Krásná Ves 2014 (Mladá Boleslav)
FNC Krásná Ves
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 07. 2014 22:00 |
| Kontakt: | SDH Krásná Ves |
| Telefon: | |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Vašek Knebl |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 18,13 | 18,13 | 18,03 | 0,10 |
|
![]() | 2. | Jeřmanice | Liberec | 19,75 | 19,75 | 18,44 | 1,31 | |
![]() | 3. | Borovice | Mladá Boleslav | 20,22 | 19,17 | 20,22 | 1,05 | |
![]() | 4. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 21,52 | 20,60 | 21,52 | 0,92 |
|
![]() | 5. | Karlinky | Liberec | 21,55 | 21,55 | 21,18 | 0,37 |
|
![]() | 6. | Katusice | Mladá Boleslav | 24,07 | 24,07 | 21,28 | 2,79 |
|
![]() | 7. | Jeřmanice Dorostenky | Liberec | 25,29 | 24,64 | 25,29 | 0,65 |
|
![]() | 8. | Bukovno | Mladá Boleslav | 25,86 | 25,44 | 25,86 | 0,42 |
|
![]() | 9. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | - |
|
![]() | 9. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | NP | 20,83 | NP | 99,17 |
|
PS-12 muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 20,96 | 20,96 | 20,34 | 0,62 |
|
![]() | 2. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 21,51 | 21,51 | 20,86 | 0,65 |
|
![]() | 3. | Březno | Mladá Boleslav | 21,69 | 21,69 | 21,57 | 0,12 | |
![]() | 4. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 22,00 | 22,00 | 21,13 | 0,87 |
|
![]() | 5. | Roztoky u Semil | Semily | 22,55 | 22,11 | 22,55 | 0,44 |
|
![]() | 6. | Jeřmanice | Liberec | 23,22 | 23,22 | 21,26 | 1,96 |
|
![]() | 7. | Doubravička | Mladá Boleslav | 23,50 | 23,50 | 22,58 | 0,92 |
|
![]() | 8. | Nová Telib | Mladá Boleslav | 23,71 | 22,35 | 23,71 | 1,36 |
|
![]() | 9. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 24,92 | 24,83 | 24,92 | 0,09 | |
![]() | 10. | Hradčany | Liberec | 25,38 | 25,38 | 24,53 | 0,85 |
|
![]() | 11. | Katusice ženy | Mladá Boleslav | 25,56 | 25,56 | 25,42 | 0,14 |
|
![]() | 12. | Sedlejovice | Liberec | 27,54 | 27,54 | 24,11 | 3,43 |
|
![]() | 13. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 28,10 | 27,79 | 28,10 | 0,31 | |
![]() | 14. | Obruby B | Mladá Boleslav | 28,23 | 27,90 | 28,23 | 0,33 |
|
![]() | 15. | Janův Důl | Liberec | 28,35 | 28,12 | 28,35 | 0,23 | |
![]() | 16. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 29,02 | 28,35 | 29,02 | 0,67 |
|
![]() | 17. | Březovice | Mladá Boleslav | 34,45 | 33,60 | 34,45 | 0,85 |
|
![]() | 18. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 50,59 | 50,59 | 43,10 | 7,49 |
|
![]() | 19. | Bukovno ženy | Mladá Boleslav | NP | 22,24 | NP | 97,76 |
|
![]() | 19. | Bukovno A | Mladá Boleslav | NP | 22,72 | NP | 97,28 |
|
![]() | 19. | Odolenovice ženy | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | - |
|
![]() | 22. | Všejany | Mladá Boleslav | DSQ | 37,77 | 37,14 | 0,63 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,75 | 16,12 | 16,12 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,49 | 16,22 | 16,22 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,26 | 15,82 | 16,26 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,19 | 16,27 | 16,27 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,65 | 16,35 | 16,35 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dubenec | Trutnov | 16,43 | 16,37 | 16,43 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,47 | 16,50 | 16,50 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 15,96 | 16,51 | 16,51 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pšánky | Hradec Králové | 16,04 | 16,56 | 16,56 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,56 | 16,70 | 16,70 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dubenec | Trutnov | 16,71 | 16,07 | 16,71 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tatobity | Semily | 16,38 | 16,75 | 16,75 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rašín | Jičín | 16,36 | 16,80 | 16,80 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dubenec | Trutnov | 16,81 | 16,39 | 16,81 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,61 | 16,81 | 16,81 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,83 | 16,31 | 16,83 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,86 | 16,78 | 16,86 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 16,67 | 16,92 | 16,92 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,84 | 16,92 | 16,92 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chrášťany | Litoměřice | 15,96 | 16,94 | 16,94 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,00 | 16,61 | 17,00 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Drahňovice | Benešov | 17,01 | 16,40 | 17,01 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pšánky | Hradec Králové | 16,91 | 17,02 | 17,02 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,46 | 17,03 | 17,03 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dubenec | Trutnov | 16,97 | 17,04 | 17,04 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dubenec | Trutnov | 17,05 | 16,51 | 17,05 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březová | Liberec | 16,57 | 17,06 | 17,06 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pšánky | Hradec Králové | 16,67 | 17,06 | 17,06 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,89 | 17,09 | 17,09 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













