Defurovy Lažany 2015 (Klatovy)
Memoriál Ladislava Duchoně, muži a ženy
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pošumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 08. 2015 13:00 |
| Kontakt: | Šrámek Josef |
| Telefon: | 724935451 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 25,70 | 25,70 | 25,18 | 0,52 | |
![]() | 2. | Hadrava | Klatovy | 26,40 | 26,40 | 26,28 | 0,12 | |
![]() | 3. | Neznašovy | Klatovy | 27,75 | 27,75 | 26,05 | 1,70 | |
![]() | 4. | Střeziměř | Klatovy | 27,88 | 26,89 | 27,88 | 0,99 | |
![]() | 5. | Bezděkov | Klatovy | 27,90 | 27,90 | 27,46 | 0,44 | |
![]() | 6. | Defurovy Lažany | Klatovy | 33,94 | 32,70 | 33,94 | 1,24 | |
![]() | 7. | Malá Víska | Klatovy | 34,92 | 29,11 | 34,92 | 5,81 | |
![]() | 8. | Velký Bor | Klatovy | 49,79 | 49,08 | 49,79 | 0,71 | |
![]() | 9. | Zahorčice | Klatovy | 59,52 | 59,52 | 35,91 | 23,61 | |
![]() | 10. | Tupadly | Klatovy | NP | NP | NP | - | |
![]() | 10. | Nýrsko | Klatovy | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Malá Víska | Klatovy | 35,69 | 33,78 | 35,69 | 1,91 | |
![]() | 2. | Nýrsko | Klatovy | 35,79 | 35,79 | 35,30 | 0,49 | |
![]() | 3. | Hadrava | Klatovy | 37,91 | 34,48 | 37,91 | 3,43 | |
![]() | 4. | Tupadly | Klatovy | 39,68 | 39,68 | 35,84 | 3,84 | |
![]() | 5. | Žiznětice | Klatovy | 53,80 | 35,54 | 53,80 | 18,26 |
Muži, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hadrava | Klatovy | 24,72 | 24,57 | 24,72 | 0,15 | |
![]() | 2. | Střeziměř | Klatovy | 27,73 | 27,73 | 26,66 | 1,07 | |
![]() | 3. | Bezděkov | Klatovy | 28,09 | 26,60 | 28,09 | 1,49 | |
![]() | 4. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 30,50 | 30,50 | 28,73 | 1,77 | |
![]() | 5. | Defurovy Lažany | Klatovy | 38,88 | 30,42 | 38,88 | 8,46 | |
![]() | 6. | Neznašovy | Klatovy | 40,58 | 29,62 | 40,58 | 10,96 |
Ženy, dle pravidel Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hadrava | Klatovy | 29,34 | 28,41 | 29,34 | 0,93 | |
![]() | 2. | Nýrsko | Klatovy | 32,17 | 31,25 | 32,17 | 0,92 | |
![]() | 3. | Malá Víska | Klatovy | 47,01 | 39,10 | 47,01 | 7,91 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Neznašovy | Klatovy | 22,91 | 25,50 | 25,50 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Ostřetice | Klatovy | 25,50 | 25,50 | 25,50 | 2025/07/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Habartice | Klatovy | 25,64 | 25,64 | 25,64 | 2025/07/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 25,70 | 25,18 | 25,70 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Malá Víska | Klatovy | 26,01 | 26,01 | 26,01 | 2025/07/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Rozsedly | Klatovy | 24,14 | 26,16 | 26,16 | 2016/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Zahorčice | Klatovy | 26,30 | 25,17 | 26,30 | 2021/07/24 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Hadrava | Klatovy | 26,40 | 26,28 | 26,40 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Tupadly | Klatovy | 25,73 | 26,71 | 26,71 | 2026/07/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Bystřice nad Úhlavou A | Klatovy | 26,72 | 25,48 | 26,72 | 2016/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Tupadly | Klatovy | 24,71 | 26,95 | 26,95 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Rozsedly | Klatovy | 25,77 | 26,98 | 26,98 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Myslovice | Klatovy | 25,23 | 27,00 | 27,00 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Neznašovy | Klatovy | 26,91 | 27,38 | 27,38 | 2019/07/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Neznašovy | Klatovy | 27,75 | 26,05 | 27,75 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Malá Víska | Klatovy | 27,82 | 26,08 | 27,82 | 2026/07/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Střeziměř | Klatovy | 26,89 | 27,88 | 27,88 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Bezděkov | Klatovy | 27,90 | 27,46 | 27,90 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Petrovice | Klatovy | 27,93 | 27,93 | 27,93 | 2025/07/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Tupadly | Klatovy | 28,47 | 28,47 | 28,47 | 2025/07/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Malá Víska | Klatovy | 28,69 | 25,25 | 28,69 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Neznašovy | Klatovy | 28,71 | 25,24 | 28,71 | 2016/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Tupadly | Klatovy | 28,01 | 28,73 | 28,73 | 2016/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Neznašovy | Klatovy | 28,19 | 28,77 | 28,77 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Bezděkov | Klatovy | 25,99 | 29,19 | 29,19 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Malá Víska | Klatovy | 29,26 | 28,76 | 29,26 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Ostřetice | Klatovy | 29,42 | 27,14 | 29,42 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Nýrsko A | Klatovy | 28,39 | 29,44 | 29,44 | 2016/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Ostřetice | Klatovy | 29,93 | 28,05 | 29,93 | 2026/07/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Tupadly | Klatovy | 29,33 | 30,06 | 30,06 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tupadly | Klatovy | 29,56 | 29,56 | 29,56 | 2025/07/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 2. | Tupadly | Klatovy | 29,55 | 30,21 | 30,21 | 2019/07/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 3. | Neznašovy | Klatovy | 30,62 | 30,16 | 30,62 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 4. | Tupadly | Klatovy | 28,76 | 30,96 | 30,96 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 5. | Tupadly | Klatovy | 31,11 | 31,18 | 31,18 | 2026/07/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 6. | Malá Víska | Klatovy | 29,30 | 31,53 | 31,53 | 2026/07/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 7. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 30,44 | 31,56 | 31,56 | 2019/07/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 8. | Neznašovy | Klatovy | 31,79 | 32,45 | 32,45 | 2019/07/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 9. | Pačejov | Klatovy | 32,67 | - | 32,67 | 2025/07/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 10. | Tupadly | Klatovy | 32,14 | 32,83 | 32,83 | 2016/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 11. | Malá Víska | Klatovy | 33,57 | 32,88 | 33,57 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 12. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 33,82 | 34,24 | 34,24 | 2026/07/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 13. | Tupadly | Klatovy | 31,39 | 34,62 | 34,62 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 14. | Pačejov | Klatovy | 34,66 | 33,26 | 34,66 | 2019/07/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 15. | Rozsedly | Klatovy | 35,19 | 35,13 | 35,19 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 16. | Pačejov | Klatovy | 31,88 | 35,20 | 35,20 | 2026/07/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 17. | Malá Víska | Klatovy | 33,78 | 35,69 | 35,69 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 18. | Nýrsko | Klatovy | 35,79 | 35,30 | 35,79 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 19. | Pačejov | Klatovy | 35,34 | 35,98 | 35,98 | 2022/07/23 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 20. | Neznašovy | Klatovy | 36,08 | 35,34 | 36,08 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 21. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 33,95 | 36,81 | 36,81 | 2026/07/18 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 22. | Malá Víska | Klatovy | 37,15 | 36,57 | 37,15 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 23. | Pačejov | Klatovy | 37,30 | 33,50 | 37,30 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 24. | Týnec u Horažďovic | Klatovy | 37,31 | 35,17 | 37,31 | 2019/07/27 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 25. | Malá Víska | Klatovy | 37,31 | 37,31 | 37,31 | 2025/07/19 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 26. | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 33,71 | 37,44 | 37,44 | 2018/07/28 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 27. | Hadrava | Klatovy | 37,82 | 36,65 | 37,82 | 2016/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 28. | Hadrava | Klatovy | 34,48 | 37,91 | 37,91 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 29. | Nýrsko | Klatovy | 38,94 | 32,54 | 38,94 | 2016/07/30 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| 30. | Tupadly | Klatovy | 39,68 | 35,84 | 39,68 | 2015/08/08 | Útok, nástřikové terče, 2xB široké, 4x savec |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












