Dub nad Moravou v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Přípravka
ID FireSport:   33278
Okres:   Olomouc
Kraj: Olomoucký
Souřadnice:   49°28*53*N,17°16*25*E
PSČ:  783 75

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice ONL 17,12 15 7
2019/07/06 Kožušany – Tážaly ONL 18,11 15 7
2019/07/20 Šumvald HE 19,69 13 3
2019/05/04 Ludéřov - 19,87 12 0
2019/06/29 Haňovice HE 21,15 11 5
2019/06/22 Chvalkovice HE 24,15 9 7
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu - 27,12 12 0
2019/08/17 Měrotín ONL 38,29 27 0
2019/06/29 Pavlov (SU) ONL NP 29 0
2019/08/03 Náměšť na Hané ONL NP 27 0
2019/05/08 Břevenec Hřiště HE NP 24 0
2019/07/06 Plumlov HE NP 20 0
2019/06/15 Dětkovice HE NP 14 0
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu - NP 12 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


19. místo HE 2019

Fire Sport

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 27,12 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,87 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Hanácká extraliga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 19,69 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 15 počet výsledků: 6x

Olomoucká noční liga

Tým: Dub nad Moravou , nejlepěí čas: 17,12 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 14 počet výsledků: 5x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec 9
      HE
      2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov 10
      MHJPR
      2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice 2
      HE
      2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice 2
      HE
      2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice 10
      HE
      2019/06/23 Troubky, O pohár Hané 11
      PRL
      2019/06/29 Haňovice, Haňovice 3
      HE
      2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 31
      EXČR
      2019/07/20 Šumvald, Šumvald 9
      HE
      2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty 6
      VCPV
      2019/09/07 Měrotín, Měrotín 16
      HE
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře