Romania ( Rumunsko ) 2026, ( bez určení okresu)
Kategorie:
| ID FireSport: | 99999982 |
| Kategorie: | Muži |
| Okres: | bez určení okresu |
| Kraj: | jiné místo |
| Souřadnice: | - |
| PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/08/22 | Ostrava - Celkové výsledky | FSEU | 17,00 | Mezinárodní soutěž - Celkové výsledky čas | 4. | 0 | | |
| 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 95,51 | PS tým věž | 5. | 0 | | |
| 2026/08/21 | Ostrava | FSEU | 59,21 | PS štafeta 4x100 m překážek | 4. | 0 | | |
| 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 103,52 | PS tým 100 m překážek | 4. | 0 | | |
| Ardeleanu Andrei | 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 16,01 | PS jednotlivec věž | 40. | 0 | |
| Ardeleanu Andrei | 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 17,72 | PS jednotlivec 100 m překážek | 28. | 0 | |
| Avram Claudiu | 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 15,35 | PS jednotlivec věž | 27. | 0 | |
| Baltag Andrei | 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 16,39 | PS jednotlivec věž | 42. | 0 | |
| Baltag Andrei | 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 16,64 | PS jednotlivec 100 m překážek | 13. | 0 | |
| Dăraban Laviniu | 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 16,44 | PS jednotlivec věž | 43. | 0 | |
| Dăraban Laviniu | 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 17,26 | PS jednotlivec 100 m překážek | 22. | 0 | |
| Kolcsar Ianos | 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 16,98 | PS jednotlivec 100 m překážek | 16. | 0 | |
| Kolcsar Ianos | 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 19,20 | PS jednotlivec věž | 63. | 0 | |
| Neculai Gabriel | 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 16,91 | PS jednotlivec věž | 47. | 0 | |
| Neculai Gabriel | 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 17,20 | PS jednotlivec 100 m překážek | 18. | 0 | |
| Nistor Raul | 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 14,99 | PS jednotlivec věž | 21. | 0 | |
| Nistor Raul | 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 19,37 | PS jednotlivec 100 m překážek | 50. | 0 | |
| Popescu Mihai | 2026/08/19 | Ostrava | FSEU | 16,33 | PS jednotlivec věž | 41. | 0 | |
| Popescu Mihai | 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 17,85 | PS jednotlivec 100 m překážek | 30. | 0 | |
| Szigeti Botond | 2026/08/20 | Ostrava | FSEU | 17,72 | PS jednotlivec 100 m překážek | 27. | 0 | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) , nejlepěí čas: 95,51 PS tým věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) , nejlepěí čas: 17,00 Mezinárodní soutěž - Celkové výsledky čas, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) , nejlepěí čas: 103,52 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) , nejlepěí čas: 59,21 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Ardeleanu Andrei, nejlepěí čas: 17,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Ardeleanu Andrei, nejlepěí čas: 16,01 PS jednotlivec věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Avram Claudiu, nejlepěí čas: 15,35 PS jednotlivec věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Baltag Andrei, nejlepěí čas: 16,39 PS jednotlivec věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Baltag Andrei, nejlepěí čas: 16,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Dăraban Laviniu, nejlepěí čas: 16,44 PS jednotlivec věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Dăraban Laviniu, nejlepěí čas: 17,26 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Kolcsar Ianos, nejlepěí čas: 16,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Kolcsar Ianos, nejlepěí čas: 19,20 PS jednotlivec věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Neculai Gabriel, nejlepěí čas: 17,20 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Neculai Gabriel, nejlepěí čas: 16,91 PS jednotlivec věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Nistor Raul, nejlepěí čas: 19,37 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Nistor Raul, nejlepěí čas: 14,99 PS jednotlivec věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Popescu Mihai, nejlepěí čas: 17,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Popescu Mihai, nejlepěí čas: 16,33 PS jednotlivec věž, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Romania ( Rumunsko ) Szigeti Botond, nejlepěí čas: 17,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2026/08/19 | Ostrava, Mistrovství Evropy v požárním sportu 2026 | 5 | |
| 2026/08/20 | Ostrava, Mistrovství Evropy dospělých v požárním sportu | 5 | |
| 2026/08/21 | Ostrava, Mistrovství Evropy dospělých v požárním sportu | 5 | |
| 2026/08/22 | Ostrava, Mistrovství Evropy dospělých v požárním sportu | 5 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















