Bookmark and Share

6. kolo PHLKT Rozsedly

Vydáno dne 03. 08. 2014 (4213 x přečteno)

Další kolo ligy nás přivedlo do Rozsedel. Hřiště výborně připraveno, zámková dlažba na základně a dobře připravený celý areál. 

 


                                 

Začínalo se jako vždy, jednu hodinu po poledni. A světě div se, konečně se to povedlo a začínalo se včas!!! Jako první to rozběhly ženy. První místo brala Hadrava. Stříbro Nýrsko a bronz domácí. 

 

Muži měli širší zastoupení, celkem 11 týmů si to rozdalo o poháry a body do hodnocení ligy. První místo a deset bodů brali s časem pod 27 vteřin borci z Neznašov. Na druhém místě skončila Hadrava a třetí příčku urvali domácí z Rozsedel. Celé soutěžní odpoledne se velice vydařilo, soutěž měla rychlý spád. Pořadatelsky velice dobře zvládnuto. Domácím patří velká pochvala, za takhle zvládnuté kolo. Musím ale opět zmínit neustálé problémy se startovací pistolí. Samozřejmě se občas stane, že selže, ale aby nevystřelila třikrát po sobě, to už je opravdu špatné. Je třeba se tímto problémem zamyslet a pokusit se ho nějak vyřešit. Teď nás čeká týdenní pauza na poladění formy a za 14 dní se potkáme v Janovicích nad Úhlavou.

 Další články

Články soutěží PHL

    Skupiny článků