Bookmark and Share

Výsledky 9. kolo Nýrsko

Vydáno dne 26. 08. 2012 (4230 x přečteno)

Požární sport nás tentokrát zavedl do Nýrska, v pořadí 9.kolo startovalo od 10:00hodin a přijelo celkem 13týmů mužů a 6 žen.

Mezi muži si nejlépe vedl Dehtín. Za čas 22:23 bral deset bodů do ligy. Druhé místo obsadily Petrovice s časem 22:68 a třetí byla Střeziměř s časem 22:75. V ženské kategorii vyhrála Hadrava s novým rekordem 24:56, velká gratulace holky! Druhé místo bral Pačejov s časem 25:83. Bronz si odvezly holky z Rozsedel. Finále se běželo na sklopné terče a v mužské kategorii výhrálo domácí mužsto, respektive Nýrsko III s pěkným časem 17:03, druhý skončil Dehtín 17:16 a třetí Rozsedly 17:51. Trať byla slušně připravená, ale co mi docela vadí a nebylo to jenom v Nýrsku, je neustálé zdržování a prodlevy mezi přípravami družstev na základně. Co se mi zdá trochu podivné je používání přetlakového ventilu. Buď se bude používat na všech sportech v rámci ligy (3kola) nebo vůbec a ne, že jednou bude a támhle zase ne. :-)