Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Počenice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíMuži>35
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 06. 06. 2026 | Počenice, fotbalové hřiště | 23,30 | 21.63 | 23.3 | -1.67 | ||
11. | 07. 06. 2025 | Počenice -fotbalové hřiště | 59,45 | 59.45 | 58.64 | 0.81 | ||
7. | 24. 08. 2024 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 20,98 | 20.71 | 20.98 | -0.27 | ||
7. | 17. 08. 2024 | Lobodice-hasičský areál | 22,34 | 20.08 | 22.34 | -2.26 | ||
12. | 28. 07. 2024 | Rychlov u Skály | 19,99 | 16.71 | 19.99 | -3.28 | ||
6. | 13. 07. 2024 | Uhřičice -fotbalové hřiště | 21,87 | 21.39 | 21.87 | -0.48 | ||
10. | 08. 06. 2024 | Počenice - Fotbalové hřiště | 24,51 | 18.51 | 24.51 | -6 | ||
11. | 16. 09. 2023 | Výkleky | 36,32 | 35.83 | 36.32 | -0.49 | ||
4. | 26. 08. 2023 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 20,57 | 20.57 | 20.05 | 0.52 | ||
5. | 19. 08. 2023 | Lobodice - hasičský areál | 20,16 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 30. 07. 2023 | Rychlov u skály | 20,80 | 20.04 | 20.8 | -0.76 | ||
9. | 15. 07. 2023 | Fobalové hřiště Uhřičice | 41,12 | 19.68 | 41.12 | -21.44 | ||
10. | 30. 06. 2023 | Vrchoslavice, fotbalové hřiště | 18,81 | 18.81 | 18.5 | 0.31 | ||
13. | 03. 06. 2023 | Fotbalové hřiště Počenice | 45,43 | 45.43 | 32.46 | 12.97 | ||
7. | 29. 04. 2023 | Fotbalové hřiště Chropyně | 20,99 | 20.99 | 20.36 | 0.63 | ||
10. | 17. 09. 2022 | Výkleky | 25,82 | 25.82 | 25.34 | 0.48 | ||
4. | 11. 09. 2022 | Čechy | 18,17 | 18.17 | 17.69 | 0.48 | ||
5. | 27. 08. 2022 | Lobodice - hasičský areál | 22,49 | 21.05 | 22.49 | -1.44 | ||
9. | 20. 08. 2022 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 24,60 | 20.74 | 24.6 | -3.86 | ||
8. | 31. 07. 2022 | Rychlov u skály | 18,57 | 18.51 | 18.57 | -0.06 | ||
6. | 09. 07. 2022 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 21,45 | 21.45 | 20.39 | 1.06 | ||
3. | 26. 06. 2022 | Troubky fotbalové hřiště | 20,72 | 20.47 | 20.72 | -0.25 | ||
12. | 24. 06. 2022 | Dřevohostice | 22,82 | 22.82 | 19.87 | 2.95 | ||
15. | 21. 05. 2022 | Vrchoslavice | 21,07 | 19.87 | 21.07 | -1.2 | ||
11. | 07. 05. 2022 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 33,57 | 33.57 | 32.95 | 0.62 | ||
8. | 05. 09. 2020 | Chropyně - fotbalové hřiště | 17,61 | 16.6 | 17.61 | -1.01 | ||
14. | 07. 09. 2019 | Křenovice | 20,90 | 20.9 | 20.34 | 0.56 | ||
4. | 24. 08. 2019 | Lobodice - hasičský areál | 20,15 | 0 | 0 | 0 | ||
32. | 10. 08. 2019 | Nětčice | 32,96 | 32.96 | 30.43 | 2.53 | ||
21. | 04. 08. 2019 | Zahnašovice | 20,00 | 19.35 | 20 | -0.65 | ||
7. | 13. 07. 2019 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 22,34 | 22.34 | 21.37 | 0.97 | ||
8. | 21. 06. 2019 | Vrchoslavice-hřiště náhr.term | 20,48 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 08. 06. 2019 | Císařov-u obecního úřadu | 39,62 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 01. 06. 2019 | Počenice , fotbalový stadion | 20,36 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 04. 05. 2019 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 21,67 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 22. 09. 2018 | Chropyně-fotbalové hřiště | 19,19 | 19.19 | 18.84 | 0.35 | ||
13. | 14. 07. 2018 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 23,28 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 09. 06. 2018 | Císařov-u obecního úřadu | 30,20 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 02. 06. 2018 | Počenice , fotbalový stadion | 29,69 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 09. 09. 2017 | Křenovice | 19,01 | 19.01 | 18.17 | 0.84 | ||
13. | 10. 06. 2017 | Císařov | 40,84 | 40.56 | 40.84 | -0.28 | ||
22. | 25. 09. 2016 | Henčlov, hřiště | 19,58 | 16.06 | 19.58 | -3.52 | ||
15. | 17. 09. 2016 | Litenčice | 21,70 | 20.73 | 21.7 | -0.97 | ||
17. | 10. 09. 2016 | Křenovice, hřiště TJ Sokol | 17,88 | 17.43 | 17.88 | -0.45 | ||
18. | 03. 09. 2016 | Sedlec | 28,98 | 27.32 | 28.98 | -1.66 | ||
11. | 30. 07. 2016 | Polkovice | 20,10 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 23. 07. 2016 | Chropyně | 28,88 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 18. 06. 2016 | Litenčice | 21,71 | 21.71 | 21.41 | 0.3 | ||
6. | 27. 09. 2015 | Henčlov | 16,55 | 16.55 | 16.09 | 0.46 | ||
4. | 12. 09. 2015 | Chropyně - fotbalový stadion | 16,75 | 15.4 | 16.75 | -1.35 | ||
23. | 05. 09. 2015 | Sedlec | 58,70 | 58.7 | 41.96 | 16.74 | ||
24. | 05. 09. 2015 | Pravčice | 20,44 | 19.69 | 20.44 | -0.75 | ||
17. | 22. 08. 2015 | Loukov | 21,63 | 21.49 | 21.63 | -0.14 | ||
22. | 25. 07. 2015 | Roštění | 20,12 | 19.14 | 20.12 | -0.98 | ||
16. | 05. 07. 2015 | Tučapy | 19,93 | 19.52 | 19.93 | -0.41 | ||
14. | 20. 06. 2015 | Rymice | 20,75 | 20.75 | 19.4 | 1.35 | ||
3. | 13. 06. 2015 | Litenčice | 19,31 | 19.2 | 19.31 | -0.11 | ||
10. | 30. 05. 2015 | Ludslavice | 20,80 | 20.8 | 19.47 | 1.33 | ||
14. | 23. 05. 2015 | Rychlov | 20,05 | 19.01 | 20.05 | -1.04 | ||
18. | 29. 11. 2014 | Vrbětice, Areál SDH | 16,61 | 16.61 | 16.33 | 0.28 | ||
22. | 04. 10. 2014 | Chlum u Křemže | 20,51 | 20.51 | 19.47 | 1.04 | ||
17. | 28. 09. 2014 | Henčlov | 18,16 | 16.24 | 18.16 | -1.92 | ||
2. | 13. 09. 2014 | Křenovice | 16,22 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 13. 09. 2014 | Chropyně-fotbalové hřiště | 16,51 | 15.9 | 16.51 | -0.61 | ||
20. | 06. 09. 2014 | Pravčice | 34,61 | 33.98 | 34.61 | -0.63 | ||
12. | 31. 08. 2014 | Vítonice | 18,90 | 18.9 | 18.68 | 0.22 | ||
15. | 23. 08. 2014 | Loukov | 20,32 | 19.18 | 20.32 | -1.14 | ||
17. | 16. 08. 2014 | Nětčice | 17,20 | 16.81 | 17.2 | -0.39 | ||
15. | 09. 08. 2014 | Podhradní Lhota | 20,07 | 20.07 | 19.77 | 0.3 | ||
14. | 20. 07. 2014 | Nová Dědina | 22,14 | 22.14 | 20.03 | 2.11 | ||
12. | 19. 07. 2014 | Roštění | 18,69 | 18.69 | 18.37 | 0.32 | ||
25. | 22. 06. 2014 | Tučapy | 36,08 | 36.08 | 35.25 | 0.83 | ||
1. | 14. 06. 2014 | Litenčice | 19,17 | 19.02 | 19.17 | -0.15 | ||
21. | 07. 06. 2014 | Rychlov | 26,10 | 20.67 | 26.1 | -5.43 | ||
15. | 31. 05. 2014 | Karolín | 20,88 | 20.53 | 20.88 | -0.35 | ||
8. | 24. 05. 2014 | Ludslavice | 20,07 | 19.07 | 20.07 | -1 | ||
15. | 17. 05. 2014 | Počenice | 19,69 | 18.85 | 19.69 | -0.84 | ||
18. | 30. 11. 2013 | Vrbětice | 16,61 | 16.61 | 16.33 | 0.28 | ||
7. | 29. 09. 2013 | Henčlov | 17,00 | 16.59 | 17 | -0.41 | ||
8. | 15. 09. 2013 | Chropyně-fotbalové hřiště | 17,04 | 17.04 | 16.85 | 0.19 | ||
11. | 07. 09. 2013 | Sedlec | 30,30 | 30.3 | 29.86 | 0.44 | ||
8. | 01. 09. 2013 | Vítonice | 19,35 | 19.35 | 19.04 | 0.31 | ||
7. | 24. 08. 2013 | Loukov | 18,92 | 18.92 | 18.78 | 0.14 | ||
13. | 17. 08. 2013 | Nětčice | 16,77 | 16.77 | 16.55 | 0.22 | ||
12. | 04. 08. 2013 | Podhradní Lhota | 20,54 | 19.49 | 20.54 | -1.05 | ||
10. | 20. 07. 2013 | Nová Dědina | 22,29 | 22.29 | 19.92 | 2.37 | ||
14. | 13. 07. 2013 | Roštění | 19,15 | 19.15 | 18.52 | 0.63 | ||
13. | 23. 06. 2013 | Tučapy | 19,76 | 19.27 | 19.76 | -0.49 | ||
22. | 02. 06. 2013 | Rymice | 22,39 | 22.39 | 21.32 | 1.07 | ||
5. | 01. 06. 2013 | Křenovice | 19,94 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 01. 06. 2013 | Karolín | 52,63 | 52.63 | 27.92 | 24.71 | ||
10. | 25. 05. 2013 | Ludslavice | 20,77 | 20.25 | 20.77 | -0.52 | ||
5. | 04. 05. 2013 | Morkovice, Kroměříž | 21,06 | 21.06 | 21.01 | 0.05 | ||
4. | 15. 09. 2012 | Chropyně-fotbalové hřiště | 16,15 | 16.4 | 16.15 | 0.25 | ||
20. | 08. 09. 2012 | Pravčice | 30,57 | 30.57 | 21.28 | 9.29 | ||
7. | 26. 08. 2012 | Vítonice | 19,65 | 19.65 | 19.02 | 0.63 | ||
18. | 18. 08. 2012 | Nětčice | 19,03 | 18.98 | 19.03 | -0.05 | ||
12. | 11. 08. 2012 | Podhradní Lhota | 19,95 | 19.65 | 19.95 | -0.3 | ||
14. | 28. 07. 2012 | Loukov | 31,56 | 30.8 | 31.56 | -0.76 | ||
11. | 21. 07. 2012 | Nová Dědina | 19,97 | 19.69 | 19.97 | -0.28 | ||
4. | 30. 06. 2012 | Tučapy | 19,23 | 19.23 | 18.74 | 0.49 | ||
10. | 09. 06. 2012 | Rychlov | 19,44 | 19.44 | 18.65 | 0.79 | ||
9. | 03. 06. 2012 | Rymice | 19,52 | 18.55 | 19.52 | -0.97 | ||
17. | 02. 06. 2012 | Karolín | 24,87 | 23.85 | 24.87 | -1.02 | ||
13. | 26. 05. 2012 | Ludslavice | 30,40 | 28.8 | 30.4 | -1.6 | ||
12. | 19. 05. 2012 | Počenice | 19,22 | 19.22 | 19.11 | 0.11 | ||
10. | 12. 05. 2012 | Zahnašovice (KM) | 41,67 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 03. 09. 2011 | Sedlec | 19,42 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 13. 08. 2011 | Dobrotice | 25,82 | 25.82 | 19.71 | 6.11 | ||
12. | 07. 08. 2011 | Podhradní Lhota | 19,94 | 19.94 | 19.58 | 0.36 | ||
8. | 30. 07. 2011 | Nětčice | 16,82 | 16.82 | 16.25 | 0.57 | ||
12. | 24. 07. 2011 | Loukov | 20,66 | 20.66 | 20.66 | 0 | ||
16. | 23. 07. 2011 | Dětkovice | 19,33 | 19.33 | 19.06 | 0.27 | ||
9. | 16. 07. 2011 | Nová Dědina | 19,31 | 19.31 | 19.14 | 0.17 | ||
9. | 19. 06. 2011 | Tučapy | 19,43 | 18.85 | 19.43 | -0.58 | ||
9. | 11. 06. 2011 | Rychlov | 18,75 | 18.52 | 18.75 | -0.23 | ||
16. | 05. 06. 2011 | Rymice | 39,95 | 39.95 | 38.8 | 1.15 | ||
10. | 28. 05. 2011 | Ludslavice | 20,40 | 20 | 20.4 | -0.4 | ||
11. | 21. 05. 2011 | Počenice | 19,62 | 19.62 | 19.2 | 0.42 | ||
15. | 12. 09. 2010 | Vítonice, KM | 20,35 | 20.35 | 18.44 | 1.91 | ||
6. | 04. 09. 2010 | Sedlec, CB | 20,72 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 21. 08. 2010 | Pravčice, KM | 28,21 | 28.21 | 26.16 | 2.05 | ||
12. | 15. 08. 2010 | Přílepy, KM | 19,92 | 19.92 | 17.99 | 1.93 | ||
3. | 07. 08. 2010 | Kájov, CK | 19,06 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 07. 08. 2010 | Podhradní Lhota, KM | 22,50 | 22.5 | 21.35 | 1.15 | ||
7. | 24. 07. 2010 | Loukov, KM | 20,88 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 17. 07. 2010 | Rymice, KM | 19,33 | 19.33 | 17.88 | 1.45 | ||
12. | 10. 07. 2010 | Ludslavice, KM | 35,45 | 34.99 | 35.45 | -0.46 | ||
13. | 04. 07. 2010 | Prusinovice, KM | 23,35 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 26. 06. 2010 | Tučapy, KM | 23,37 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 12. 06. 2010 | Rychlov, KM | 34,85 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 05. 06. 2010 | Karolín, KM | 20,03 | 19.67 | 20.03 | -0.36 | ||
8. | 22. 05. 2010 | Počenice, KM | 21,06 | 21.06 | 20.58 | 0.48 | ||
12. | 13. 09. 2009 | Vítonice, KM | 20,05 | 18.51 | 20.05 | -1.54 | ||
7. | 05. 09. 2009 | Sedlec, CB | 19,60 | 18.62 | 0 | 18.62 | ||
31. | 30. 08. 2009 | Pravčice, KM | 21,12 | 20.87 | 21.12 | -0.25 | ||
31. | 30. 08. 2009 | Pravčice, KM | 21,12 | 20.87 | 21.12 | -0.25 | ||
18. | 15. 08. 2009 | Krumsín, PV | 29,26 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 02. 08. 2009 | Podhradní Lhota, KM | 21,87 | 20.1 | 21.87 | -1.77 | ||
8. | 25. 07. 2009 | Loukov-Libosváry, KM | 23,54 | 23.54 | 20.24 | 3.3 | ||
7. | 18. 07. 2009 | Rymice, KM | 20,51 | 20.51 | 19.05 | 1.46 | ||
10. | 11. 07. 2009 | Přílepy, KM | 20,70 | 19.11 | 20.7 | -1.59 | ||
15. | 05. 07. 2009 | Prusinovice, KM | 26,51 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 27. 06. 2009 | Tučapy, KM | 21,27 | 19.35 | 21.27 | -1.92 | ||
12. | 13. 06. 2009 | Rychlov, KM | 21,10 | 19.23 | 21.1 | -1.87 | ||
11. | 06. 06. 2009 | Karolín, KM | 21,14 | 20.08 | 21.14 | -1.06 | ||
18. | 30. 05. 2009 | Ludslavice, KM | 46,28 | 46.28 | 21.09 | 25.19 | ||
6. | 23. 05. 2009 | Počenice, KM | 19,77 | 19.77 | 19.71 | 0.06 | ||
10. | 03. 08. 2008 | Podhradní Lhota, KM | 27,25 | 22.58 | 27.25 | -4.67 | ||
8. | 26. 07. 2008 | Libosváry, PR | 23,18 | 20.34 | 23.18 | -2.84 | ||
9. | 05. 07. 2008 | Dobrotice, KM | 20,67 | 20.67 | 19.97 | 0.7 | ||
9. | 09. 09. 2007 | Vítonice, KM | 21,51 | 21.2 | 21.51 | -0.31 | ||
27. | 25. 08. 2007 | Pravčice, KM | 24,14 | 20.62 | 24.14 | -3.52 | ||
28. | 25. 08. 2007 | Pravčice, KM | 24,14 | 20.62 | 24.14 | -3.52 | ||
10. | 18. 08. 2007 | Bořenovice, KM | 17,84 | 16.44 | 17.84 | -1.4 | ||
13. | 12. 08. 2007 | Loukov, KM | 22,55 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 21. 07. 2007 | Holešov, KM | 19,75 | 19.75 | 19.44 | 0.31 | ||
7. | 14. 07. 2007 | Rymice, KM | 19,86 | 19.68 | 19.86 | -0.18 | ||
11. | 07. 07. 2007 | Přílepy, KM | 19,67 | 19.67 | 19.07 | 0.6 | ||
15. | 01. 07. 2007 | Prusinovice, KM | 22,75 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 30. 06. 2007 | Dobrotice, KM | 22,12 | 22.12 | 20.58 | 1.54 | ||
13. | 16. 06. 2007 | Rychlov, KM | 20,23 | 19.99 | 20.23 | -0.24 | ||
11. | 02. 06. 2007 | Počenice, KM | 23,44 | 20.53 | 23.44 | -2.91 | ||
11. | 02. 09. 2006 | Pravčice, KM | 23,82 | 19.62 | 23.82 | -4.2 | ||
8. | 20. 08. 2006 | Vítonice, KM | 21,51 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 19. 08. 2006 | Bořenovice, KM | 20,66 | 18.18 | 20.66 | -2.48 | ||
10. | 12. 08. 2006 | Hlinsko pod Hostýnem , KM | 24,28 | 22.17 | 24.28 | -2.11 | ||
10. | 29. 07. 2006 | Loukov, KM | 22,07 | 21.7 | 22.07 | -0.37 | ||
4. | 16. 07. 2006 | Holešov, KM | 20,27 | 20.27 | 20.23 | 0.04 | ||
10. | 15. 07. 2006 | Rymice, KM | 19,31 | 19.31 | 18.24 | 1.07 | ||
9. | 08. 07. 2006 | Přílepy, KM | 24,32 | 24.32 | 24.02 | 0.3 | ||
20. | 02. 07. 2006 | Prusinovice, KM | 39,26 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 02. 07. 2006 | Fryšták, ZL | 21,20 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 01. 07. 2006 | Dobrotice, KM | 19,72 | 19.13 | 19.72 | -0.59 | ||
12. | 10. 06. 2006 | Rychlov , KM | 20,91 | 20.91 | 20.29 | 0.62 | ||
15. | 03. 06. 2006 | Počenice, KM | 27,32 | 27.32 | 26.46 | 0.86 | ||
8. | 27. 05. 2006 | Ludslavice, KM | 21,58 | 21.35 | 21.58 | -0.23 | ||
21. | 03. 08. 2003 | Valšovice, PR | 28,99 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 15. 06. 2002 | Mořice, PV | 51,70 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 25. 05. 2002 | Vrchoslavice, PV | 26,22 | 0 | 0 | 0 | ||
25. | 10. 07. 1994 | Mistřice | 29,33 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 12. 07. 1992 | Mistřice | 32,60 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 11. 07. 2026 | Uhřičice, fotbalové hřiště | 21,22 | 19.9 | 21.22 | -1.32 | ||
5. | 06. 06. 2026 | Počenice, fotbalové hřiště | 18,83 | 18.83 | 18.01 | 0.82 | ||
5. | 23. 05. 2026 | Litenčice, hřiště | 24,42 | 23.79 | 24.42 | -0.63 | ||
8. | 09. 05. 2026 | Seloutky | 22,58 | 19.02 | 22.58 | -3.56 | ||
3. | 30. 08. 2025 | Výkleky | 19,45 | 19.45 | 19.19 | 0.26 | ||
4. | 23. 08. 2025 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 21,18 | 20.06 | 21.18 | -1.12 | ||
2. | 16. 08. 2025 | Lobodice-hasičský areál | 20,11 | 19.08 | 20.11 | -1.03 | ||
14. | 03. 08. 2025 | Křenovice | 39,22 | 37.8 | 39.22 | -1.42 | ||
5. | 02. 08. 2025 | Rychlov Skála | 22,30 | 18.75 | 22.3 | -3.55 | ||
4. | 12. 07. 2025 | Uhřičice - fotbalový stadion | 21,93 | 20.06 | 21.93 | -1.87 | ||
6. | 05. 07. 2025 | Chropyně -fotbalový stadion | 25,06 | 24.26 | 25.06 | -0.8 | ||
7. | 07. 06. 2025 | Počenice -fotbalové hřiště | 21,97 | 22.08 | 21.97 | 0.11 | ||
13. | 10. 05. 2025 | Seloutky | 50,47 | 50.47 | 49.83 | 0.64 | ||
4. | 03. 05. 2025 | Litenčice-hřiště | 19,36 | 17.84 | 19.36 | -1.52 | ||
3. | 26. 04. 2025 | Medlov arela TJ u vodní nádrže | 20,85 | 20.85 | 20.66 | 0.19 | ||
4. | 07. 09. 2024 | Výkleky | 19,18 | 18.83 | 19.18 | -0.35 | ||
5. | 24. 08. 2024 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 21,60 | 19.23 | 21.6 | -2.37 | ||
4. | 17. 08. 2024 | Lobodice-hasičský areál | 19,45 | 19.45 | 18.62 | 0.83 | ||
5. | 04. 08. 2024 | Křenovice | 19,79 | 19.48 | 19.79 | -0.31 | ||
3. | 28. 07. 2024 | Rychlov u Skály | 21,14 | 20.68 | 21.14 | -0.46 | ||
3. | 13. 07. 2024 | Uhřičice -fotbalové hřiště | 20,11 | 20.11 | 19.5 | 0.61 | ||
10. | 06. 07. 2024 | Topolany | 26,31 | 19.34 | 26.31 | -6.97 | ||
6. | 08. 06. 2024 | Počenice - Fotbalové hřiště | 31,73 | 31.73 | 31.68 | 0.05 | ||
4. | 11. 05. 2024 | Seloutky | 19,56 | 18.62 | 19.56 | -0.94 | ||
6. | 04. 05. 2024 | Chropyně fotb. Hřiště | 20,83 | 20.2 | 20.83 | -0.63 | ||
5. | 04. 05. 2024 | Morkovice | 20,06 | 19.98 | 20.06 | -0.08 | ||
6. | 27. 04. 2024 | Medlov-areal TJ-u vodní nádrže | 25,42 | 25.01 | 25.42 | -0.41 | ||
5. | 16. 09. 2023 | Výkleky | 20,64 | 20.64 | 20.19 | 0.45 | ||
2. | 26. 08. 2023 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 20,49 | 18.39 | 20.49 | -2.1 | ||
3. | 19. 08. 2023 | Lobodice - hasičský areál | 20,71 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 19,15 | 19.15 | 18.9 | 0.25 | ||
4. | 30. 07. 2023 | Rychlov u skály | 21,11 | 21.11 | 18.73 | 2.38 | ||
2. | 15. 07. 2023 | Fobalové hřiště Uhřičice | 19,42 | 19.42 | 18.85 | 0.57 | ||
2. | 03. 06. 2023 | Fotbalové hřiště Počenice | 20,51 | 19.44 | 20.51 | -1.07 | ||
2. | 29. 04. 2023 | Fotbalové hřiště Chropyně | 19,98 | 19.98 | 19.12 | 0.86 | ||
3. | 17. 09. 2022 | Výkleky | 20,70 | 19.54 | 20.7 | -1.16 | ||
5. | 11. 09. 2022 | Čechy | 21,79 | 21.79 | 20.19 | 1.6 | ||
2. | 27. 08. 2022 | Lobodice - hasičský areál | 22,39 | 22.39 | 21.44 | 0.95 | ||
3. | 20. 08. 2022 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 24,56 | 24.56 | 23.6 | 0.96 | ||
4. | 31. 07. 2022 | Rychlov u skály | 23,43 | 23.43 | 19.45 | 3.98 | ||
2. | 09. 07. 2022 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 20,30 | 20.3 | 19.51 | 0.79 | ||
3. | 26. 06. 2022 | Troubky fotbalové hřiště | 36,59 | 36.59 | 35.9 | 0.69 | ||
3. | 24. 06. 2022 | Dřevohostice | 20,88 | 20.88 | 20.58 | 0.3 | ||
2. | 04. 06. 2022 | Počenice-fotbalové hřiště | 19,79 | 19.79 | 19.42 | 0.37 | ||
9. | 21. 05. 2022 | Vrchoslavice | 19,94 | 19.94 | 19.25 | 0.69 | ||
3. | 07. 05. 2022 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 20,72 | 19.92 | 20.72 | -0.8 | ||
1. | 07. 09. 2019 | Křenovice | 18,96 | 18.68 | 18.96 | -0.28 | ||
4. | 24. 08. 2019 | Lobodice - hasičský areál | 20,04 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 17. 08. 2019 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 21,08 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 10. 08. 2019 | Nětčice | 19,58 | 18.44 | 19.58 | -1.14 | ||
3. | 27. 07. 2019 | Polkovice fotbalové hřiště | 20,78 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 13. 07. 2019 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 21,15 | 18.5 | 21.15 | -2.65 | ||
2. | 08. 06. 2019 | Císařov-u obecního úřadu | 20,62 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 06. 2019 | Počenice , fotbalový stadion | 17,79 | 17.79 | 17.51 | 0.28 | ||
4. | 04. 05. 2019 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 17,79 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 27. 04. 2019 | Chropyně-fotbalové hřiště | 23,71 | 19.18 | 23.71 | -4.53 | ||
1. | 01. 09. 2018 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 18,28 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 18. 08. 2018 | Lobodice - hasičská areál | 28,30 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 07. 2018 | Polkovice-fotbalové hřiště | 27,68 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 14. 07. 2018 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 19,75 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 09. 06. 2018 | Císařov-u obecního úřadu | 20,39 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 02. 06. 2018 | Počenice , fotbalový stadion | 22,31 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 12. 05. 2018 | Vrchoslavice- hřiště | 21,15 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 05. 05. 2018 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 20,84 | 20.19 | 20.84 | -0.65 | ||
2. | 21. 04. 2018 | Chropyně, fotbalové hřiště | 18,40 | 18.37 | 18.41 | -0.04 | ||
2. | 16. 09. 2017 | Litenčice | 19,42 | 19.42 | 19.07 | 0.35 | ||
4. | 09. 09. 2017 | Křenovice | 19,49 | 17.59 | 19.49 | -1.9 | ||
7. | 03. 09. 2017 | Ivanovice na Hané | 36,34 | 36.34 | 35.94 | 0.4 | ||
2. | 02. 09. 2017 | Rokytnice | 20,63 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 08. 2017 | Lobodice | 19,41 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 29. 07. 2017 | Polkovice | 17,46 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 15. 07. 2017 | Popůvky | 18,21 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 07. 2017 | Uhřičice | 18,34 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 25. 06. 2017 | Troubky | 19,40 | 19.4 | 19.03 | 0.37 | ||
4. | 18. 06. 2017 | Křenovice | 19,61 | 19.61 | 19.48 | 0.13 | ||
5. | 17. 06. 2017 | Kokory | 27,73 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 10. 06. 2017 | Císařov | 18,24 | 18.24 | 17.87 | 0.37 | ||
3. | 03. 06. 2017 | Počenice | 19,55 | 19.55 | 18.35 | 1.2 | ||
2. | 06. 05. 2017 | Morkovice | 18,97 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 29. 04. 2017 | Chropyně | 19,54 | 18.21 | 19.54 | -1.33 | ||
6. | 25. 09. 2016 | Henčlov, hřiště | 18,92 | 18.92 | 18.71 | 0.21 | ||
2. | 17. 09. 2016 | Litenčice | 19,72 | 19.72 | 19.05 | 0.67 | ||
4. | 10. 09. 2016 | Křenovice, hřiště TJ Sokol | 18,12 | 17.53 | 18.12 | -0.59 | ||
1. | 27. 08. 2016 | Rokytnice | 18,50 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 20. 08. 2016 | Lobodice | 19,60 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 13. 08. 2016 | Citov | 19,49 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 30. 07. 2016 | Polkovice | 18,52 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 23. 07. 2016 | Chropyně | 18,75 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 09. 07. 2016 | Kokory | 39,32 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 02. 07. 2016 | Uhřičice | 18,63 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 25. 06. 2016 | Křenovice | 19,82 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 18. 06. 2016 | Litenčice | 20,97 | 20.97 | 20.85 | 0.12 | ||
2. | 11. 06. 2016 | Císařov | 19,31 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 27. 09. 2015 | Henčlov | 19,95 | 19.95 | 17.48 | 2.47 | ||
1. | 12. 09. 2015 | Chropyně - fotbalový stadion | 20,59 | 19.82 | 20.59 | -0.77 | ||
6. | 22. 08. 2015 | Loukov | 20,67 | 20.62 | 20.67 | -0.05 | ||
5. | 15. 08. 2015 | Nětčice | 18,49 | 18.49 | 17.77 | 0.72 | ||
7. | 25. 07. 2015 | Roštění | 19,11 | 19.11 | 18.85 | 0.26 | ||
6. | 19. 07. 2015 | Nová Dědina | 22,35 | 22.32 | 22.35 | -0.03 | ||
10. | 05. 07. 2015 | Tučapy | 28,17 | 23.97 | 28.17 | -4.2 | ||
2. | 04. 07. 2015 | Uhřičice | 19,16 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 13. 06. 2015 | Litenčice | 20,42 | 19.69 | 20.42 | -0.73 | ||
4. | 23. 05. 2015 | Rychlov | 19,70 | 19.14 | 19.7 | -0.56 | ||
41. | 17. 05. 2015 | Otevřelová Eliška | Olomouc | 20,49 | 20.49 | 25.16 | -4.67 | |
3. | 25. 04. 2015 | Medlov u Požární nádrže | 19,09 | 18.36 | 19.09 | -0.73 | ||
2. | 13. 09. 2014 | Chropyně-fotbalové hřiště | 20,98 | 20.98 | 19.94 | 1.04 | ||
5. | 06. 09. 2014 | Pravčice | 20,19 | 20.19 | 18.56 | 1.63 | ||
4. | 16. 08. 2014 | Nětčice | 19,48 | 19.48 | 18.82 | 0.66 | ||
11. | 02. 08. 2014 | Zahnašovice | 20,48 | 19.49 | 20.48 | -0.99 | ||
3. | 20. 07. 2014 | Nová Dědina | 19,68 | 19.68 | 19.18 | 0.5 | ||
3. | 28. 06. 2014 | Křenovice | 19,22 | 19.22 | 19.18 | 0.04 | ||
5. | 14. 06. 2014 | Litenčice | 28,80 | 28.35 | 28.8 | -0.45 | ||
10. | 07. 06. 2014 | Rychlov | 22,33 | 20.54 | 22.33 | -1.79 | ||
2. | 15. 09. 2013 | Chropyně-fotbalové hřiště | 20,43 | 17.93 | 20.43 | -2.5 | ||
6. | 07. 09. 2013 | Sedlec | 30,18 | 30.18 | 28.67 | 1.51 | ||
11. | 17. 08. 2013 | Nětčice | 21,78 | 21.78 | 21.71 | 0.07 | ||
11. | 04. 08. 2013 | Podhradní Lhota | 22,32 | 21.54 | 22.32 | -0.78 | ||
6. | 20. 07. 2013 | Nová Dědina | 20,37 | 20.37 | 19.9 | 0.47 | ||
8. | 08. 06. 2013 | Rychlov | 22,49 | 21.27 | 22.49 | -1.22 | ||
10. | 02. 06. 2013 | Rymice | 21,43 | 21.43 | 21.16 | 0.27 | ||
6. | 01. 06. 2013 | Křenovice | 26,41 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 01. 06. 2013 | Karolín | 24,74 | 20.54 | 24.74 | -4.2 | ||
42. | 25. 05. 2013 | Otevřelová Eliška | Bludov, Bludovská stovka | 20,16 | 21.31 | 20.16 | 1.15 | |
8. | 18. 05. 2013 | Počenice | 22,20 | 19.04 | 22.2 | -3.16 | ||
8. | 04. 05. 2013 | Morkovice, Kroměříž | 35,78 | 35.78 | 34.28 | 1.5 | ||
3. | 23. 05. 2009 | Počenice, KM | 21,59 | 20.28 | 21.59 | -1.31 | ||
5. | 09. 06. 2007 | Karolín, KM | 23,14 | 23.14 | 21.55 | 1.59 | ||
2. | 02. 06. 2007 | Počenice, KM | 21,08 | 21.08 | 20.9 | 0.18 | ||
3. | 02. 09. 2006 | Pravčice, KM | 20,94 | 20.2 | 20.94 | -0.74 | ||
5. | 20. 08. 2006 | Vítonice, KM | 26,41 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 08. 2006 | Bořenovice, KM | 21,03 | 20.6 | 21.03 | -0.43 | ||
2. | 12. 08. 2006 | Hlinsko pod Hostýnem , KM | 19,67 | 18.51 | 19.67 | -1.16 | ||
9. | 12. 08. 2006 | Pravčice, KM | 27,30 | 27.3 | 26.49 | 0.81 | ||
4. | 29. 07. 2006 | Loukov, KM | 21,15 | 21.15 | 20.96 | 0.19 | ||
3. | 16. 07. 2006 | Holešov, KM | 22,89 | 22.89 | 22.15 | 0.74 | ||
1. | 15. 07. 2006 | Rymice, KM | 18,70 | 18.7 | 18.38 | 0.32 | ||
4. | 08. 07. 2006 | Přílepy, KM | 22,14 | 18.11 | 22.14 | -4.03 | ||
4. | 02. 07. 2006 | Fryšták, ZL | 23,01 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 01. 07. 2006 | Dobrotice, KM | 20,57 | 20.24 | 20.57 | -0.33 | ||
3. | 10. 06. 2006 | Rychlov , KM | 20,01 | 19.23 | 20.01 | -0.78 | ||
3. | 03. 06. 2006 | Počenice, KM | 25,70 | 25.7 | 24.87 | 0.83 | ||
4. | 27. 05. 2006 | Ludslavice, KM | 23,93 | 23.93 | 22.18 | 1.75 | ||
4. | 15. 06. 2002 | Mořice, PV | 61,40 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 14. 06. 2025 | Hulín | 43,22 | 43.22 | 54.04 | -10.82 | ||
8. | 14. 06. 2025 | Hulín | 57,71 | 57.71 | 66.95 | -9.24 | ||
8. | 14. 06. 2025 | Hulín | 84,31 | 84.31 | 85.67 | -1.36 | ||
10. | 14. 06. 2025 | Hulín | 30,85 | 30.85 | 38.37 | -7.52 | ||
10. | 14. 06. 2025 | Hulín | 82,83 | 147 | 82.83 | 64.17 | ||
37. | 25. 09. 2022 | Cigánková Tereza | Benešov | 13,21 | 14.22 | 13.21 | 1.01 | |
4. | 14. 06. 2014 | A | Litenčice | 23,98 | 23.38 | 23.98 | -0.6 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 14. 06. 2014 | Litenčice | 28,81 | 26.51 | 28.81 | -2.3 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 06. 06. 2026 | Počenice, fotbalové hřiště | 20,27 | 20.04 | 20.27 | -0.23 | ||
3. | 05. 07. 2025 | Chropyně -fotbalový stadion | 26,55 | 26.55 | 26.15 | 0.4 | ||
3. | 07. 06. 2025 | Počenice -fotbalové hřiště | 28,22 | 28.22 | 28.12 | 0.1 | ||
2. | 07. 09. 2019 | Křenovice | 19,59 | 18.72 | 19.59 | -0.87 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















