | Olešnice X | OL | 16,89 | 16,85 | 16,89 | |
4. | Nevcehle | JI | 16,97 | 16,97 | 16,83 | |
5. | Olešnice | SM | 17,05 | 17,05 | 16,91 | |
6. | Srch | PA | 17,15 | 17,08 | 17,15 | |
7. | Budeč | JH | 17,18 | 16,47 | 17,18 | |
8. | Plumlov | PV | 17,27 | 17,27 | 17,03 | |
9. | Letohrad - Orlice B | UO | 17,48 | 17,48 | 16,98 | |
10. | Jaronice | CB | 17,53 | 16,87 | 17,53 | |
11. | Lavičky | ZR | 17,60 | 17,60 | 17,42 | |
12. | Nalžovice | PB | 17,62 | 17,62 | 17,07 | |
13. | Starý Jičín | NJ | 17,63 | 17,63 | 16,95 | |
14. | Bílovice | PV | 17,78 | 17,73 | 17,78 | |
15. | Drahňovice | BN | 18,21 | 18,21 | 17,08 | |
16. | Indivindi | NA | 18,46 | 17,25 | 18,46 | |
17. | Špičky | PR | 18,49 | 17,08 | 18,49 | |
18. | Frýdštejn | JN | 18,73 | 18,73 | 16,95 | |
19. | Mysločovice | ZL | 19,40 | 19,40 | 18,35 | |
20. | Zahnašovice | KM | 33,71 | 33,43 | 33,71 | |
21. | Trnava | TR | NP | - | - | |
21. | Renmotor Jinolice | JC | NP | 17,12 | 17,32 | |
21. | Dubenec | TU | NP | - | - | |
21. | Žižkovo Pole | HB | NP | - | - | |
21. | Krotějov Sport | TA | NP | NP | NP | |
21. | Hrabůvka | PR | NP | - | - | |
21. | Letohrad - Kunčice D | UO | NP | NP | NP | |
21. | Čechtín | TR | NP | 16,64 | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Plumlov | PV | 15,82 | 15,82 | 15,47 | |
2. | Pšánky | HK | 16,22 | 16,07 | 16,22 | |
3. | Budíkovice | TR | 16,24 | 16,24 | 16,18 | |
4. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 16,45 | 15,98 | 16,45 | |
5. | Krasice - Prostějov | PV | 17,05 | 17,05 | 16,45 | |
6. | Letohrad - Kunčice D | UO | 17,50 | 17,50 | 17,36 | |
7. | Olšovec | PR | 17,62 | 17,62 | 17,45 | |
8. | Bransouze | TR | 17,78 | 17,78 | 17,17 | |
9. | Zdislavice | BN | 18,27 | 18,27 | 17,85 | |
10. | Volenice | PB | 18,33 | 16,32 | 18,33 | |
11. | Stařeč | TR | 18,38 | 18,38 | 17,08 | |
12. | Tomice Martomice | BN | 18,67 | 18,67 | 17,24 | |
13. | Benetice | TR | 18,93 | 17,87 | 18,93 | |
14. | Ploukonice | SM | 20,46 | 18,55 | 20,46 | |
15. | Letohrad - Kunčice C | UO | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Komentáře