Jsme parta dobrovolných hasičů Tošovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 01. 06. 2019 | TOŠODRY Fireteam | Tučapy | 17,96 | 17.59 | 17.96 | -0.37 | |
3. | 29. 06. 2018 | Dřevohostice | 15,89 | 0 | 0 | 0 | ||
56. | 28. 10. 2017 | Areál firmy Flídr s.r.o | 15,43 | 15.27 | 15.43 | -0.16 | ||
20. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 15,61 | 14.76 | 15.61 | -0.85 | ||
55. | 29. 10. 2016 | areál firmy Flídr s.r.o | 15,97 | 15.39 | 15.97 | -0.58 | ||
31. | 01. 10. 2016 | Babice | 15,33 | 15.33 | 14.92 | 0.41 | ||
28. | 25. 09. 2016 | Henčlov, hřiště | 23,98 | 23.98 | 23.85 | 0.13 | ||
9. | 13. 08. 2016 | Kujavy, hřiště TJ | 15,12 | 14.79 | 15.12 | -0.33 | ||
22. | 18. 06. 2016 | Oprechtice | 17,22 | 17.22 | 15.38 | 1.84 | ||
4. | 21. 05. 2016 | Radíkov | 15,79 | 15.56 | 15.79 | -0.23 | ||
6. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 14,67 | 14.67 | 14.67 | 0 | ||
11. | 03. 10. 2015 | M | Velké Hoštice | 14,67 | 14.67 | 14.67 | 0 | |
11. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 14,67 | 14.67 | 14.67 | 0 | ||
31. | 08. 08. 2015 | Hřiště TJ Sokol Kujavy | 18,28 | 17.48 | 18.28 | -0.8 | ||
17. | 20. 06. 2015 | Oprechtice | 16,27 | 16.27 | 15.51 | 0.76 | ||
16. | 13. 06. 2015 | Hřiště na Lubně | 15,62 | 15.13 | 15.62 | -0.49 | ||
40. | 04. 10. 2014 | Babice | 16,29 | 15.21 | 16.29 | -1.08 | ||
7. | 28. 09. 2014 | Henčlov | 17,00 | 15.6 | 16.18 | -0.58 | ||
5. | 10. 08. 2014 | Luboměř, Sportovní areál dráhy | 16,09 | 16.09 | 15.67 | 0.42 | ||
25. | 19. 04. 2014 | Vsetín | 18,21 | 16.78 | 18.21 | -1.43 | ||
27. | 22. 09. 2012 | Fryčovice- stadion TJ | 1200,00 | 1200 | 1200 | 0 | ||
6. | 12. 08. 2012 | Luboměř | 16,06 | 15.67 | 16.06 | -0.39 | ||
10. | 21. 07. 2012 | Prlov | 17,49 | 16.93 | 17.49 | -0.56 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
10. | 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 17,44 | 16.06 | 17.44 | -1.38 | ||
3. | 03. 09. 2023 | Neplachovice | 17,89 | 16.35 | 17.89 | -1.54 | ||
3. | 27. 08. 2023 | Proskovice | 18,25 | 18.25 | 1.81 | 16.44 | ||
1. | 26. 08. 2023 | Jamnice | 15,70 | 15.64 | 15.7 | -0.06 | ||
3. | 20. 08. 2023 | Bolatice | 18,16 | 18.16 | 16.97 | 1.19 | ||
1. | 13. 08. 2023 | Kozmice, areál SDH - TJ Sokol | 16,76 | 16.76 | 16.14 | 0.62 | ||
1. | 12. 08. 2023 | Sádek | 17,24 | 16.78 | 17.24 | -0.46 | ||
10. | 23. 07. 2023 | Letohrad Kunčice | 19,15 | 19.15 | 17.87 | 1.28 | ||
14. | 23. 07. 2023 | Letohrad - Kunčice | 19,15 | 19.15 | 17.87 | 1.28 | ||
1. | 16. 07. 2023 | Služovice | 16,19 | 16.19 | 16.01 | 0.18 | ||
1. | 02. 07. 2023 | Kobeřice, OP | 16,96 | 16.96 | 16.64 | 0.32 | ||
1. | 01. 07. 2023 | Hněvošice | 17,44 | 17.44 | 16.72 | 0.72 | ||
15. | 25. 06. 2023 | Radíkov | 21,05 | 20.8 | 21.05 | -0.25 | ||
12. | 24. 06. 2023 | Plumlov | 22,26 | 22.26 | 21.87 | 0.39 | ||
1. | 18. 06. 2023 | Chlebičov | 17,20 | 16.85 | 17.2 | -0.35 | ||
1. | 17. 06. 2023 | Malé Hoštice | 18,79 | 18.79 | 18.48 | 0.31 | ||
2. | 28. 03. 2023 | Svoboda | 18,07 | 18.07 | 17.21 | 0.86 | ||
5. | 25. 09. 2016 | Henčlov, hřiště | 18,90 | 17.37 | 18.9 | -1.53 | ||
17. | 13. 08. 2016 | Kujavy, hřiště TJ | 23,68 | 22.79 | 23.68 | -0.89 | ||
15. | 08. 08. 2015 | Hřiště TJ Sokol Kujavy | 25,52 | 20.16 | 25.52 | -5.36 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.












