Jablonec nad Nisou 2012 (Jablonec nad Nisou)
štafety 4x100 m
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 04. 2012 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hubenov | Plzeň-sever | 56,62 | 56,62 | - | 56,62 | |
![]() | 2. | Moldava | Teplice | 57,74 | 57,74 | - | 57,74 | |
![]() | 3. | Ostrava VŠB-TU B | Ostrava-město | 58,71 | 58,71 | - | 58,71 | |
![]() | 4. | Ostrava SDH VŠB-TU A | Ostrava-město | 59,27 | 59,27 | - | 59,27 | |
![]() | 5. | Belarus ( Bělorusko ) HZS Kraj Vysočina | bez určení okresu | 59,70 | 59,70 | - | 59,70 |
Ženy, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Poniklá | Semily | 67,98 | 67,98 | - | 67,98 | |
![]() | 2. | Ostrava A | Ostrava-město | 68,49 | 68,49 | - | 68,49 | |
![]() | 3. | Pravčice | Kroměříž | 69,28 | 69,28 | - | 69,28 | |
![]() | 4. | Otaslavice | Prostějov | 70,36 | 70,36 | - | 70,36 | |
![]() | 5. | Kolšov | Šumperk | 70,55 | 70,55 | - | 70,55 | |
![]() | 6. | Chválenice A | Plzeň-jih | 70,91 | 70,91 | - | 70,91 | |
![]() | 7. | Velichovky | Náchod | 71,23 | 71,23 | - | 71,23 | |
![]() | 8. | Chválenice B | Plzeň-jih | 72,02 | 72,02 | - | 72,02 | |
![]() | 9. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 73,37 | 73,37 | - | 73,37 | |
![]() | 10. | Úněšov | Plzeň-sever | 76,22 | 76,22 | - | 76,22 | |
![]() | 11. | Ostrava B | Ostrava-město | 76,82 | 76,82 | - | 76,82 | |
![]() | 12. | Poděvousy A | Domažlice | 81,68 | 81,68 | - | 81,68 | |
![]() | 13. | Tuhaň | Mělník | 82,12 | 82,15 | - | 82,15 | |
![]() | 14. | Olešnice | Semily | 83,25 | 83,25 | - | 83,25 | |
![]() | 15. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 83,82 | 83,82 | - | 83,82 | |
![]() | 16. | Poděvousy B | Domažlice | 84,07 | 84,07 | - | 84,07 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Těškovice | Opava | 68,63 | 68,00 | 68,00 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 2. | Těškovice | Opava | 68,63 | 68,00 | 68,00 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 3. | Bludov | Šumperk | 70,63 | 69,03 | 69,03 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 4. | Bludov | Šumperk | 70,63 | 69,03 | 69,03 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 5. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | 69,89 | 69,19 | 69,19 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 6. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | 79,89 | 69,19 | 69,19 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 7. | Vlčnov | Uherské Hradiště | 71,59 | 69,65 | 69,65 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 8. | Vlčnov | Uherské Hradiště | 71,59 | 69,65 | 69,65 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 9. | Dolní Dobrouč | Ústí nad Orlicí | 82,08 | 69,83 | 69,83 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 10. | Dolní Dobrouč | Ústí nad Orlicí | 72,08 | 69,83 | 69,83 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 11. | Hřibojedy | Trutnov | 69,88 | 76,83 | 69,88 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 12. | Drnovice | Vyškov | 71,04 | 70,74 | 70,74 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 13. | Drnovice | Vyškov | 81,04 | 70,74 | 70,74 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 14. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 70,89 | 75,64 | 70,89 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 15. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 70,89 | 95,64 | 70,89 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 16. | Nevcehle | Jihlava | 71,21 | 79,89 | 71,21 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 17. | Nevcehle | Jihlava | 71,21 | 89,22 | 71,21 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 18. | Horní Slavkov | Sokolov | 71,45 | 71,58 | 71,45 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 19. | Horní Slavkov | Sokolov | 71,45 | 71,58 | 71,45 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 20. | Kácov | Kutná Hora | 71,47 | 77,69 | 71,47 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 21. | Kácov | Kutná Hora | 71,47 | 77,69 | 71,47 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 22. | Velenka | Nymburk | 72,16 | 79,89 | 72,16 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 23. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 75,05 | 76,29 | 75,05 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 24. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 75,05 | 96,29 | 75,05 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 25. | Řeporyje | Hlavní město Praha | 76,80 | 76,82 | 76,80 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 26. | Hřibojedy | Trutnov | 79,88 | 76,83 | 76,83 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 27. | Duchcov | Teplice | 79,76 | 81,43 | 79,76 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 28. | Duchcov | Teplice | 79,76 | 81,43 | 79,76 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 29. | Velenka | Nymburk | 82,16 | 79,89 | 79,89 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| 30. | Řeporyje | Hlavní město Praha | 86,80 | 86,82 | 86,80 | 2013/07/04 | Plamen 400 m štafeta CTIF |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












