Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Morkovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciPřípravkaMuži>35
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 04. 09. 2026 | Vymazal Vít | Hradec Králové | 14,57 | 16.18 | 14.57 | 1.61 | |
12. | 19. 06. 2026 | Nová Dědina | 18,24 | 17.06 | 18.24 | -1.18 | ||
1. | 15. 08. 2025 | Vymazal Vít | Třebíč | 13,97 | 15.37 | 13.97 | 1.4 | |
3. | 15. 08. 2025 | Vymazal Vít | Třebíč | 16,07 | 16.07 | 16.07 | 0 | |
10. | 26. 07. 2025 | Roštění | 20,98 | 18.6 | 20.98 | -2.38 | ||
9. | 12. 07. 2025 | Uhřičice - fotbalový stadion | 36,03 | 23.23 | 36.03 | -12.8 | ||
2. | 06. 07. 2025 | Vymazal Vít | Moravský Beroun | 15,74 | 16.09 | 15.74 | 0.35 | |
4. | 05. 07. 2025 | PROTEST | Chropyně -fotbalový stadion | 19,59 | 18.91 | 19.59 | -0.68 | |
10. | 07. 06. 2025 | Karolín | 20,84 | 20.84 | 20.31 | 0.53 | ||
5. | 07. 06. 2025 | Počenice -fotbalové hřiště | 20,35 | 19.79 | 20.35 | -0.56 | ||
16. | 25. 05. 2025 | Racková | 19,49 | 19.48 | 19.49 | -0.01 | ||
16. | 17. 05. 2025 | Vrchoslavice | 25,54 | 21.4 | 25.54 | -4.14 | ||
9. | 04. 05. 2025 | Vymazal Vít | Hasičské hřiště Budíkovice | 16,92 | 18.21 | 16.92 | 1.29 | |
4. | 07. 09. 2024 | Výkleky | 19,86 | 19.86 | 19.75 | 0.11 | ||
1. | 23. 08. 2024 | Vít VYMAZAL | Olomouc | 14,90 | 120 | 14.9 | 105.1 | |
10. | 17. 08. 2024 | Nětčice | 29,12 | 29.12 | 27.66 | 1.46 | ||
10. | 10. 08. 2024 | Pravčice | 20,10 | 20.1 | 20.02 | 0.08 | ||
21. | 04. 08. 2024 | Křenovice | 25,17 | 25.09 | 25.17 | -0.08 | ||
14. | 27. 07. 2024 | Roštění | 29,39 | 26.2 | 29.39 | -3.19 | ||
13. | 29. 06. 2024 | Nová Dědina | 20,05 | 20.05 | 19.28 | 0.77 | ||
13. | 08. 06. 2024 | Karolín | 24,44 | 24.44 | 20.71 | 3.73 | ||
13. | 04. 05. 2024 | Morkovice | 21,75 | 20.64 | 21.75 | -1.11 | ||
16. | 26. 08. 2023 | Nětčice | 24,39 | 24.39 | 22.22 | 2.17 | ||
16. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 21,93 | 20.36 | 21.93 | -1.57 | ||
13. | 29. 07. 2023 | Roštění | 37,72 | 17.9 | 37.72 | -19.82 | ||
9. | 22. 07. 2023 | Kostelany | 20,78 | 20.78 | 19.05 | 1.73 | ||
10. | 02. 07. 2023 | Nová Dědina | 21,69 | 21.69 | 20.18 | 1.51 | ||
10. | 17. 06. 2023 | Pravčice | 29,50 | 29.5 | 23.75 | 5.75 | ||
17. | 10. 06. 2023 | Karolín | 35,30 | 35.3 | 34.41 | 0.89 | ||
14. | 27. 05. 2023 | Ludslavice | 32,21 | 32.21 | 20.43 | 11.78 | ||
114. | 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 24,52 | 24.34 | 24.52 | -0.18 | ||
5. | 10. 09. 2022 | Litenčice - hřiště | 21,73 | 21.73 | 21.67 | 0.06 | ||
9. | 26. 06. 2022 | Křenovice o sud piva | 20,12 | 20.12 | 18.92 | 1.2 | ||
5. | 26. 06. 2022 | Troubky fotbalové hřiště | 23,35 | 23.35 | 22.89 | 0.46 | ||
8. | 04. 06. 2022 | Počenice-fotbalové hřiště | 20,77 | 20.77 | 20.45 | 0.32 | ||
14. | 07. 05. 2022 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 60,57 | 53.05 | 60.57 | -7.52 | ||
15. | 11. 09. 2021 | Karolín | 21,33 | 19.93 | 21.33 | -1.4 | ||
11. | 05. 09. 2021 | Křenovice | 21,79 | 21.79 | 20.8 | 0.99 | ||
15. | 28. 08. 2021 | Nětčice | 18,68 | 18.68 | 18.59 | 0.09 | ||
11. | 21. 08. 2021 | Lukov | 19,39 | 19.37 | 19.39 | -0.02 | ||
12. | 04. 07. 2021 | Nová Dědina | 20,84 | 20.37 | 20.84 | -0.47 | ||
17. | 03. 07. 2021 | Roštění | 27,95 | 27.49 | 27.95 | -0.46 | ||
11. | 12. 07. 2020 | Habrovany | 24,90 | 24.9 | 23.82 | 1.08 | ||
13. | 16. 11. 2019 | Pohořelice fotbalové hřiště | 25,95 | 25.95 | 16.74 | 9.21 | ||
3. | 14. 09. 2019 | Litenčice-hřiště | 17,89 | 17.89 | 16.77 | 1.12 | ||
10. | 24. 08. 2019 | Lobodice - hasičský areál | 34,04 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 17. 08. 2019 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 21,64 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 27. 07. 2019 | Polkovice fotbalové hřiště | 19,59 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 13. 07. 2019 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 22,05 | 21.39 | 22.05 | -0.66 | ||
11. | 21. 06. 2019 | Vrchoslavice-hřiště náhr.term | 21,07 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 08. 06. 2019 | Císařov-u obecního úřadu | 20,35 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 19. 05. 2019 | Radkova Lhota | 20,16 | 19.99 | 20.16 | -0.17 | ||
9. | 04. 05. 2019 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 20,89 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 27. 04. 2019 | Chropyně-fotbalové hřiště | 21,76 | 21.04 | 21.76 | -0.72 | ||
93. | 27. 10. 2018 | Areál Flídr s.r.o Široký Důl | 18,04 | 15.67 | 18.04 | -2.37 | ||
9. | 22. 09. 2018 | Chropyně-fotbalové hřiště | 18,76 | 18.76 | 16.3 | 2.46 | ||
7. | 08. 09. 2018 | Křenovice | 18,34 | 18.34 | 18.17 | 0.17 | ||
9. | 01. 09. 2018 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 44,17 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 29. 07. 2018 | Polkovice-fotbalové hřiště | 38,87 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 21. 07. 2018 | Roštění | 19,51 | 19.13 | 19.51 | -0.38 | ||
35. | 15. 07. 2018 | Zahnašovice | 41,07 | 41.06 | 41.07 | -0.01 | ||
8. | 14. 07. 2018 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 19,30 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 17. 06. 2018 | Křenovice | 20,90 | 20.9 | 20.65 | 0.25 | ||
14. | 02. 06. 2018 | Počenice , fotbalový stadion | 20,45 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 12. 05. 2018 | Vrchoslavice- hřiště | 21,43 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 05. 05. 2018 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 20,48 | 19.73 | 20.48 | -0.75 | ||
18. | 21. 04. 2018 | Chropyně, fotbalové hřiště | 25,37 | 25.37 | 25.34 | 0.03 | ||
8. | 16. 09. 2017 | Litenčice | 19,45 | 19.45 | 17.49 | 1.96 | ||
15. | 09. 09. 2017 | Křenovice | 18,02 | 16.75 | 18.02 | -1.27 | ||
13. | 02. 09. 2017 | Rokytnice | 50,40 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 19. 08. 2017 | Lobodice | 18,99 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 29. 07. 2017 | Polkovice | 39,39 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 15. 07. 2017 | Popůvky | 28,05 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 07. 2017 | Uhřičice | 18,95 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 18. 06. 2017 | Křenovice | 19,73 | 19.08 | 19.73 | -0.65 | ||
10. | 17. 06. 2017 | Kokory | 35,32 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 10. 06. 2017 | Císařov | 19,49 | 19.49 | 19.27 | 0.22 | ||
9. | 03. 06. 2017 | Počenice | 20,39 | 20.23 | 20.39 | -0.16 | ||
16. | 06. 05. 2017 | Morkovice | 31,36 | 31.05 | 31.36 | -0.31 | ||
14. | 29. 04. 2017 | Chropyně | 20,98 | 21.26 | 20.98 | 0.28 | ||
76. | 29. 10. 2016 | areál firmy Flídr s.r.o | 17,06 | 17.06 | 16.82 | 0.24 | ||
21. | 25. 09. 2016 | Henčlov, hřiště | 18,94 | 18.94 | 17.47 | 1.47 | ||
14. | 17. 09. 2016 | Litenčice | 20,92 | 20.15 | 20.92 | -0.77 | ||
11. | 10. 09. 2016 | Křenovice, hřiště TJ Sokol | 16,76 | 16.19 | 16.76 | -0.57 | ||
4. | 10. 09. 2016 | Fotbalový stadion Chropyně | 17,09 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 27. 08. 2016 | Rokytnice | 20,38 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 20. 08. 2016 | Lobodice | 19,88 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 13. 08. 2016 | Citov | 21,17 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 30. 07. 2016 | Polkovice | 19,04 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 07. 2016 | Chropyně | 18,78 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 16. 07. 2016 | Muži | Želeč | 19,82 | 18.83 | 19.82 | -0.99 | |
6. | 16. 07. 2016 | Popůvky | 16,92 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 09. 07. 2016 | Kokory | 19,65 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 02. 07. 2016 | Uhřičice | 19,65 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 11. 06. 2016 | Císařov | 20,08 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 12. 09. 2015 | Křenovice | 17,73 | 17.03 | 17.73 | -0.7 | ||
10. | 12. 09. 2015 | Chropyně - fotbalový stadion | 22,11 | 22.11 | 21.91 | 0.2 | ||
6. | 22. 08. 2015 | Lobodice | 18,87 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 15. 08. 2015 | Citov | 30,84 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 15. 08. 2015 | Nětčice | 17,89 | 17.38 | 17.89 | -0.51 | ||
10. | 25. 07. 2015 | Polkovice | 19,81 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 18. 07. 2015 | Popůvky | 26,41 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 04. 07. 2015 | Uhřičice | 17,63 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 20. 06. 2015 | Kokory | 34,21 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 13. 06. 2015 | Litenčice | 26,01 | 25.65 | 26.01 | -0.36 | ||
23. | 30. 05. 2015 | Ludslavice | 41,49 | 22.46 | 41.49 | -19.03 | ||
80. | 23. 05. 2015 | Kolář Michal | Ostrava | 24,27 | 24.51 | 24.27 | 0.24 | |
17. | 09. 05. 2015 | Chropyně | 24,83 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 25. 04. 2015 | B | Medlov u Požární nádrže | 18,85 | 18.34 | 18.85 | -0.51 | |
9. | 28. 09. 2014 | Henčlov | 16,56 | 16.4 | 16.56 | -0.16 | ||
1. | 13. 09. 2014 | A | Křenovice | 16,18 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 13. 09. 2014 | B | Chropyně-fotbalové hřiště | 18,51 | 16.81 | 18.51 | -1.7 | |
25. | 16. 08. 2014 | Nětčice | 20,05 | 20.05 | 19.97 | 0.08 | ||
24. | 02. 08. 2014 | Zahnašovice | 21,19 | 21.19 | 20.96 | 0.23 | ||
15. | 20. 07. 2014 | Nová Dědina | 22,45 | 20.72 | 22.45 | -1.73 | ||
12. | 05. 07. 2014 | A | Luleč, hasičský areál | 19,58 | 19.58 | 18.96 | 0.62 | |
15. | 05. 07. 2014 | Uhřičice | 29,01 | 0 | 0 | 0 | ||
23. | 28. 06. 2014 | Hlubočany | 31,83 | 31.83 | 30.65 | 1.18 | ||
7. | 28. 06. 2014 | A | Křenovice | 19,32 | 19.32 | 18.73 | 0.59 | |
9. | 14. 06. 2014 | Litenčice | 25,17 | 25.17 | 20.78 | 4.39 | ||
12. | 24. 05. 2014 | B | Ludslavice | 22,42 | 20.91 | 22.42 | -1.51 | |
14. | 24. 05. 2014 | Ludslavice | 25,42 | 25.26 | 25.42 | -0.16 | ||
16. | 29. 09. 2013 | Henčlov | 23,65 | 23.65 | 23.59 | 0.06 | ||
6. | 15. 09. 2013 | Chropyně-fotbalové hřiště | 16,60 | 16.6 | 16.46 | 0.14 | ||
18. | 31. 08. 2013 | Karolín | 29,97 | 29.97 | 16.46 | 13.51 | ||
15. | 17. 08. 2013 | Nětčice | 16,85 | 16.85 | 16.63 | 0.22 | ||
28. | 17. 08. 2013 | B | Nětčice | 20,73 | 20.36 | 20.73 | -0.37 | |
2. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 20,28 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 22. 06. 2013 | Zahnašovice (KM) | 28,63 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 15. 06. 2013 | Litenčice | 20,59 | 20.59 | 19.76 | 0.83 | ||
25. | 02. 06. 2013 | Rymice | 29,68 | 27.83 | 29.68 | -1.85 | ||
10. | 27. 04. 2013 | Medlov, u požární nádrže | 28,64 | 28.64 | 16.85 | 11.79 | ||
18. | 01. 09. 2012 | Karolín | 27,17 | 27.13 | 27.17 | -0.04 | ||
14. | 26. 08. 2012 | Vítonice | 26,75 | 21.75 | 26.75 | -5 | ||
19. | 18. 08. 2012 | Nětčice | 20,36 | 18.86 | 20.36 | -1.5 | ||
18. | 02. 06. 2012 | Karolín | 29,99 | 29.99 | 22.17 | 7.82 | ||
30. | 26. 05. 2012 | Ševčík Martin | Plzeň - Košutka | 18,01 | 18.01 | 120 | -101.99 | |
17. | 19. 05. 2012 | Počenice | 21,74 | 19.54 | 21.74 | -2.2 | ||
31. | 23. 07. 2011 | Dětkovice | 32,87 | 23.67 | 32.87 | -9.2 | ||
22. | 04. 06. 2011 | Karolín | 27,95 | 23.83 | 27.95 | -4.12 | ||
18. | 21. 05. 2011 | Počenice | 29,73 | 29.73 | 29.13 | 0.6 | ||
19. | 05. 06. 2010 | Karolín, KM | 27,95 | 27.95 | 25.43 | 2.52 | ||
16. | 22. 05. 2010 | Počenice, KM | 32,56 | 32.56 | 31.27 | 1.29 | ||
17. | 02. 06. 2007 | Počenice, KM | 72,22 | 72.06 | 72.22 | -0.16 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 04. 09. 2026 | Borovičková Kateřina | Hradec Králové | 7,60 | 7.66 | 7.6 | 0.06 | |
7. | 19. 06. 2026 | Nová Dědina | 19,75 | 18.7 | 19.75 | -1.05 | ||
12. | 09. 05. 2026 | Seloutky | 27,22 | 27.22 | 29.61 | -2.39 | ||
4. | 15. 08. 2025 | Borovicková Kateřina | Třebíč | 7,63 | 7.76 | 7.63 | 0.13 | |
2. | 15. 08. 2025 | Borovičková Kateřina | Třebíč | 7,60 | 7.6 | 7.6 | 0 | |
4. | 26. 07. 2025 | Roštění | 19,28 | 19.28 | 18.72 | 0.56 | ||
3. | 12. 07. 2025 | Uhřičice - fotbalový stadion | 20,43 | 20.43 | 20.13 | 0.3 | ||
7. | 07. 06. 2025 | Karolín | 21,54 | 21.54 | 20.6 | 0.94 | ||
2. | 07. 06. 2025 | Počenice -fotbalové hřiště | 18,48 | 18.39 | 18.48 | -0.09 | ||
7. | 31. 05. 2025 | Ludslavice | 21,14 | 20.66 | 21.14 | -0.48 | ||
4. | 04. 05. 2025 | Borovičková Kateřina | Hasičské hřiště Budíkovice | 7,76 | 7.76 | 11.32 | -3.56 | |
10. | 07. 09. 2024 | Výkleky | 29,67 | 20.17 | 29.67 | -9.5 | ||
3. | 23. 08. 2024 | Litenčice - hřiště | 22,95 | 22.95 | 21.09 | 1.86 | ||
1. | 23. 08. 2024 | Kateřina BOROVIČKOVÁ | Olomouc | 7,45 | 7.59 | 7.45 | 0.14 | |
4. | 17. 08. 2024 | Nětčice | 19,77 | 19.77 | 19.56 | 0.21 | ||
8. | 10. 08. 2024 | Pravčice | 21,81 | 19.87 | 21.81 | -1.94 | ||
6. | 04. 08. 2024 | Křenovice | 19,80 | 18.78 | 19.8 | -1.02 | ||
7. | 27. 07. 2024 | Roštění | 23,54 | 20.51 | 23.54 | -3.03 | ||
4. | 13. 07. 2024 | Uhřičice -fotbalové hřiště | 20,75 | 20.68 | 20.75 | -0.07 | ||
8. | 29. 06. 2024 | Nová Dědina | 33,42 | 18.53 | 33.42 | -14.89 | ||
9. | 08. 06. 2024 | Karolín | 49,15 | 48.63 | 49.15 | -0.52 | ||
4. | 08. 06. 2024 | Počenice - Fotbalové hřiště | 27,13 | 25.86 | 27.13 | -1.27 | ||
7. | 25. 05. 2024 | Ludslavice | 25,89 | 25.43 | 25.89 | -0.46 | ||
6. | 04. 05. 2024 | Morkovice | 21,40 | 20.39 | 21.4 | -1.01 | ||
6. | 26. 08. 2023 | Nětčice | 33,46 | 33.46 | 33.26 | 0.2 | ||
3. | 19. 08. 2023 | Vítonice | 21,68 | 20.95 | 21.68 | -0.73 | ||
4. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 18,64 | 18.64 | 18.48 | 0.16 | ||
3. | 29. 07. 2023 | Roštění | 19,25 | 18.85 | 19.25 | -0.4 | ||
2. | 02. 07. 2023 | Nová Dědina | 22,35 | 22.35 | 22.23 | 0.12 | ||
3. | 17. 06. 2023 | Pravčice | 21,05 | 21.05 | 19.94 | 1.11 | ||
5. | 10. 06. 2023 | Karolín | 23,65 | 23.65 | 18.81 | 4.84 | ||
1. | 10. 09. 2022 | Litenčice - hřiště | 18,95 | 18.95 | 18.59 | 0.36 | ||
16. | 28. 08. 2022 | Pardubice | 33,79 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 27. 08. 2022 | B | Pardubice | 73,31 | 0 | 0 | 0 | |
27. | 27. 08. 2022 | A | Pardubice | 79,10 | 0 | 0 | 0 | |
60. | 27. 08. 2022 | Natálie NAVRÁTILOVÁ | Pardubice | 20,08 | 20.39 | 20.08 | 0.31 | |
62. | 27. 08. 2022 | Petra HEJNÍČKOVÁ | Pardubice | 20,12 | 20.12 | 27.23 | -7.11 | |
78. | 27. 08. 2022 | Michaela CHYBÍKOVÁ | Pardubice | 20,78 | 20.78 | 28.5 | -7.72 | |
82. | 27. 08. 2022 | Andrea SUROVČÁKOVÁ | Pardubice | 20,96 | 20.96 | 120.12 | -99.16 | |
99. | 27. 08. 2022 | Anna BAYEROVÁ | Pardubice | 21,83 | 22.39 | 21.83 | 0.56 | |
108. | 27. 08. 2022 | Marie HORÁKOVÁ | Pardubice | 22,20 | 22.23 | 22.2 | 0.03 | |
115. | 27. 08. 2022 | Radka MIKULOVÁ | Pardubice | 22,74 | 22.12 | 22.74 | -0.62 | |
1. | 09. 07. 2022 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 19,32 | 19.32 | 18.39 | 0.93 | ||
4. | 26. 06. 2022 | Křenovice | 19,23 | 19.23 | 18.18 | 1.05 | ||
5. | 26. 06. 2022 | Křenovice o sud piva | 20,29 | 20.29 | 18.26 | 2.03 | ||
1. | 26. 06. 2022 | Troubky fotbalové hřiště | 22,43 | 21.75 | 22.43 | -0.68 | ||
4. | 04. 06. 2022 | Počenice-fotbalové hřiště | 20,67 | 19.19 | 20.67 | -1.48 | ||
5. | 07. 05. 2022 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 22,49 | 22.49 | 20.92 | 1.57 | ||
4. | 11. 09. 2021 | Karolín | 19,97 | 19.55 | 19.97 | -0.42 | ||
9. | 28. 08. 2021 | Nětčice | 41,90 | 41.9 | 37.95 | 3.95 | ||
4. | 21. 08. 2021 | Kateřina BOROVIČKOVÁ | Ostrava | 16,91 | 17.47 | 16.91 | 0.56 | |
11. | 21. 08. 2021 | Kamila KREJČÍ | Ostrava | 17,46 | 17.46 | 21.15 | -3.69 | |
62. | 21. 08. 2021 | Natálie PODRAZILOVÁ | Ostrava | 19,75 | 19.75 | 20.39 | -0.64 | |
17. | 08. 08. 2021 | Hradec Králové | 30,21 | 31.13 | 30.21 | 0.92 | ||
8. | 04. 07. 2021 | Nová Dědina | 22,82 | 21.04 | 22.82 | -1.78 | ||
7. | 03. 07. 2021 | Roštění | 20,36 | 18.53 | 20.36 | -1.83 | ||
2. | 05. 09. 2020 | Chropyně - fotbalové hřiště | 18,24 | 17.92 | 18.24 | -0.32 | ||
14. | 23. 08. 2020 | Lhota | 23,68 | 23.68 | 23.65 | 0.03 | ||
15. | 02. 08. 2020 | Zahnašovice | 19,46 | 19.46 | 19.38 | 0.08 | ||
3. | 12. 07. 2020 | Habrovany | 18,82 | 18.32 | 18.82 | -0.5 | ||
7. | 27. 06. 2020 | BOROVIČKOVÁ Kateřina | Třebíč | 17,91 | 17.96 | 17.91 | 0.05 | |
3. | 14. 09. 2019 | Litenčice-hřiště | 22,17 | 21.59 | 22.17 | -0.58 | ||
3. | 07. 09. 2019 | Křenovice | 21,04 | 20.54 | 21.04 | -0.5 | ||
9. | 01. 09. 2019 | Ústí nad Labem, požární útok | 26,87 | 26.87 | 29.01 | -2.14 | ||
2. | 31. 08. 2019 | B | Ústí nad Labem, Štafeta | 63,87 | 0 | 0 | 0 | |
26. | 31. 08. 2019 | A | Ústí nad Labem, Štafeta | 74,75 | 0 | 0 | 0 | |
20. | 31. 08. 2019 | Kateřina BOROVIČKOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 17,72 | 17.9 | 17.72 | 0.18 | |
31. | 31. 08. 2019 | Kamila KREJČÍ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 18,23 | 19.47 | 18.23 | 1.24 | |
40. | 31. 08. 2019 | Lucie MACHÁŇOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 18,63 | 18.63 | 19.23 | -0.6 | |
42. | 31. 08. 2019 | Dominika KLVAŇOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 18,67 | 19.36 | 18.67 | 0.69 | |
97. | 31. 08. 2019 | Martina MAZUROVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 20,17 | 20.17 | 20.27 | -0.1 | |
112. | 31. 08. 2019 | Zuzana ŽEMŽULOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 21,00 | 21 | 27.71 | -6.71 | |
121. | 31. 08. 2019 | Natálie NAVRÁTILOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 21,42 | 21.42 | 22.8 | -1.38 | |
135. | 31. 08. 2019 | Eva ŽEMŽULOVÁ | Ústí nad Labem, 100 m - ženy | 23,30 | 23.3 | 48.55 | -25.25 | |
17. | 30. 08. 2019 | KAMILA KREJČÍ | Ústí nad Labem, věž | 17,82 | 17.82 | 18.52 | -0.7 | |
18. | 30. 08. 2019 | KATEŘINA BOROVIČKOVÁ | Ústí nad Labem, věž | 17,84 | 17.84 | 20.09 | -2.25 | |
3. | 24. 08. 2019 | Lobodice - hasičský areál | 19,45 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 17. 08. 2019 | Rokytnice-u hasičské zbrojnice | 18,15 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 04. 08. 2019 | Zahnašovice | 23,62 | 22.55 | 23.62 | -1.07 | ||
8. | 27. 07. 2019 | Polkovice fotbalové hřiště | 22,65 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 13. 07. 2019 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 18,78 | 18.78 | 18.5 | 0.28 | ||
1. | 08. 06. 2019 | Císařov-u obecního úřadu | 20,19 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 01. 06. 2019 | Počenice , fotbalový stadion | 29,37 | 27.84 | 29.67 | -1.83 | ||
3. | 19. 05. 2019 | Radkova Lhota | 19,03 | 18.83 | 19.03 | -0.2 | ||
7. | 04. 05. 2019 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 18,88 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 27. 04. 2019 | Chropyně-fotbalové hřiště | 19,07 | 18.85 | 19.07 | -0.22 | ||
1. | 22. 09. 2018 | Chropyně-fotbalové hřiště | 18,76 | 18.7 | 18.76 | -0.06 | ||
5. | 08. 09. 2018 | Křenovice | 19,23 | 19.03 | 19.23 | -0.2 | ||
30. | 25. 08. 2018 | Kamila KREJČÍ | Liberec, 100 m - ženy | 18,50 | 18.5 | 23 | -4.5 | |
13. | 21. 07. 2018 | Roštění | 23,12 | 23.12 | 22.45 | 0.67 | ||
5. | 09. 06. 2018 | Císařov-u obecního úřadu | 21,32 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 06. 2018 | Počenice , fotbalový stadion | 21,83 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 05. 2018 | Morkovice u hasičské zbrojnice | 19,90 | 19.9 | 19.23 | 0.67 | ||
8. | 07. 04. 2018 | Borovičková Kateřina | Jablonec | 17,65 | 17.65 | 18.06 | -0.41 | |
10. | 07. 04. 2018 | Krejčí Kamila | Jablonec | 17,81 | 24.19 | 17.81 | 6.38 | |
42. | 07. 04. 2018 | Mazurová Martina | Jablonec | 19,93 | 19.93 | 20.57 | -0.64 | |
87. | 07. 04. 2018 | Žemžulová Zuzana | Jablonec | 26,71 | 28.16 | 26.71 | 1.45 | |
38. | 28. 10. 2017 | Areál firmy Flídr s.r.o | 43,43 | 43.32 | 43.43 | -0.11 | ||
6. | 02. 09. 2017 | Rokytnice | 23,71 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 19. 08. 2017 | Lobodice | 19,25 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 17. 06. 2017 | Kokory | 44,16 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 10. 06. 2017 | Císařov | 28,72 | 28.47 | 28.72 | -0.25 | ||
1. | 06. 05. 2017 | Morkovice | 18,42 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 04. 2017 | Chropyně | 21,56 | 21.5 | 21.56 | -0.06 | ||
8. | 01. 04. 2017 | Krejčí Kamila | Jablonec | 18,08 | 18.08 | 120 | -101.92 | |
29. | 01. 04. 2017 | Žemžulová Zuzana | Jablonec | 19,03 | 21.14 | 19.03 | 2.11 | |
57. | 01. 04. 2017 | Horáková Barbora | Jablonec | 20,10 | 20.1 | 20.66 | -0.56 | |
58. | 01. 04. 2017 | Mazurová Martina | Jablonec | 20,23 | 20.78 | 20.23 | 0.55 | |
3. | 17. 09. 2016 | Litenčice | 21,35 | 19.37 | 21.35 | -1.98 | ||
9. | 04. 09. 2016 | Ivanovice na Hané | 21,49 | 19.6 | 21.49 | -1.89 | ||
13. | 27. 08. 2016 | Kamila KREJČÍ | Brno, 100m | 17,72 | 17.72 | 24.31 | -6.59 | |
2. | 30. 07. 2016 | Polkovice | 18,44 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 07. 2016 | Chropyně | 19,09 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 07. 2016 | Uhřičice | 20,12 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 18. 06. 2016 | Litenčice | 18,82 | 18.68 | 18.82 | -0.14 | ||
3. | 04. 06. 2016 | Počenice,fotbalové hřiště | 21,62 | 21.54 | 21.62 | -0.08 | ||
28. | 28. 05. 2016 | Žemžulová Zuzana | Ostrava | 19,22 | 24.84 | 19.22 | 5.62 | |
2. | 12. 09. 2015 | Chropyně - fotbalový stadion | 21,82 | 21.82 | 21.2 | 0.62 | ||
3. | 29. 08. 2015 | Rokytnice | 26,00 | 0 | 0 | 0 | ||
41. | 23. 05. 2015 | Sehnalová Kristyna | Ostrava | 23,93 | 23.93 | 120 | -96.07 | |
44. | 03. 05. 2015 | Jarošová Adéla | Praha | 21,30 | 21.3 | 20.93 | 0.37 | |
29. | 09. 08. 2014 | Jarošová Adéla | Kamenec u Poličky | 19,77 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 31. 08. 2013 | Karolín | 24,14 | 23.78 | 24.14 | -0.36 | ||
10. | 17. 08. 2013 | Nětčice | 21,38 | 21.38 | 20.93 | 0.45 | ||
2. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 23,11 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 18. 05. 2013 | Počenice | 22,01 | 20.49 | 22.01 | -1.52 | ||
4. | 04. 05. 2013 | Morkovice, Kroměříž | 23,42 | 21.31 | 23.42 | -2.11 | ||
5. | 27. 04. 2013 | Medlov, u požární nádrže | 32,02 | 19.99 | 32.02 | -12.03 | ||
8. | 01. 09. 2012 | Karolín | 26,51 | 26.51 | 26.26 | 0.25 | ||
5. | 26. 08. 2012 | Vítonice | 19,39 | 19.39 | 18.9 | 0.49 | ||
9. | 18. 08. 2012 | Nětčice | 24,04 | 24.04 | 23.28 | 0.76 | ||
8. | 02. 06. 2012 | Karolín | 29,02 | 29.02 | 22.66 | 6.36 | ||
9. | 19. 05. 2012 | Počenice | 28,47 | 28.47 | 27.99 | 0.48 | ||
8. | 23. 07. 2011 | Dětkovice | 24,95 | 24.95 | 20.34 | 4.61 | ||
7. | 21. 05. 2011 | Počenice | 23,79 | 23.79 | 24.54 | -0.75 | ||
12. | 05. 06. 2010 | Karolín, KM | 42,48 | 42.1 | 42.48 | -0.38 | ||
7. | 22. 05. 2010 | Počenice, KM | 37,76 | 37.76 | 31.95 | 5.81 | ||
12. | 06. 06. 2009 | Karolín, KM | 27,40 | 27.09 | 27.4 | -0.31 | ||
6. | 23. 05. 2009 | Počenice, KM | 30,48 | 30.48 | 29.85 | 0.63 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 14. 06. 2025 | Hulín | 60,78 | 60.78 | 67.44 | -6.66 | ||
9. | 14. 06. 2025 | Hulín | 81,97 | 91.67 | 81.97 | 9.7 | ||
10. | 14. 06. 2025 | Hulín | 46,44 | 51.7 | 46.44 | 5.26 | ||
11. | 14. 06. 2025 | Hulín | 85,98 | 96.12 | 85.98 | 10.14 | ||
12. | 14. 06. 2025 | Hulín | 36,51 | 41.07 | 36.51 | 4.56 | ||
186. | 29. 03. 2025 | Vlčková Gabriela | Ostrava | 15,12 | 15.24 | 15.12 | 0.12 | |
221. | 29. 03. 2025 | Adamová Eliška | Ostrava | 15,87 | 16.26 | 15.87 | 0.39 | |
242. | 29. 03. 2025 | Dobiášová Natálie | Ostrava | 16,45 | 16.64 | 16.45 | 0.19 | |
76. | 30. 11. 2024 | Dobiášová Tereza | Ostrava | 13,52 | 13.74 | 13.52 | 0.22 | |
109. | 30. 11. 2024 | Dobiášová Natálie | Ostrava | 13,88 | 13.88 | 21.02 | -7.14 | |
196. | 30. 11. 2024 | Vlčková Gabriela | Ostrava | 15,07 | 15.29 | 15.07 | 0.22 | |
200. | 30. 11. 2024 | Bravencová Zuzana | Ostrava | 15,11 | 15.11 | 15.73 | -0.62 | |
25. | 25. 09. 2022 | Balážiová Eliška | Benešov | 12,98 | 15.56 | 12.98 | 2.58 | |
40. | 23. 03. 2019 | NAVRÁTILOVÁ Natálie | Jablonec | 13,76 | 13.76 | 14.34 | -0.58 | |
49. | 23. 03. 2019 | VYMAZAL Vít | Jablonec | 14,57 | 14.57 | 16.33 | -1.76 | |
69. | 23. 03. 2019 | PODRAZILOVÁ Natálie | Jablonec | 14,34 | 14.34 | 16.47 | -2.13 | |
108. | 23. 03. 2019 | BALÁŽIOVÁ Eliška | Jablonec | 15,41 | 15.41 | 16.6 | -1.19 | |
39. | 09. 03. 2019 | Podrazilová Natálie | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,73 | 14.56 | 13.73 | 0.83 | |
75. | 09. 03. 2019 | Vymazal Vít | ČHP 2019 – Ostravská hala | 13,11 | 13.42 | 13.11 | 0.31 | |
137. | 09. 03. 2019 | Balážiová Eliška | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,56 | 21.91 | 17.56 | 4.35 | |
37. | 03. 11. 2018 | Pospíšil Jan | Praha | 13,22 | 13.22 | 14.31 | -1.09 | |
71. | 03. 11. 2018 | Navrátilová Natálie | Praha | 13,89 | 120 | 13.89 | 106.11 | |
99. | 03. 11. 2018 | Podrazilová Natálie | Praha | 14,43 | 14.43 | 16.83 | -2.4 | |
142. | 03. 11. 2018 | Vymazal Vít | Praha | 15,63 | 15.63 | 16.68 | -1.05 | |
35. | 24. 03. 2018 | Pospíšil Jan | Jablonec | 13,98 | 13.98 | 15.4 | -1.42 | |
46. | 24. 03. 2018 | Podrazilová Natálie | Jablonec | 13,75 | 18.08 | 13.75 | 4.33 | |
52. | 24. 03. 2018 | Vymazal Vít | Jablonec | 14,45 | 14.45 | 120 | -105.55 | |
64. | 24. 03. 2018 | Horáková Aneta | Jablonec | 14,32 | 14.32 | 15.22 | -0.9 | |
103. | 24. 03. 2018 | Navrátilová Natálie | Jablonec | 15,34 | 18.58 | 15.34 | 3.24 | |
22. | 17. 03. 2018 | Vymazal Vít | Ostrava | 13,98 | 13.98 | 17.02 | -3.04 | |
27. | 17. 03. 2018 | Pospíšil Jan | Ostrava | 14,17 | 14.26 | 14.17 | 0.09 | |
33. | 17. 03. 2018 | Podrazilová Natálie | Ostrava | 13,77 | 13.77 | 14.13 | -0.36 | |
93. | 17. 03. 2018 | Horáková Aneta | Ostrava | 15,10 | 120 | 15.1 | 104.9 | |
172. | 17. 03. 2018 | Navrátilová Natálie | Ostrava | 21,14 | 120 | 21.14 | 98.86 | |
2. | 12. 03. 2017 | Borovičková Kateřina | Jablonec | 12,21 | 12.6 | 12.21 | 0.39 | |
37. | 12. 03. 2017 | Dopita Lukáš | Jablonec | 14,39 | 15.25 | 14.39 | 0.86 | |
85. | 12. 03. 2017 | Pospíšil Jan | Jablonec | 16,71 | 28.88 | 16.71 | 12.17 | |
87. | 12. 03. 2017 | Horáková Aneta | Jablonec | 16,49 | 17.22 | 16.49 | 0.73 | |
111. | 12. 03. 2017 | Navrátilová Natálie | Jablonec | 16,98 | 17.17 | 16.98 | 0.19 | |
19. | 30. 07. 2016 | Pospíšil Jan | Brno - Líšeň, hasičská škola | 16,55 | 16.55 | 20.53 | -3.98 | |
1. | 19. 03. 2016 | Krejčí Kamila | Jablonec | 12,89 | 27.51 | 12.89 | 14.62 | |
8. | 19. 03. 2016 | Borovičková Kateřina | Jablonec | 13,70 | 15.37 | 13.7 | 1.67 | |
11. | 19. 03. 2016 | Horáková Barbora | Jablonec | 13,76 | 14.54 | 13.76 | 0.78 | |
43. | 19. 03. 2016 | Dopita Lukáš | Jablonec | 15,34 | 15.71 | 15.34 | 0.37 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 20. 09. 2025 | Mišurec Dominik | Plzeň - chlapci | 13,11 | 13.11 | 43.33 | -30.22 | |
86. | 29. 03. 2025 | Rábek Dominik | Ostrava | 19,38 | 19.38 | 19.59 | -0.21 | |
91. | 29. 03. 2025 | Mišurec Dominik | Ostrava | 19,86 | 19.86 | 120 | -100.14 | |
134. | 01. 12. 2024 | Rábek Dominik | Ostrava | 21,56 | 26.37 | 21.56 | 4.81 | |
13. | 12. 10. 2024 | Mišurec Dominik | Ústí nad Labem | 14,22 | 14.9 | 14.22 | 0.68 | |
22. | 23. 09. 2023 | Dobiášová Natálie | Brno | 15,01 | 15.01 | 17.02 | -2.01 | |
45. | 23. 09. 2023 | Sklářová Adina | Brno | 15,85 | 20.68 | 15.85 | 4.83 | |
43. | 25. 09. 2022 | Dobiášová Natálie | Benešov | 16,55 | 18.71 | 16.55 | 2.16 | |
61. | 24. 03. 2019 | DOBIÁŠOVÁ Tereza | Jablonec | 18,68 | 120 | 18.68 | 101.32 | |
72. | 24. 03. 2019 | VLČKOVÁ Gabriela | Jablonec | 20,10 | 20.1 | 22.07 | -1.97 | |
57. | 09. 03. 2019 | Dobiášová Tereza | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,79 | 20.86 | 19.79 | 1.07 | |
58. | 09. 03. 2019 | Navrátil Tomáš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 18,73 | 18.73 | 28.88 | -10.15 | |
61. | 09. 03. 2019 | Vlčková Gabriela | ČHP 2019 – Ostravská hala | 20,23 | 20.87 | 20.23 | 0.64 | |
81. | 09. 03. 2019 | Karásek Martin | ČHP 2019 – Ostravská hala | 20,89 | 25.49 | 20.89 | 4.6 | |
99. | 09. 03. 2019 | Obdržálek Radek | ČHP 2019 – Ostravská hala | 27,07 | 27.07 | 120 | -92.93 | |
27. | 04. 11. 2018 | Balažiová Eliška | Praha | 16,43 | 20.56 | 16.43 | 4.13 | |
34. | 04. 11. 2018 | Navrátil Tomáš | Praha | 16,05 | 16.05 | 16.5 | -0.45 | |
101. | 04. 11. 2018 | Vlčková Gabriela | Praha | 20,03 | 22.77 | 20.03 | 2.74 | |
124. | 04. 11. 2018 | Dobiášová Tereza | Praha | 20,98 | 22.24 | 20.98 | 1.26 | |
194. | 04. 11. 2018 | Karásek Martin | Praha | 26,51 | 27.14 | 26.51 | 0.63 | |
12. | 25. 03. 2018 | Navrátil Tomáš | Jablonec | 15,97 | 16.39 | 15.97 | 0.42 | |
61. | 25. 03. 2018 | Vlčková Gabriela | Jablonec | 21,29 | 23.79 | 21.29 | 2.5 | |
73. | 25. 03. 2018 | Dobiášová Tereza | Jablonec | 23,11 | 29.71 | 23.11 | 6.6 | |
83. | 25. 03. 2018 | Karásek Martin | Jablonec | 23,28 | 120 | 23.28 | 96.72 | |
84. | 25. 03. 2018 | Doleželová Amálie | Jablonec | 24,91 | 24.91 | 30.98 | -6.07 | |
6. | 17. 03. 2018 | Navrátil Tomáš | Ostrava | 15,44 | 17.81 | 15.44 | 2.37 | |
54. | 17. 03. 2018 | Doleželová Amálie | Ostrava | 20,50 | 20.5 | 120 | -99.5 | |
63. | 17. 03. 2018 | Štěpánek Matěj | Ostrava | 20,67 | 36.3 | 20.67 | 15.63 | |
65. | 17. 03. 2018 | Vlčková Gabriela | Ostrava | 21,68 | 21.68 | 22.88 | -1.2 | |
77. | 17. 03. 2018 | Karásek Martin | Ostrava | 23,21 | 23.55 | 23.21 | 0.34 | |
1. | 25. 03. 2017 | Vít Vymazal | Ostrava | 13,52 | 14.42 | 13.52 | 0.9 | |
9. | 25. 03. 2017 | Michal Janík | Ostrava | 15,41 | 15.41 | 19.66 | -4.25 | |
99. | 25. 03. 2017 | Radek Obdržálek | Ostrava | 25,35 | 25.35 | 120 | -94.65 | |
2. | 11. 03. 2017 | Vymazal Vít | Jablonec | 13,80 | 13.91 | 13.8 | 0.11 | |
6. | 11. 03. 2017 | Janík Michal | Jablonec | 14,89 | 14.89 | 15.78 | -0.89 | |
5. | 30. 07. 2016 | Horáková Aneta | Brno - Líšeň, hasičská škola | 15,16 | 23.29 | 15.16 | 8.13 | |
6. | 30. 07. 2016 | Podrazilová Natálie | Brno - Líšeň, hasičská škola | 15,56 | 15.56 | 16.9 | -1.34 | |
9. | 30. 07. 2016 | Vymazal Vít | Brno - Líšeň, hasičská škola | 17,13 | 17.13 | 21.39 | -4.26 | |
12. | 30. 07. 2016 | Slavík Břetislav | Brno - Líšeň, hasičská škola | 18,08 | 21.04 | 18.08 | 2.96 | |
12. | 30. 07. 2016 | Obdržálek Radek | Brno - Líšeň, hasičská škola | 31,85 | 31.85 | 41.5 | -9.65 | |
17. | 30. 07. 2016 | Štěpánek Matěj | Brno - Líšeň, hasičská škola | 18,92 | 18.92 | 120 | -101.08 | |
18. | 30. 07. 2016 | Navrátil Tomáš | Brno - Líšeň, hasičská škola | 18,95 | 18.95 | 19.97 | -1.02 | |
4. | 19. 03. 2016 | Vymazal Vít | Jablonec | 14,94 | 14.94 | 15.46 | -0.52 | |
9. | 19. 03. 2016 | Podrazilová Natálie | Jablonec | 16,03 | 16.6 | 16.03 | 0.57 | |
10. | 19. 03. 2016 | Janík Michal | Jablonec | 15,48 | 15.48 | 16.1 | -0.62 | |
15. | 19. 03. 2016 | Horáková Aneta | Jablonec | 16,97 | 19.71 | 16.97 | 2.74 | |
11. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 53,10 | 0 | 0 | 0 | ||
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 40,52 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 104,46 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 70,47 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 27. 06. 2020 | NAVRÁTILOVÁ Natálie | Třebíč | 20,66 | 20.66 | 20.72 | -0.06 | |
26. | 27. 06. 2020 | PODRAZILOVÁ Natálie | Třebíč | 20,88 | 23.21 | 20.88 | 2.33 | |
18. | 27. 07. 2019 | PODRAZILOVÁ Natálie | Bludov | 20,42 | 21.19 | 20.42 | 0.77 | |
9. | 07. 07. 2019 | Svitavy, Požární útok | 29,18 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 07. 07. 2019 | Svitavy, 4x100 m | 65,24 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 06. 07. 2019 | Svitavy, Běh na 100 m,družstev | 96,01 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 06. 07. 2019 | Krejčí Kamila | Svitavy, Běh na 100 m | 17,73 | 20.45 | 17.73 | 2.72 | |
5. | 06. 07. 2019 | Borovičková Kateřina | Svitavy, Běh na 100 m | 17,80 | 17.8 | 18.12 | -0.32 | |
18. | 06. 07. 2019 | Vdolečková Klára | Svitavy, Běh na 100 m | 18,91 | 18.91 | 20.78 | -1.87 | |
53. | 06. 07. 2019 | Kociánová Klára | Svitavy, Běh na 100 m | 20,24 | 20.92 | 20.24 | 0.68 | |
83. | 06. 07. 2019 | Horáková Barbora | Svitavy, Běh na 100 m | 21,33 | 21.89 | 21.33 | 0.56 | |
87. | 06. 07. 2019 | Navrátilová Natálie | Svitavy, Běh na 100 m | 21,56 | 21.56 | 29.79 | -8.23 | |
100. | 06. 07. 2019 | Podrazilová Natálie | Svitavy, Běh na 100 m | 22,49 | 22.49 | 26.34 | -3.85 | |
1. | 08. 04. 2018 | Borovičková Kateřina | Jablonec | 18,09 | 18.09 | 18.26 | -0.17 | |
2. | 08. 04. 2018 | Krejčí Kamila | Jablonec | 17,61 | 17.75 | 17.61 | 0.14 | |
14. | 08. 04. 2018 | Podrazilová Natálie | Jablonec | 20,41 | 20.41 | 24.15 | -3.74 | |
22. | 08. 04. 2018 | Mazurová Martina | Jablonec | 20,31 | 20.31 | 22.8 | -2.49 | |
33. | 08. 04. 2018 | Navrátilová Natálie | Jablonec | 22,53 | 22.53 | 23.85 | -1.32 | |
6. | 05. 07. 2017 | Zlín, Požární útok | 30,14 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 07. 2017 | Zlín, 4x100 m | 65,16 | 65.16 | 120 | -54.84 | ||
2. | 02. 04. 2017 | Borovičková Kateřina | Jablonec | 17,64 | 17.64 | 120 | -102.36 | |
3. | 02. 04. 2017 | Krejčí Kamila | Jablonec | 17,87 | 18.1 | 17.87 | 0.23 | |
9. | 02. 04. 2017 | Žemžulová Zuzana | Jablonec | 18,83 | 18.83 | 29.17 | -10.34 | |
26. | 02. 04. 2017 | Horáková Barbora | Jablonec | 20,23 | 21.5 | 20.23 | 1.27 | |
29. | 02. 04. 2017 | Mazurová Martina | Jablonec | 20,66 | 20.84 | 20.66 | 0.18 | |
5. | 05. 07. 2016 | České Budějovice, Požární útok | 28,01 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 05. 07. 2016 | České Budějovice, 4x100 m | 64,75 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 04. 07. 2016 | České Budějovice,družstev 100m | 94,93 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 20. 03. 2016 | Krejčí Kamila | Jablonec | 18,97 | 23.11 | 18.97 | 4.14 | |
3. | 20. 03. 2016 | Borovičková Kateřina | Jablonec | 19,55 | 19.55 | 20.48 | -0.93 | |
7. | 20. 03. 2016 | Žemžulová Zuzana | Jablonec | 18,75 | 19.26 | 18.75 | 0.51 | |
27. | 20. 03. 2016 | Horáková Barbora | Jablonec | 20,72 | 20.72 | 21.55 | -0.83 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 27. 06. 2020 | VYMAZAL Vít | Třebíč | 17,47 | 18.45 | 17.47 | 0.98 | |
5. | 27. 07. 2019 | VYMAZAL Vít | Bludov | 19,94 | 19.94 | 120 | -100.06 | |
3. | 05. 07. 2019 | Vymazal Vít | Svitavy, Běh na 100 m | 19,84 | 20.61 | 19.84 | 0.77 | |
2. | 05. 07. 2019 | Vymazal Vít | Svitavy, Dvojboj | 16,75 | 17.45 | 16.75 | 0.7 | |
22. | 20. 03. 2016 | Dopita Lukáš | Jablonec | 23,24 | 23.88 | 23.24 | 0.64 | |
10. | 27. 05. 2012 | Martin Ševčík | Plzeň - Košutka | 18,31 | 120 | 18.31 | 101.69 | |
34. | 27. 05. 2012 | Dalibor Peška | Plzeň - Košutka | 21,19 | 120 | 21.19 | 98.81 | |
Přípravka | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 30. 07. 2016 | Hloušková Anna | Brno - Líšeň, hasičská škola | 29,25 | 29.77 | 29.25 | 0.52 | |
3. | 30. 07. 2016 | Vlčková Gabriela | Brno - Líšeň, hasičská škola | 30,02 | 30.71 | 30.02 | 0.69 | |
4. | 30. 07. 2016 | Karásek Martin | Brno - Líšeň, hasičská škola | 30,62 | 30.62 | 34.13 | -3.51 | |
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 17. 08. 2024 | Nětčice | 17,55 | 17.55 | 17.05 | 0.5 | ||
4. | 10. 08. 2024 | Pravčice | 25,18 | 16.49 | 25.18 | -8.69 | ||
5. | 04. 08. 2024 | Křenovice | 17,08 | 16.41 | 17.08 | -0.67 | ||
5. | 27. 07. 2024 | Roštění | 18,54 | 18.54 | 17.88 | 0.66 | ||
5. | 29. 06. 2024 | Nová Dědina | 39,85 | 37.09 | 39.85 | -2.76 | ||
4. | 08. 06. 2024 | Karolín | 19,62 | 18.83 | 19.62 | -0.79 | ||
3. | 04. 05. 2024 | Morkovice | 25,34 | 25.34 | 25.19 | 0.15 | ||
5. | 26. 08. 2023 | Nětčice | 32,16 | 15.66 | 32.16 | -16.5 | ||
3. | 19. 08. 2023 | Vítonice | 17,37 | 17.12 | 17.37 | -0.25 | ||
4. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 17,77 | 17.24 | 17.77 | -0.53 | ||
4. | 29. 07. 2023 | Roštění | 17,30 | 16.59 | 17.3 | -0.71 | ||
4. | 22. 07. 2023 | Kostelany | 32,70 | 32.7 | 32.4 | 0.3 | ||
5. | 02. 07. 2023 | Nová Dědina | 28,27 | 18.49 | 28.27 | -9.78 | ||
2. | 17. 06. 2023 | Pravčice | 21,28 | 17.77 | 21.28 | -3.51 | ||
4. | 27. 05. 2023 | Ludslavice | 21,09 | 21.09 | 19.21 | 1.88 | ||
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciPřípravkaMuži>35
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















