Golčův Jeníkov 2026, (Havlíčkův Brod)
| ID FireSport: | 35483 |
| Kategorie: | Muži |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Souřadnice: | 49°49*05*N,15°28*42*E |
| PSČ: | 582 82 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smilov | Havlíčkův Brod | 16,77 | 16,67 | 16,77 | 2026/08/22 | |
| 2. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,09 | 16,99 | 17,09 | 2026/07/11 | |
| 3. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 16,53 | 17,14 | 17,14 | 2026/07/05 | |
| 4. | Batelov | Jihlava | 16,85 | 17,18 | 17,18 | 2026/08/08 | |
| 5. | Zderaz | Chrudim | 17,25 | 16,92 | 17,25 | 2026/08/30 | |
| 6. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,33 | 17,23 | 17,33 | 2025/08/30 | |
| 7. | Smilov | Havlíčkův Brod | 17,39 | 16,95 | 17,39 | 2025/08/23 | |
| 8. | Seč | Chrudim | 17,08 | 17,44 | 17,44 | 2026/06/06 | |
| 9. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,37 | 17,49 | 17,49 | 2015/09/26 | |
| 10. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,57 | 17,53 | 17,57 | 2026/06/13 | |
| 11. | Uhelná Příbram | Havlíčkův Brod | 17,76 | 16,79 | 17,76 | 2025/06/28 | |
| 12. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,84 | 17,73 | 17,84 | 2024/08/17 | |
| 13. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,00 | 17,14 | 18,00 | 2026/08/15 | |
| 14. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,16 | 17,70 | 18,16 | 2023/06/18 | |
| 15. | Kynice | Havlíčkův Brod | 18,16 | 17,99 | 18,16 | 2024/08/31 | |
| 16. | Kynice | Havlíčkův Brod | 18,06 | 18,17 | 18,17 | 2014/07/12 | |
| 17. | Smilov | Havlíčkův Brod | 18,30 | 17,94 | 18,30 | 2015/08/22 | |
| 18. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,31 | 17,54 | 18,31 | 2025/09/06 | |
| 19. | Podmoklany | Havlíčkův Brod | 18,34 | 17,63 | 18,34 | 2015/06/06 | |
| 20. | Kejžlice | Pelhřimov | 18,42 | 18,16 | 18,42 | 2014/07/19 | |
| 21. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,38 | 18,43 | 18,43 | 2014/07/05 | |
| 22. | Seč | Chrudim | 18,46 | 18,25 | 18,46 | 2025/06/07 | |
| 23. | Smilov | Havlíčkův Brod | 18,40 | 18,52 | 18,52 | 2014/08/23 | |
| 24. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,41 | 18,53 | 18,53 | 2024/09/28 | |
| 25. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,62 | 17,41 | 18,62 | 2025/09/27 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/08/22 | Smilov | HBHL | 16,77 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 1. | 20 | | |
| 2026/07/11 | Kámen | HBHL | 17,09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 1. | 20 | | |
| 2026/07/05 | Žižkovo Pole | HBHL | 17,14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 1. | 20 | | |
| 2026/08/08 | Batelov (SDH Milíčov) | HBHL | 17,18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 2. | 17 | | |
| 2026/08/30 | Zderaz | EXČR | 17,25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 23. | 0 | | |
| 2026/06/06 | Seč | HBHL | 17,44 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 1. | 20 | | |
| 2026/06/13 | Nová Ves u Světlé | HBHL | 17,57 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 3. | 15 | | |
| 2026/08/15 | Pohled | HBHL | 18,00 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 6. | 10 | | |
| 2026/07/25 | Kynice | HBHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 25. | 0 | | |
| 2026/05/30 | Habry | HBHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 22. | 0 | | |
| 2026/08/29 | Uhelná Příbram (SDH Petrovice) | HBHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 18. | 0 | | |
| 2026/05/02 | Morašice | HPL | NP | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 18. | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
9. místo HBHL 201410. místo HBHL 201515. místo HBHL 202210. místo HBHL 20239. místo HBHL 20245. místo HBHL 20252. místo HBHL 2026
Extraliga ČR
Tým: Golčův Jeníkov , nejlepěí čas: 17,25 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Hasičská pardubická liga
Tým: Golčův Jeníkov , nejlepěí čas: NP FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Havlíčkobrodská liga
Tým: Golčův Jeníkov , nejlepěí čas: 16,77 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 122 počet výsledků: 10x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2015/07/18 | Golčův Jeníkov, Náměstí T.G.M., Soutěž o pohár starosty města | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazy| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
|---|---|---|---|
| Golčův Jeníkov | http://hasici-gjenikov.cz/ | FSEU | |
| Kačeři GJ | https://www.instagram.com/kaceri._.gj?igsh=NHJqcnB3YXo5OTdl&utm_source=qr | HBHL | |
| SDH Golčův Jeníkov | https://sdh-gj.cz/ | HBHL | |
| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2026/05/30 | Habry, O pohár SDH Habry | 4 | |
| 2026/06/06 | Seč, O pohár SDH Seč | 4 | |
| 2026/06/13 | Nová Ves u Světlé, O pohár SDH Nová Ves u Světlé | 4 | |
| 2026/07/05 | Žižkovo Pole, O pohár SDH Žižkovo Pole | 4 | |
| 2026/07/11 | Kámen, O pohár SDH Kámen | 4 | |
| 2026/07/25 | Kynice, O pohár SDH Kynice | 4 | |
| 2026/08/08 | Batelov (SDH Milíčov), O pohár SDH Batelov | 4 | |
| 2026/08/15 | Pohled, O pohár SDH Pohled | 4 | |
| 2026/08/22 | Smilov, O pohár SDH Smilov | 4 | |
| 2026/08/29 | Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O pohár SDH Petrovice | 4 | |
| 2026/08/30 | Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ | 37 | |
| 2026/09/26 | Česká Bělá, O pohár SDH Česká Bělá | 4 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















