Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Pomezí, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDorostenciSmíšené
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 19. 09. 2026 | B | Cerekvice nad Loučnou | 16,64 | 16.22 | 16.64 | -0.42 | |
10. | 19. 09. 2026 | Cerekvice nad Loučnou | 17,59 | 16.87 | 17.59 | -0.72 | ||
2. | 12. 09. 2026 | B | Zderaz | 16,52 | 16.52 | 16.13 | 0.39 | |
5. | 12. 09. 2026 | Zderaz | 17,29 | 16.95 | 17.29 | -0.34 | ||
16. | 23. 08. 2026 | Sádek | 18,40 | 18.4 | 17.73 | 0.67 | ||
11. | 26. 07. 2026 | Černovice | 18,75 | 18.09 | 18.75 | -0.66 | ||
12. | 12. 07. 2026 | Žďár | 17,65 | 17.36 | 17.65 | -0.29 | ||
9. | 11. 07. 2026 | Široký Důl | 17,50 | 17.5 | 16.98 | 0.52 | ||
16. | 11. 07. 2026 | B | Široký Důl | 18,40 | 18.4 | 18.24 | 0.16 | |
8. | 28. 06. 2026 | B | Hartmanice | 17,53 | 17.53 | 16.35 | 1.18 | |
23. | 28. 06. 2026 | Hartmanice | 19,49 | 19.49 | 19.44 | 0.05 | ||
13. | 14. 06. 2026 | Pamětice | 19,25 | 18.25 | 19.25 | -1 | ||
5. | 07. 06. 2026 | B | Lubná | 17,23 | 17.23 | 16.94 | 0.29 | |
14. | 07. 09. 2025 | B | Zderaz | 17,11 | 16.9 | 17.11 | -0.21 | |
4. | 27. 07. 2025 | B | Černovice | 17,73 | 17.73 | 17.51 | 0.22 | |
34. | 08. 09. 2024 | Zderaz | 18,67 | 18.67 | 17.45 | 1.22 | ||
17. | 07. 09. 2024 | Oldřiš | 18,07 | 18.07 | 17.54 | 0.53 | ||
24. | 14. 07. 2024 | Maršovice | 18,27 | 17.24 | 18.27 | -1.03 | ||
6. | 18. 05. 2024 | Zderaz | 15,97 | 15.97 | 15.04 | 0.93 | ||
29. | 03. 09. 2023 | Zderaz | 17,97 | 17.97 | 17.33 | 0.64 | ||
6. | 19. 08. 2023 | A | Desná | 17,91 | 17.91 | 17.56 | 0.35 | |
11. | 19. 08. 2023 | B | Desná | 18,83 | 18.83 | 18.39 | 0.44 | |
5. | 12. 08. 2023 | A | Oldřiš | 17,02 | 17.02 | 16.92 | 0.1 | |
26. | 12. 08. 2023 | B | Oldřiš | 22,00 | 22 | 17.21 | 4.79 | |
12. | 06. 08. 2023 | A | Kamenec u Poličky | 17,55 | 17.55 | 17.47 | 0.08 | |
27. | 06. 08. 2023 | B | Kamenec u Poličky | 36,30 | 36.3 | 26.15 | 10.15 | |
11. | 30. 07. 2023 | Černovice | 20,55 | 20.55 | 19.76 | 0.79 | ||
20. | 16. 07. 2023 | Maršovice | 17,81 | 17.66 | 17.81 | -0.15 | ||
10. | 15. 07. 2023 | B | Nedvězí | 18,44 | 18.44 | 17.84 | 0.6 | |
14. | 15. 07. 2023 | A | Nedvězí | 19,20 | 19.2 | 18.21 | 0.99 | |
9. | 08. 07. 2023 | A | Sádek | 17,64 | 16.61 | 17.64 | -1.03 | |
20. | 08. 07. 2023 | B | Sádek | 21,55 | 17.01 | 21.55 | -4.54 | |
7. | 02. 07. 2023 | A | Hartmanice | 17,28 | 17.28 | 16.96 | 0.32 | |
31. | 02. 07. 2023 | B | Hartmanice | 30,50 | 30.5 | 29.46 | 1.04 | |
2. | 18. 06. 2023 | B | Lubná | 17,31 | 17.31 | 17.27 | 0.04 | |
4. | 18. 06. 2023 | A | Lubná | 17,36 | 17.36 | 16.75 | 0.61 | |
60. | 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 15,55 | 15.55 | 15.11 | 0.44 | ||
8. | 26. 06. 2022 | Ostrov u Macochy | 18,53 | 18.53 | 18.2 | 0.33 | ||
21. | 05. 09. 2021 | Zderaz | 17,37 | 17.37 | 17.22 | 0.15 | ||
20. | 10. 07. 2021 | A | Sádek | 19,89 | 19.89 | 19.55 | 0.34 | |
11. | 04. 07. 2021 | A | Hartmanice | 18,76 | 18.76 | 17.05 | 1.71 | |
9. | 05. 09. 2020 | B | Zderaz - Hřiště | 18,51 | 17.97 | 18.51 | -0.54 | |
22. | 05. 09. 2020 | A | Zderaz - Hřiště | 21,28 | 21.28 | 17.31 | 3.97 | |
5. | 15. 08. 2020 | A | Desná - Hřište | 17,85 | 17.85 | 16.93 | 0.92 | |
4. | 08. 08. 2020 | B | Oldřiš - Areál za Orlovnou | 17,47 | 17.47 | 16.67 | 0.8 | |
16. | 08. 08. 2020 | A | Oldřiš - Areál za Orlovnou | 18,60 | 17.72 | 18.6 | -0.88 | |
2. | 25. 07. 2020 | B | Nedvězí - Hřiště | 17,75 | 17.75 | 17.58 | 0.17 | |
15. | 25. 07. 2020 | A | Nedvězí - Hřiště | 19,78 | 19.78 | 17.77 | 2.01 | |
1. | 11. 07. 2020 | A | Sádek - Hřiště | 17,43 | 17.3 | 17.43 | -0.13 | |
6. | 11. 07. 2020 | B | Sádek - Hřiště | 17,92 | 17.92 | 17.75 | 0.17 | |
5. | 05. 07. 2020 | B | Hartmanice - Hřiště | 17,30 | 17.3 | 16.66 | 0.64 | |
11. | 05. 07. 2020 | A | Hartmanice - Hřiště | 18,08 | 18.08 | 17.82 | 0.26 | |
31. | 26. 10. 2019 | Areál firmy Flídr Široký Důl | 14,97 | 14.67 | 14.97 | -0.3 | ||
25. | 31. 08. 2019 | Tomáš GROSSMANN | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 17,48 | 18.08 | 17.48 | 0.6 | |
12. | 11. 08. 2019 | B | Kamenec | 18,33 | 18.33 | 18.17 | 0.16 | |
5. | 03. 08. 2019 | A | Oldřiš areál za Orlovnou | 17,85 | 17.33 | 17.85 | -0.52 | |
18. | 03. 08. 2019 | B | Oldřiš areál za Orlovnou | 19,95 | 18.69 | 19.95 | -1.26 | |
27. | 15. 06. 2019 | Zderaz | 17,82 | 16.95 | 17.82 | -0.87 | ||
4. | 04. 08. 2018 | A | Oldřiš areál za Orlovnou | 17,59 | 17.59 | 16.87 | 0.72 | |
19. | 04. 08. 2018 | B | Oldřiš areál za Orlovnou | 20,99 | 20.19 | 20.99 | -0.8 | |
19. | 21. 04. 2018 | A | Holice | 19,53 | 19.53 | 18.05 | 1.48 | |
26. | 21. 04. 2018 | B | Holice | 29,57 | 29.57 | 29.38 | 0.19 | |
9. | 03. 09. 2017 | B | Lanšperk | 16,71 | 0 | 0 | 0 | |
18. | 03. 09. 2017 | A | Lanšperk | 19,05 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 28. 05. 2016 | B | Sportovní areál Zderaz | 17,07 | 17.07 | 16.96 | 0.11 | |
99. | 24. 10. 2015 | Široký Důl | 21,52 | 21.52 | 21.3 | 0.22 | ||
7. | 13. 12. 2014 | Prosetín | 17,46 | 0 | 0 | 0 | ||
92. | 25. 10. 2014 | A | Široký Důl, areál Flídr s.r.o | 20,08 | 19.43 | 20.08 | -0.65 | |
37. | 26. 10. 2013 | Široký Důl | 15,77 | 15.77 | 15.77 | 0 | ||
43. | 27. 10. 2012 | Široký Důl | 17,07 | 16.91 | 17.07 | -0.16 | ||
71. | 29. 10. 2011 | B | Široký Důl | 23,12 | 0 | 0 | 0 | |
89. | 24. 10. 2009 | areál firmy Flídr s.r.o | 24,04 | 0 | 0 | 0 | ||
41. | 27. 10. 2001 | Areál Flídr group - Široký Důl | 26,85 | 0 | 0 | 0 | ||
43. | 28. 10. 2000 | Areál Flídr group - Široký Důl | 64,90 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 19. 09. 2026 | B | Cerekvice nad Loučnou | 18,23 | 16.98 | 18.23 | -1.25 | |
8. | 12. 09. 2026 | Zderaz | 17,68 | 17.68 | 17.16 | 0.52 | ||
14. | 12. 09. 2026 | B | Zderaz | 17,94 | 17.14 | 17.94 | -0.8 | |
7. | 23. 08. 2026 | Sádek | 17,71 | 17.71 | 16.8 | 0.91 | ||
16. | 23. 08. 2026 | B | Sádek | 20,04 | 20.04 | 19.7 | 0.34 | |
11. | 26. 07. 2026 | Černovice | 18,75 | 18.09 | 18.75 | -0.66 | ||
9. | 11. 07. 2026 | Široký Důl | 18,47 | 18.47 | 17.29 | 1.18 | ||
14. | 11. 07. 2026 | B | Široký Důl | 19,34 | 18.24 | 19.34 | -1.1 | |
5. | 28. 06. 2026 | Hartmanice | 17,28 | 17.28 | 16.88 | 0.4 | ||
6. | 28. 06. 2026 | B | Hartmanice | 17,51 | 17.51 | 17.09 | 0.42 | |
5. | 07. 06. 2026 | B | Lubná | 17,23 | 17.23 | 16.94 | 0.29 | |
17. | 08. 09. 2024 | Zderaz | 21,81 | 21.81 | 16.99 | 4.82 | ||
12. | 28. 07. 2024 | Černovice | 21,80 | 21.8 | 21.65 | 0.15 | ||
3. | 14. 07. 2024 | Žďár | 17,77 | 17.2 | 17.77 | -0.57 | ||
16. | 03. 09. 2023 | Zderaz | 18,10 | 16.97 | 18.1 | -1.13 | ||
5. | 08. 07. 2023 | Sádek | 17,84 | 17.84 | 17.16 | 0.68 | ||
4. | 02. 07. 2023 | Hartmanice | 17,14 | 17.14 | 16.41 | 0.73 | ||
5. | 18. 06. 2023 | Lubná | 18,17 | 18.17 | 17.72 | 0.45 | ||
23. | 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 19,64 | 19.63 | 19.64 | -0.01 | ||
3. | 26. 06. 2022 | Ostrov u Macochy | 18,45 | 18.45 | 17.15 | 1.3 | ||
4. | 10. 07. 2021 | Sádek | 17,66 | 17.66 | 16.84 | 0.82 | ||
1. | 04. 07. 2021 | Hartmanice | 17,58 | 17.13 | 17.58 | -0.45 | ||
6. | 05. 09. 2020 | Zderaz - Hřiště | 23,05 | 23.05 | 18.38 | 4.67 | ||
3. | 15. 08. 2020 | Desná - Hřište | 17,84 | 17.84 | 17.58 | 0.26 | ||
1. | 25. 07. 2020 | Nedvězí - Hřiště | 17,67 | 17.67 | 17.6 | 0.07 | ||
17. | 11. 07. 2020 | Sádek - Hřiště | 27,88 | 25.86 | 27.88 | -2.02 | ||
5. | 05. 07. 2020 | Hartmanice - Hřiště | 18,12 | 18.12 | 18.06 | 0.06 | ||
4. | 11. 08. 2019 | Kamenec | 18,29 | 18.29 | 18.2 | 0.09 | ||
26. | 25. 10. 2014 | Široký Důl, areál Flídr s.r.o | 21,11 | 19.87 | 21.11 | -1.24 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 07. 06. 2025 | Žamberk | 24,72 | 24.72 | 120 | -95.28 | ||
5. | 07. 06. 2025 | Žamberk | 53,06 | 81.63 | 53.06 | 28.57 | ||
7. | 07. 06. 2025 | Žamberk | 42,99 | 48.78 | 42.99 | 5.79 | ||
7. | 07. 06. 2025 | Žamberk | 57,33 | 57.33 | 60.59 | -3.26 | ||
7. | 07. 06. 2025 | Žamberk | 78,16 | 79.87 | 78.16 | 1.71 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 04. 07. 2021 | Zábřeh, útok | 31,23 | 31.23 | 35.48 | -4.25 | ||
12. | 04. 07. 2021 | Zábřeh, 4x100 m | 74,87 | 81.25 | 74.87 | 6.38 | ||
58. | 04. 07. 2021 | Pospíšil Michal | Zábřeh, 100 m | 21,33 | 21.72 | 21.33 | 0.39 | |
72. | 04. 07. 2021 | Zavoral Vít | Zábřeh, 100 m | 22,21 | 24.46 | 22.21 | 2.25 | |
78. | 04. 07. 2021 | Neumann Tomáš | Zábřeh, 100 m | 22,88 | 22.88 | 28.66 | -5.78 | |
79. | 04. 07. 2021 | Bartoš Jan | Zábřeh, 100 m | 23,03 | 23.63 | 23.03 | 0.6 | |
81. | 04. 07. 2021 | Flídr David | Zábřeh, 100 m | 23,18 | 33.86 | 23.18 | 10.68 | |
84. | 04. 07. 2021 | Makovský Jiří | Zábřeh, 100 m | 23,58 | 26.28 | 23.58 | 2.7 | |
101. | 04. 07. 2021 | Makovský Pavel | Zábřeh, 100 m | 35,43 | 35.43 | 120 | -84.57 | |
9. | 05. 07. 2018 | Plzeň, 4x100 m | 65,78 | 120 | 65.78 | 54.22 | ||
13. | 04. 07. 2018 | Plzeň, družstev 100 m | 101,63 | 0 | 0 | 0 | ||
Smíšené | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 16. 04. 2016 | Pomezí A | Holice, náměstí TGM | 15,68 | 15.68 | 15.44 | 0.24 | |
9. | 16. 04. 2016 | Pomezí C | Holice, náměstí TGM | 17,21 | 16.83 | 17.21 | -0.38 | |
17. | 16. 04. 2016 | Pomezí B | Holice, náměstí TGM | 18,26 | 18.26 | 16.45 | 1.81 | |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.





