Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Slavonice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
12. | 19. 09. 2026 | Chlum u Třeboně | 21,85 | 21.85 | 19.49 | 2.36 | ||
7. | 05. 09. 2026 | Dolní Žďár - Horní Lhota | 17,32 | 17.32 | 17.13 | 0.19 | ||
5. | 29. 08. 2026 | Hamr | 19,49 | 19.49 | 18.06 | 1.43 | ||
2. | 22. 08. 2026 | Olešnice | 20,07 | 19.28 | 20.07 | -0.79 | ||
5. | 15. 08. 2026 | Rapšach | 22,63 | 20.48 | 22.63 | -2.15 | ||
5. | 01. 08. 2026 | Adamov | 21,31 | 21.31 | 20.5 | 0.81 | ||
4. | 25. 07. 2026 | Slavonice | 18,06 | 16.92 | 18.06 | -1.14 | ||
10. | 25. 07. 2026 | B | Slavonice | 20,04 | 20.04 | 19.58 | 0.46 | |
5. | 11. 07. 2026 | Mníšek | 20,41 | 20.41 | 20.37 | 0.04 | ||
13. | 03. 07. 2026 | Horní Meziříčko | 24,07 | 17.31 | 24.07 | -6.76 | ||
2. | 27. 06. 2026 | Lásenice | 19,22 | 19.22 | 19.17 | 0.05 | ||
7. | 20. 06. 2026 | Chlum u Třeboně | 20,57 | 20.11 | 20.57 | -0.46 | ||
9. | 13. 06. 2026 | Staňkov | 25,37 | 22.16 | 25.37 | -3.21 | ||
7. | 04. 04. 2026 | Telč | 18,28 | 18.28 | 18.28 | 0 | ||
12. | 13. 09. 2025 | Chlum u Třeboně | 34,58 | 22.85 | 34.58 | -11.73 | ||
8. | 06. 09. 2025 | Dolní Žďár - Horní Lhota | 29,49 | 29.49 | 16.48 | 13.01 | ||
13. | 30. 08. 2025 | Hamr | 27,53 | 16.06 | 27.53 | -11.47 | ||
13. | 02. 08. 2025 | Adamov | 27,85 | 27.85 | 24.52 | 3.33 | ||
7. | 12. 07. 2025 | Mníšek | 33,25 | 33.25 | 29.8 | 3.45 | ||
4. | 28. 06. 2025 | Lásenice | 20,43 | 18.88 | 20.43 | -1.55 | ||
12. | 21. 06. 2025 | Chlum u Třeboně | 42,05 | 42.05 | 19.32 | 22.73 | ||
9. | 14. 06. 2025 | Staňkov | 33,11 | 33.04 | 33.11 | -0.07 | ||
5. | 07. 06. 2025 | Lomnice nad Lužnicí | 30,24 | 27.43 | 30.24 | -2.81 | ||
20. | 07. 12. 2024 | Český Rudolec | 17,23 | 17.21 | 17.23 | -0.02 | ||
8. | 07. 09. 2024 | Dolní Žďár - Horní Lhota | 19,66 | 19.66 | 18.64 | 1.02 | ||
4. | 31. 08. 2024 | Hamr | 18,50 | 18.5 | 18.25 | 0.25 | ||
8. | 17. 08. 2024 | Rapšach | 37,03 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 13. 07. 2024 | Mníšek | 56,37 | 42.81 | 56.37 | -13.56 | ||
3. | 05. 07. 2024 | Lásenice | 20,51 | 20.44 | 20.51 | -0.07 | ||
6. | 22. 06. 2024 | Chlum u Třeboně | 21,02 | 21.02 | 18.9 | 2.12 | ||
7. | 15. 06. 2024 | Staňkov | 33,03 | 31.45 | 33.03 | -1.58 | ||
16. | 08. 06. 2024 | Dešná | 21,94 | 21.94 | 20.83 | 1.11 | ||
26. | 02. 12. 2023 | Český Rudolec | 29,05 | 28.28 | 29.05 | -0.77 | ||
9. | 23. 09. 2023 | Chlum u Třeboně | 29,32 | 29.32 | 26.56 | 2.76 | ||
1. | 09. 09. 2023 | Horní Lhota | 19,46 | 19.46 | 18.62 | 0.84 | ||
3. | 09. 09. 2023 | Horní Lhota | 19,18 | 19.18 | 18.97 | 0.21 | ||
8. | 26. 08. 2023 | Hamr | 33,69 | 33.69 | 24.58 | 9.11 | ||
1. | 19. 08. 2023 | Rapšach | 21,30 | 21.3 | 19.41 | 1.89 | ||
2. | 15. 07. 2023 | Mníšek | 25,76 | 25.76 | 24.95 | 0.81 | ||
24. | 08. 07. 2023 | Batelov | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | ||
3. | 01. 07. 2023 | Lásenice | 21,72 | 21.72 | 19.59 | 2.13 | ||
2. | 17. 06. 2023 | Staňkov | 21,48 | 21.48 | 20.78 | 0.7 | ||
5. | 24. 09. 2022 | Chlum u Třeboně | 27,19 | 27.19 | 20.44 | 6.75 | ||
8. | 20. 08. 2022 | Rapšach | 48,02 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 23. 07. 2022 | Stříbřec | 24,53 | 24.53 | 22.87 | 1.66 | ||
5. | 16. 07. 2022 | Mníšek | 30,86 | 28.72 | 30.86 | -2.14 | ||
3. | 11. 06. 2022 | Staňkov | 22,88 | 22.88 | 20.89 | 1.99 | ||
9. | 13. 07. 2019 | Mníšek | 33,93 | 33.93 | 26.8 | 7.13 | ||
8. | 06. 07. 2019 | Lásenice | 23,36 | 22.96 | 23.36 | -0.4 | ||
20. | 27. 06. 2015 | Vranín Hasič. areál U Havrana | 25,06 | 23.84 | 25.06 | -1.22 | ||
8. | 23. 08. 2014 | Lužnice | 20,90 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 11. 08. 2013 | Radonín | 25,10 | 25.1 | 24.6 | 0.5 | ||
13. | 21. 07. 2012 | Mníšek | 34,41 | 34.41 | 34.41 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 05. 09. 2026 | Dolní Žďár - Horní Lhota | 22,69 | 20.88 | 22.69 | -1.81 | ||
3. | 29. 08. 2026 | Hamr | 22,09 | 22.09 | 21.72 | 0.37 | ||
7. | 22. 08. 2026 | Olešnice | 25,34 | 25.34 | 23.65 | 1.69 | ||
5. | 15. 08. 2026 | Rapšach | 23,48 | 23.44 | 23.48 | -0.04 | ||
3. | 01. 08. 2026 | Adamov | 22,22 | 22.22 | 21.99 | 0.23 | ||
5. | 25. 07. 2026 | Slavonice | 23,51 | 22.01 | 23.51 | -1.5 | ||
8. | 11. 07. 2026 | Mníšek | 23,97 | 20.43 | 23.97 | -3.54 | ||
8. | 27. 06. 2026 | Lásenice | 22,27 | 21.03 | 22.27 | -1.24 | ||
5. | 20. 06. 2026 | Chlum u Třeboně | 23,07 | 20.15 | 23.07 | -2.92 | ||
2. | 13. 06. 2026 | Staňkov | 24,33 | 24.33 | 22.8 | 1.53 | ||
6. | 06. 06. 2026 | Lomnice nad Lužnicí | 33,95 | 23.77 | 33.95 | -10.18 | ||
4. | 13. 09. 2025 | Chlum u Třeboně | 21,37 | 21.37 | 21.28 | 0.09 | ||
2. | 06. 09. 2025 | Dolní Žďár - Horní Lhota | 21,45 | 21.45 | 20.93 | 0.52 | ||
5. | 30. 08. 2025 | Hamr | 22,73 | 22.73 | 21.78 | 0.95 | ||
3. | 16. 08. 2025 | Rapšach | 21,41 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 02. 08. 2025 | Adamov | 35,87 | 26.98 | 35.87 | -8.89 | ||
12. | 26. 07. 2025 | Slavonice | 52,94 | 31.96 | 52.94 | -20.98 | ||
7. | 12. 07. 2025 | Mníšek | 51,84 | 50.98 | 51.84 | -0.86 | ||
7. | 28. 06. 2025 | Lásenice | 25,86 | 24.24 | 25.86 | -1.62 | ||
2. | 21. 06. 2025 | Chlum u Třeboně | 20,82 | 19.98 | 20.82 | -0.84 | ||
8. | 14. 06. 2025 | Staňkov | 35,27 | 33.84 | 35.27 | -1.43 | ||
9. | 07. 06. 2025 | Lomnice nad Lužnicí | 36,28 | 34.61 | 36.28 | -1.67 | ||
3. | 21. 09. 2024 | Chlum u Třeboně | 23,41 | 21.48 | 23.41 | -1.93 | ||
3. | 07. 09. 2024 | Dolní Žďár - Horní Lhota | 21,21 | 20.93 | 21.21 | -0.28 | ||
4. | 17. 08. 2024 | Rapšach | 24,45 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 27. 07. 2024 | Slavonice | 20,70 | 20.7 | 20.4 | 0.3 | ||
1. | 13. 07. 2024 | Mníšek | 24,26 | 22.59 | 24.26 | -1.67 | ||
3. | 05. 07. 2024 | Lásenice | 21,59 | 20.41 | 21.59 | -1.18 | ||
8. | 22. 06. 2024 | Chlum u Třeboně | 27,98 | 22.13 | 27.98 | -5.85 | ||
2. | 15. 06. 2024 | Staňkov | 26,49 | 25.68 | 26.49 | -0.81 | ||
12. | 02. 12. 2023 | Český Rudolec | 61,58 | 61.4 | 61.58 | -0.18 | ||
3. | 09. 09. 2023 | Horní Lhota | 37,44 | 35.94 | 37.44 | -1.5 | ||
5. | 09. 09. 2023 | Horní Lhota | 38,57 | 38.36 | 38.57 | -0.21 | ||
10. | 26. 08. 2023 | Hamr | 39,83 | 39.83 | 34.34 | 5.49 | ||
6. | 29. 07. 2023 | Slavonice | 27,33 | 26.77 | 27.33 | -0.56 | ||
2. | 01. 07. 2023 | Lásenice | 22,61 | 21.56 | 22.61 | -1.05 | ||
4. | 24. 06. 2023 | Chlum u Třeboně | 23,58 | 19.72 | 23.58 | -3.86 | ||
7. | 17. 06. 2023 | Staňkov | 48,72 | 43.09 | 48.72 | -5.63 | ||
5. | 30. 08. 2014 | Žirovnice | 44,11 | 37.11 | 44.11 | -7 | ||
10. | 29. 09. 2012 | Markvarec | 45,03 | 45.03 | 20.24 | 24.79 | ||
11. | 21. 07. 2012 | Mníšek | 47,90 | 47.9 | 47.9 | 0 | ||
5. | 02. 08. 2008 | Markvarec, JH | 32,68 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 05. 08. 2006 | Markvarec, JH | 32,76 | 0 | 0 | 0 | ||
PS 12 muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 06. 07. 2019 | Lásenice | 26,76 | 26.76 | 26 | 0.76 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.




