Vyberte okres vašeho týmu
Houdkovice - sportovní areál
Pozvánka | Obnovit |
Kde: |
O pohár (nástřikové) |
Kdy: |
08. 05. 2024 10:00 |
Kontakt: |
Luděk Ježek |
Telefon: |
+420 736127189 |
Začátek rezervace: |
24. 04. 2024 08:00 |
Konec rezervace: |
07. 05. 2024 20:00 |
Rezervace soutěže
Start. místo | Tým a jméno | Okres | Kdo |
---|
1. | Bačetín, Semechnice | Rychnov nad Kněžnou | Michaela Peřinová |
2. | Zálší, Sport | Ústí nad Orlicí | Martin Chmelík |
3. | Houdkovice, | Rychnov nad Kněžnou | Verča Klapalová |
4. | Výrava, | Hradec Králové | Jan Konečný |
5. | Sněžné, | Rychnov nad Kněžnou | Dominik Pola |
6. | Havlovice, | Trutnov | Adam Janoušek |
7. | Vrbice, | Rychnov nad Kněžnou | Adam Jiruška |
8. | Plačice, Warłordź | Hradec Králové | Vašek Bahník |
9. | Lukavice, | Rychnov nad Kněžnou | Jiří Šimerda |
10. | Provoz, Krokodýli | Rychnov nad Kněžnou | Lukáš Hvězda |
11. | Bukovice, | Náchod | Jakub Šmída |
12. | Vršovka, | Náchod | Jakub Horčička |
13. | Chleny, | Rychnov nad Kněžnou | Libor Halíř |
14. | Lukavice, B | Rychnov nad Kněžnou | Jiří Šimerda |
15. | INDIVINDI, | Náchod | Lukáš Vongrej |
16. | Trnov, | Rychnov nad Kněžnou | david rohlena |
17. | Lukavice, Dorost | Rychnov nad Kněžnou | Jiří Šimerda |
18. | Semechnice, | Rychnov nad Kněžnou | Michaela Peřinová |
19. | Merklovice, | Rychnov nad Kněžnou | Pavel Diblík |
20. | Bačetín, Potštejn | Rychnov nad Kněžnou | Jan Lovětinský |
21. | Výrava, B | Hradec Králové | Jan Konečný |
22. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
23. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
24. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
25. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
Start. místo | Tým a jméno | Okres | Kdo |
---|
1. | Vysokov, | Náchod | Dana Ptáčková |
2. | Houdkovice, | Rychnov nad Kněžnou | Verča Klapalová |
3. | Vrbice, | Rychnov nad Kněžnou | Barbora Myšáková |
4. | Jílovice, | Rychnov nad Kněžnou | SDH Jílovice |
5. | Vršovka, | Náchod | Jakub Horčička |
6. | Hradec Králové, Plačice | Hradec Králové | SDH Plačice- ženy |
7. | Lukavice, | Rychnov nad Kněžnou | Jiří Šimerda |
8. | Bukovice, | Náchod | Jakub Šmída |
9. | Mistrovice, | Ústí nad Orlicí | Romana Dolečková |
10. | Kvasiny, Dorostenky | Rychnov nad Kněžnou | Jakub Sedlatý |
11. | Třebešov, | Rychnov nad Kněžnou | Michala Hladíková |
12. | Chábory, | Rychnov nad Kněžnou | pavel kroupa |
13. | Kvasiny, Ženy | Rychnov nad Kněžnou | Jakub Sedlatý |
14. | Merklovice, | Rychnov nad Kněžnou | Pavel Diblík |
15. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.