Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Zbora, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
44. | 24. 10. 2026 | Areál Flídr group Široký Důl | 15,08 | 15.08 | 14.22 | 0.86 | ||
10. | 03. 10. 2026 | B | Hasičské hřiště v Babicích | 14,18 | 14.04 | 14.18 | -0.14 | |
60. | 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 16,69 | 16.03 | 16.69 | -0.66 | ||
3. | 31. 07. 2026 | Olešnice | 14,32 | 14.32 | 14.3 | 0.02 | ||
4. | 25. 10. 2025 | Areál Flídr group Široký Důl | 13,71 | 13.71 | 13.09 | 0.62 | ||
14. | 04. 10. 2025 | Velké Hoštice | 14,89 | 14.89 | 14.4 | 0.49 | ||
71. | 26. 10. 2024 | Areál Flídr group - Široký Důl | 15,47 | 15.47 | 13.8 | 1.67 | ||
1. | 05. 10. 2024 | Babice | 14,37 | 14.37 | 14.33 | 0.04 | ||
4. | 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 13,80 | 13.8 | 13.7 | 0.1 | ||
1. | 28. 05. 2023 | Velké Karlovice | 13,90 | 13.83 | 13.9 | -0.07 | ||
33. | 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 14,92 | 14.92 | 13.71 | 1.21 | ||
45. | 29. 10. 2022 | B | Areál Flídr group Široký Důl | 15,22 | 15.22 | 14.29 | 0.93 | |
18. | 01. 10. 2022 | A | Babice | 15,00 | 15 | 14.14 | 0.86 | |
28. | 01. 10. 2022 | B | Babice | 15,36 | 15.01 | 15.36 | -0.35 | |
1. | 04. 09. 2022 | A | Nedašov | 13,96 | 13.86 | 13.96 | -0.1 | |
2. | 09. 07. 2022 | B | Nedašova Lhota | 15,09 | 14.46 | 15.09 | -0.63 | |
1. | 03. 07. 2022 | A | Brumov | 14,02 | 13.89 | 14.02 | -0.13 | |
1. | 19. 06. 2022 | B | Pozděchov | 14,85 | 14.85 | 14.67 | 0.18 | |
7. | 29. 05. 2022 | Velké Karlovice | 17,01 | 19.01 | 18.39 | 0.62 | ||
8. | 05. 09. 2021 | Zderaz | 16,68 | 16.68 | 16.55 | 0.13 | ||
5. | 16. 08. 2020 | Olšovec | 16,95 | 16.95 | 16.87 | 0.08 | ||
3. | 01. 08. 2020 | Mirošov | 15,09 | 15.09 | 15.09 | 0 | ||
4. | 19. 07. 2020 | ZBORA | 14,16 | 14.16 | 13.8 | 0.36 | ||
1. | 01. 09. 2019 | Nedašov | 14,47 | 14.17 | 14.47 | -0.3 | ||
8. | 29. 09. 2018 | Babice (VS) - hasičské hřiště | 14,53 | 14.31 | 14.53 | -0.22 | ||
14. | 13. 05. 2018 | Lukov | 16,80 | 16.8 | 14.45 | 2.35 | ||
30. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 15,83 | 14.88 | 15.83 | -0.95 | ||
2. | 03. 09. 2017 | Nedašov | 15,01 | 14.86 | 15.01 | -0.15 | ||
23. | 03. 09. 2017 | C | Nedašov | 19,26 | 16.8 | 19.26 | -2.46 | |
30. | 02. 09. 2017 | C | Nedašova Lhota | 35,55 | 35.2 | 35.55 | -0.35 | |
4. | 29. 10. 2016 | areál firmy Flídr s.r.o | 14,49 | 14.49 | 14.29 | 0.2 | ||
45. | 29. 10. 2016 | B | areál firmy Flídr s.r.o | 15,66 | 15.23 | 15.66 | -0.43 | |
18. | 04. 09. 2016 | B | Nedašov | 16,23 | 13.67 | 16.23 | -2.56 | |
3. | 19. 06. 2016 | Francova Lhota | 14,70 | 14.7 | 14.22 | 0.48 | ||
13. | 24. 10. 2015 | B | Široký Důl | 14,98 | 14.98 | 13.84 | 1.14 | |
104. | 24. 10. 2015 | Široký Důl | 24,38 | 24.38 | 13.18 | 11.2 | ||
1. | 10. 10. 2015 | Bijacovce | 13,85 | 13.85 | 14.02 | -0.17 | ||
5. | 12. 09. 2015 | B | Ďurďové | 14,07 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 12. 09. 2015 | A | Ďurďové | 14,26 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 06. 09. 2015 | B | Nedašov | 15,02 | 14.73 | 15.02 | -0.29 | |
13. | 05. 09. 2015 | Nedašova Lhota | 15,67 | 15.67 | 14.95 | 0.72 | ||
5. | 20. 06. 2015 | Malá Bytča | 14,20 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 07. 06. 2015 | B | Velké Karlovice | 16,47 | 16.3 | 16.47 | -0.17 | |
3. | 25. 10. 2014 | Široký Důl, areál Flídr s.r.o | 14,72 | 14.72 | 14.64 | 0.08 | ||
1. | 04. 10. 2014 | A | Babice | 14,54 | 14.5 | 14.54 | -0.04 | |
5. | 06. 09. 2014 | B | Nedašova Lhota | 15,14 | 14.95 | 15.14 | -0.19 | |
7. | 03. 08. 2014 | B | Lidečko-Sportovní dráha | 14,76 | 14.01 | 14.76 | -0.75 | |
17. | 21. 06. 2014 | "A" | Malá Bytča, areál DHZ | 15,01 | 14.11 | 15.01 | -0.9 | |
1. | 01. 06. 2014 | B | V.Karlovice -Hřiště | 14,23 | 14.07 | 14.23 | -0.16 | |
1. | 26. 10. 2013 | A | Široký Důl | 14,40 | 14.4 | 13.96 | 0.44 | |
2. | 01. 09. 2013 | A | Nedašov | 14,43 | 14.43 | 13.74 | 0.69 | |
4. | 31. 08. 2013 | Nedašova Lhota | 15,28 | 14.56 | 15.28 | -0.72 | ||
8. | 04. 08. 2013 | B | Lidečko | 15,50 | 14.84 | 15.5 | -0.66 | |
14. | 03. 08. 2013 | Horenická Hôrka | 15,26 | 13.91 | 15.26 | -1.35 | ||
2. | 27. 10. 2012 | A | Široký Důl | 14,81 | 14.81 | 14.58 | 0.23 | |
11. | 27. 10. 2012 | B | Široký Důl | 15,29 | 15.26 | 15.29 | -0.03 | |
2. | 06. 10. 2012 | Babice | 14,41 | 14.35 | 14.41 | -0.06 | ||
2. | 02. 09. 2012 | Nedašov | 14,73 | 14.32 | 14.73 | -0.41 | ||
34. | 02. 09. 2012 | B | Nedašov | 17,96 | 17.7 | 17.96 | -0.26 | |
1. | 25. 08. 2012 | Nedašova Lhota | 14,74 | 14.74 | 14.22 | 0.52 | ||
22. | 05. 08. 2012 | Lidečko | 16,44 | 16.44 | 16.41 | 0.03 | ||
5. | 05. 08. 2012 | B | Horenická Hôrka | 14,82 | 14.01 | 14.82 | -0.81 | |
10. | 05. 08. 2012 | Horenická Hôrka | 15,18 | 15.18 | 14.11 | 1.07 | ||
1. | 29. 10. 2011 | Široký Důl | 14,38 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 08. 10. 2011 | Velké Hoštice | 15,42 | 14.99 | 15.42 | -0.43 | ||
11. | 24. 10. 2009 | areál firmy Flídr s.r.o | 14,83 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 25. 10. 2008 | -Púchov | areál firmy Flídr s.r.o | 13,57 | 0 | 0 | 0 | |
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 04. 08. 2013 | Lidečko | 22,71 | 22.71 | 22.71 | 0 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 01. 09. 2019 | Nedašov | 20,64 | 20.64 | 17.23 | 3.41 | ||
4. | 03. 08. 2013 | Horenická Hôrka | 36,07 | 27.28 | 36.07 | -8.79 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.











