Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Milovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDorostenciMuži>35Smíšený dorost
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 06. 09. 2026 | Střelice - u has. zbrojnice | 19,53 | 19.17 | 19.53 | -0.36 | ||
7. | 05. 09. 2026 | Chvalovice - hasičské hřiště | 19,00 | 17.46 | 19 | -1.54 | ||
5. | 29. 08. 2026 | Milovice - fotbalové hřiště | 21,94 | 19.48 | 21.94 | -2.46 | ||
4. | 08. 08. 2026 | Pasohlávky - fotbalové hřiště | 18,43 | 18.43 | 18.31 | 0.12 | ||
8. | 01. 08. 2026 | Prušánky - park u Koupaliště | 20,09 | 19.2 | 20.09 | -0.89 | ||
5. | 17. 07. 2026 | Hodonice | 20,27 | 18.67 | 20.27 | -1.6 | ||
2. | 05. 07. 2026 | Lanžhot, hřiště Na Šlajsi | 17,93 | 17.93 | 17.3 | 0.63 | ||
8. | 04. 07. 2026 | Mikulovice- hasičské hřiště | 18,24 | 17.77 | 18.24 | -0.47 | ||
13. | 28. 06. 2026 | Ostrov u Macochy | 19,23 | 18.93 | 19.23 | -0.3 | ||
5. | 27. 06. 2026 | Moutnice, fotbalové hřiště | 25,63 | 24.83 | 25.63 | -0.8 | ||
5. | 20. 06. 2026 | Tvrdonice, fotbalové hřiště | 19,56 | 19.56 | 19.25 | 0.31 | ||
5. | 06. 06. 2026 | Perná - fotbalové hřiště | 19,56 | 19.25 | 19.56 | -0.31 | ||
9. | 23. 05. 2026 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 22,28 | 22.28 | 22.16 | 0.12 | ||
3. | 30. 08. 2025 | Milovice | 18,64 | 18.64 | 18.32 | 0.32 | ||
5. | 09. 08. 2025 | Poštorná - ChNV - golf. odp. | 22,24 | 20.17 | 22.24 | -2.07 | ||
12. | 26. 07. 2025 | Kobylí - hasičské cvičiště | 30,82 | 29.58 | 30.82 | -1.24 | ||
6. | 12. 07. 2025 | Velké Pavlovice - sport. areál | 21,44 | 21.44 | 19.31 | 2.13 | ||
4. | 05. 07. 2025 | Lanžhot - hřiště Na Šlajsi | 19,02 | 18.28 | 19.02 | -0.74 | ||
1. | 28. 06. 2025 | Moutnice - fotbalové hřiště | 21,99 | 21.15 | 21.99 | -0.84 | ||
5. | 14. 06. 2025 | Tvrdonice - fotbalové hřiště | 20,29 | 19.16 | 20.29 | -1.13 | ||
4. | 31. 05. 2025 | Pasohlávky - fotbalové hřiště | 19,35 | 19.35 | 19.21 | 0.14 | ||
12. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 23,86 | 23.86 | 22.08 | 1.78 | ||
13. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 23,86 | 23.86 | 22.08 | 1.78 | ||
10. | 21. 09. 2014 | Vacenovice | 20,30 | 20.3 | 25.64 | -5.34 | ||
3. | 06. 09. 2014 | Bořetice | 18,63 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 23. 08. 2014 | Tvrdonice | 19,61 | 19.28 | 19.61 | -0.33 | ||
32. | 16. 08. 2014 | Pasohlávky, hřiště | 19,33 | 19.33 | 19.12 | 0.21 | ||
4. | 16. 08. 2014 | Pasohlávky | 19,33 | 19.12 | 19.33 | -0.21 | ||
3. | 09. 08. 2014 | Poštorná | 19,88 | 19.88 | 18.78 | 1.1 | ||
7. | 26. 07. 2014 | Kobylí | 19,65 | 19.65 | 19.33 | 0.32 | ||
3. | 12. 07. 2014 | Velké Pavlovice | 19,34 | 19.34 | 19.14 | 0.2 | ||
4. | 05. 07. 2014 | Lanžhot | 19,65 | 19.65 | 18.31 | 1.34 | ||
9. | 28. 06. 2014 | Milovice | 24,08 | 23.62 | 24.08 | -0.46 | ||
4. | 01. 06. 2014 | Drnholec - okresní kolo | 25,95 | 25.95 | 23.84 | 2.11 | ||
7. | 31. 05. 2014 | Jezeřany-Maršovice | 20,38 | 19.92 | 20.38 | -0.46 | ||
4. | 07. 09. 2013 | Bořetice | 18,68 | 18.68 | 18.63 | 0.05 | ||
6. | 10. 08. 2013 | Poštorná, ul. Váltická | 20,03 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 13. 07. 2013 | Velké Pavlovice | 19,15 | 18.71 | 19.15 | -0.44 | ||
16. | 05. 07. 2013 | Lanžhot | 20,87 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 15. 06. 2013 | Tvrdonice | 26,22 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 01. 09. 2012 | Bořetice | 26,25 | 26.25 | 25.72 | 0.53 | ||
10. | 25. 08. 2012 | Poštorná | 24,82 | 21.61 | 24.82 | -3.21 | ||
9. | 04. 08. 2012 | Pasohlávky | 19,44 | 18.65 | 19.44 | -0.79 | ||
6. | 28. 07. 2012 | Kobylí | 18,50 | 18.5 | 18.39 | 0.11 | ||
5. | 07. 07. 2012 | Velké Pavlovice | 19,35 | 19.06 | 19.35 | -0.29 | ||
9. | 05. 07. 2012 | Lanžhot | 20,83 | 18.79 | 20.83 | -2.04 | ||
2. | 16. 06. 2012 | Tvrdonice | 19,40 | 18.94 | 19.4 | -0.46 | ||
9. | 09. 06. 2012 | Milovice | 21,53 | 21.53 | 21.34 | 0.19 | ||
9. | 11. 09. 2010 | Bořetice, BV | 24,48 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 28. 08. 2010 | Poštorná, BV | 19,96 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 07. 08. 2010 | Pasohlávky, BV | 21,14 | 21.14 | 20.58 | 0.56 | ||
5. | 31. 07. 2010 | Kobylí, BV | 19,44 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 25. 07. 2010 | Brumovice, BV | 19,20 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 05. 07. 2010 | Lanžhot, BV | 19,71 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 19. 06. 2010 | Tvrdonice, BV | 19,81 | 19.81 | 19.18 | 0.63 | ||
6. | 12. 06. 2010 | Milovice, BV | 19,73 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 05. 09. 2009 | Bořetice, BV | 20,32 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 29. 08. 2009 | Poštorná, BV | 20,68 | 20.68 | 20.37 | 0.31 | ||
6. | 01. 08. 2009 | Brumovice, BV | 20,04 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 25. 07. 2009 | Kobylí, BV | 20,09 | 20.09 | 19.62 | 0.47 | ||
7. | 18. 07. 2009 | Velké Pavlovice, BV | 20,64 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 05. 07. 2009 | Lanžhot, BV | 20,40 | 20.4 | 19.63 | 0.77 | ||
9. | 20. 06. 2009 | Tvrdonice, BV | 20,56 | 20.56 | 19.58 | 0.98 | ||
6. | 13. 06. 2009 | Milovice, BV | 20,16 | 20 | 20.16 | -0.16 | ||
9. | 07. 06. 2009 | Horní Bojanovice, BV | 27,81 | 27.81 | 26.77 | 1.04 | ||
5. | 30. 05. 2009 | Pasohlávky, BV | 21,17 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 14. 09. 2008 | Petrov, HO | 21,20 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 06. 09. 2008 | Bořetice, BV | 20,70 | 20.7 | 20.62 | 0.08 | ||
9. | 30. 08. 2008 | Poštorná, BV | 22,22 | 21.91 | 22.22 | -0.31 | ||
11. | 23. 08. 2008 | Brumovice, BV | 28,29 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 26. 07. 2008 | Kobylí, BV | 21,87 | 21.87 | 21.85 | 0.02 | ||
8. | 12. 07. 2008 | Pasohlávky, BV | 20,63 | 20.63 | 20.24 | 0.39 | ||
5. | 05. 07. 2008 | Lanžhot, BV | 20,67 | 20.67 | 20.46 | 0.21 | ||
8. | 21. 06. 2008 | Tvrdonice, BV | 22,32 | 22.09 | 22.32 | -0.23 | ||
7. | 14. 06. 2008 | Milovice, BV | 21,85 | 21.85 | 21.04 | 0.81 | ||
4. | 17. 05. 2008 | Bulhary, BV | 21,30 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 19. 09. 2004 | Kněžpole, UH | 21,55 | 21.55 | 20.85 | 0.7 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 06. 09. 2026 | Střelice - u has. zbrojnice | 20,21 | 19.57 | 20.21 | -0.64 | ||
3. | 08. 08. 2026 | Pasohlávky - fotbalové hřiště | 19,79 | 19.79 | 19.64 | 0.15 | ||
4. | 01. 08. 2026 | Prušánky - park u Koupaliště | 34,43 | 34.43 | 32.71 | 1.72 | ||
7. | 25. 07. 2026 | Kobylí - hasičské cvičiště | 37,41 | 37.41 | 24.42 | 12.99 | ||
2. | 11. 07. 2026 | Velké Pavlovice - sport. areál | 24,41 | 24.14 | 24.41 | -0.27 | ||
4. | 05. 07. 2026 | Lanžhot, hřiště Na Šlajsi | 19,93 | 19.21 | 19.93 | -0.72 | ||
2. | 04. 07. 2026 | Mikulovice- hasičské hřiště | 19,28 | 19.28 | 18.02 | 1.26 | ||
7. | 20. 06. 2026 | Tvrdonice, fotbalové hřiště | 29,54 | 29.54 | 29.04 | 0.5 | ||
7. | 06. 06. 2026 | Perná - fotbalové hřiště | 29,54 | 29.54 | 29.04 | 0.5 | ||
5. | 30. 08. 2025 | Milovice | 20,35 | 18.38 | 20.35 | -1.97 | ||
2. | 23. 08. 2025 | Dubňany - Sportovní areál u ZŠ | 19,81 | 19.81 | 19.24 | 0.57 | ||
4. | 09. 08. 2025 | Poštorná - ChNV - golf. odp. | 21,13 | 20.58 | 21.13 | -0.55 | ||
4. | 02. 08. 2025 | Prušánky - park u Koupaliště | 25,82 | 24.68 | 25.82 | -1.14 | ||
3. | 26. 07. 2025 | Kobylí - hasičské cvičiště | 23,20 | 22.15 | 23.2 | -1.05 | ||
2. | 12. 07. 2025 | Velké Pavlovice - sport. areál | 24,97 | 24.83 | 24.97 | -0.14 | ||
3. | 05. 07. 2025 | Lanžhot - hřiště Na Šlajsi | 20,97 | 18.4 | 20.97 | -2.57 | ||
2. | 28. 06. 2025 | Moutnice - fotbalové hřiště | 29,68 | 29.68 | 27.71 | 1.97 | ||
5. | 14. 06. 2025 | Tvrdonice - fotbalové hřiště | 19,31 | 19.31 | 18.84 | 0.47 | ||
3. | 31. 05. 2025 | Pasohlávky - fotbalové hřiště | 21,57 | 18.15 | 21.57 | -3.42 | ||
1. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,22 | 19.22 | 18.85 | 0.37 | ||
1. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 19,22 | 19.22 | 18.85 | 0.37 | ||
5. | 25. 08. 2024 | Tvarožná | 19,08 | 19.08 | 17.65 | 1.43 | ||
6. | 24. 08. 2024 | Dubňany - Sportovní areál u ZŠ | 32,26 | 25.56 | 32.26 | -6.7 | ||
9. | 04. 08. 2024 | Ostrov u Macochy | 22,15 | 21.9 | 22.15 | -0.25 | ||
3. | 03. 08. 2024 | Prušánky- park u koupaliště | 24,75 | 24.75 | 23.5 | 1.25 | ||
3. | 03. 08. 2024 | Prušánky - has.areál | 24,75 | 24.75 | 23.5 | 1.25 | ||
1. | 27. 07. 2024 | Kobylí - hasičské cvičiště | 18,60 | 18.6 | 17.81 | 0.79 | ||
2. | 13. 07. 2024 | Velké Pavlovice- sport. areál | 26,57 | 26.39 | 26.57 | -0.18 | ||
2. | 05. 07. 2024 | Lanžhot- fot. hřiště na Šlajsi | 19,03 | 19.03 | 17.79 | 1.24 | ||
1. | 29. 06. 2024 | Moutnice- fotbalové hřiště | 23,12 | 23.12 | 20.86 | 2.26 | ||
1. | 15. 06. 2024 | Tvrdonice- fotbalové hřiště | 18,13 | 18.02 | 18.13 | -0.11 | ||
1. | 01. 06. 2024 | Pasohlávky- fotbalové hřiště | 28,07 | 27.34 | 28.07 | -0.73 | ||
34. | 06. 09. 2015 | Goralová Simona | Písková Lhota | 26,55 | 26.55 | 28.89 | -2.34 | |
3. | 14. 06. 2008 | Milovice, BV | 23,80 | 23.8 | 21.79 | 2.01 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 28. 06. 2026 | Ostrov u Macochy | 16,71 | 16.58 | 16.71 | -0.13 | ||
3. | 07. 06. 2025 | Brno | 30,65 | 34.65 | 30.65 | 4 | ||
4. | 07. 06. 2025 | Brno | 114,70 | 114.7 | 114.7 | 0 | ||
5. | 07. 06. 2025 | Brno | 69,44 | 69.44 | 72.27 | -2.83 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 29. 08. 2026 | Milovice - fotbalové hřiště | 17,97 | 17.71 | 17.97 | -0.26 | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 06. 09. 2026 | Střelice - u has. zbrojnice | 21,68 | 21.42 | 21.68 | -0.26 | ||
1. | 05. 09. 2026 | Chvalovice - hasičské hřiště | 17,10 | 16.55 | 17.1 | -0.55 | ||
2. | 08. 08. 2026 | Pasohlávky - fotbalové hřiště | 17,45 | 16.65 | 17.45 | -0.8 | ||
3. | 25. 07. 2026 | Kobylí - hasičské cvičiště | 17,92 | 17.19 | 17.92 | -0.73 | ||
2. | 17. 07. 2026 | Hodonice | 18,38 | 18.38 | 16.97 | 1.41 | ||
2. | 05. 07. 2026 | Lanžhot, hřiště Na Šlajsi | 17,84 | 17.84 | 17.13 | 0.71 | ||
1. | 04. 07. 2026 | Mikulovice- hasičské hřiště | 16,70 | 15.75 | 16.7 | -0.95 | ||
2. | 27. 06. 2026 | Moutnice, fotbalové hřiště | 22,20 | 22 | 22.2 | -0.2 | ||
5. | 20. 06. 2026 | Tvrdonice, fotbalové hřiště | 17,72 | 15.52 | 17.72 | -2.2 | ||
5. | 06. 06. 2026 | Perná - fotbalové hřiště | 17,72 | 15.52 | 17.72 | -2.2 | ||
1. | 23. 05. 2026 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 17,39 | 16.14 | 17.39 | -1.25 | ||
2. | 30. 08. 2025 | Milovice | 17,24 | 16.44 | 17.24 | -0.8 | ||
2. | 23. 08. 2025 | Dubňany - Sportovní areál u ZŠ | 19,65 | 19.65 | 18.43 | 1.22 | ||
2. | 09. 08. 2025 | Poštorná - ChNV - golf. odp. | 17,81 | 17.81 | 17.62 | 0.19 | ||
4. | 26. 07. 2025 | Kobylí - hasičské cvičiště | 18,17 | 18.17 | 17.79 | 0.38 | ||
2. | 05. 07. 2025 | Lanžhot - hřiště Na Šlajsi | 18,46 | 18.46 | 18.25 | 0.21 | ||
1. | 28. 06. 2025 | Moutnice - fotbalové hřiště | 21,44 | 20.29 | 21.44 | -1.15 | ||
2. | 14. 06. 2025 | Tvrdonice - fotbalové hřiště | 17,61 | 17.61 | 17.08 | 0.53 | ||
2. | 31. 05. 2025 | Pasohlávky - fotbalové hřiště | 17,74 | 17.66 | 17.74 | -0.08 | ||
2. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 18,59 | 17.18 | 18.59 | -1.41 | ||
2. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 18,59 | 17.81 | 18.59 | -0.78 | ||
1. | 24. 08. 2024 | Dubňany - Sportovní areál u ZŠ | 18,87 | 18.87 | 18.13 | 0.74 | ||
3. | 27. 07. 2024 | Kobylí - hasičské cvičiště | 20,87 | 19.33 | 20.87 | -1.54 | ||
9. | 27. 07. 2024 | Kobylí - hasičské cvičiště | 44,90 | 44.76 | 44.9 | -0.14 | ||
2. | 05. 07. 2024 | Lanžhot- fot. hřiště na Šlajsi | 17,94 | 17.92 | 17.94 | -0.02 | ||
2. | 05. 07. 2024 | Lanžhot - hřiště Na Šlajsi | 18,15 | 18.14 | 18.15 | -0.01 | ||
1. | 29. 06. 2024 | Moutnice- fotbalové hřiště | 21,28 | 20.53 | 21.28 | -0.75 | ||
3. | 15. 06. 2024 | Tvrdonice- fotbalové hřiště | 18,18 | 17.9 | 18.18 | -0.28 | ||
2. | 01. 06. 2024 | Pasohlávky- fotbalové hřiště | 20,01 | 19.12 | 20.01 | -0.89 | ||
13. | 25. 05. 2024 | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 39,61 | 38.72 | 39.61 | -0.89 | ||
13. | 25. 05. 2024 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 39,61 | 38.72 | 39.61 | -0.89 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.
