Výsledky jednotlivců
Vydáno dne 22. 05. 2010 (4488 x přečteno)V Rabí se konal i přebor jednotlivců Hry Plamen, kterého se zúčastnilo celkem 75 závodníků z celého okresu Klatovy
Hoši | ||||
---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | kolektiv | Výsledný čas |
1 | 50 | Grassl Petr | Bystřice | 15,17 |
2 | 26 | Kiesenbauer Petr | Strážov | 16,97 |
3 | 52 | Vild David | Bystřice | 17,6 |
4 | 24 | Jarošík Jan | Nýrsko | 18,37 |
5 | 20 | Bureš Marek | Malechov | 18,53 |
6 | 19 | Kohout Roman | Plánice | 18,85 |
7 | 51 | Ivanič Jakub | Bystřice | 19,05 |
8 | 45 | Baier Tomáš | Klenová | 19,08 |
9 | 12 | Skolek Tomáš | Sušice | 19,65 |
10 | 21 | Strejc Ondřej | Malechov | 19,73 |
11 | 27 | Presl Aleš | Strážov | 20,41 |
12 | 22 | Kepl Jakub | Dlažov | 20,68 |
13 | 38 | Chalupný Václav | Strašín | 20,91 |
14 | 53 | Matheisl Luboš | Bystřice | 21,32 |
15 | 33 | Duchek František | Běšiny | 21,57 |
16 | 29 | Chalupka Matěj | Žihobce | 21,93 |
17 | 54 | Kroupa Václav | Červené Poříčí | 22,53 |
18 | 23 | Trmota Tomáš | Dlažov | 22,55 |
19 | 48 | Švůger Michal | Lomec | 22,96 |
20 | 42 | Kovářík Stanislav | Horažďovice | 23,13 |
21 | 25 | Klug Michal | Nýrsko | 23,33 |
22 | 43 | Vítovec Tomáš | Horažďovice | 23,89 |
23 | 31 | Linthner Filip | Luby | 24,14 |
24 | 35 | Mayer Václav II. | Běšiny | 25,38 |
25 | 39 | Melichar Matyáš | Strašín | 25,42 |
26 | 34 | Mayer Václav | Běšiny | 25,43 |
27 | 10 | Bulka Martin | Pačejov | 25,55 |
28 | 15 | Dulovec Ondřej | Malá Víska | 25,65 |
29 | 16 | Voráček Michal | Štěpánovice | 25,93 |
30 | 40 | Brejcha Ludvík | Rabí | 26,36 |
31 | 18 | Nykl Martin | Klatovy | 26,73 |
32 | 44 | Trefanec | Klenová | 28,06 |
33 | 14 | Toman Ondřej | Malá Víska | 28,45 |
34 | 9 | Běloch Lukáš | Pačejov | 28,82 |
35 | 46 | Trefanec Ondřej | Klenová | 28,87 |
36 | 28 | Dušek Kryštof | Žihobce | 30,02 |
37 | 13 | Šilhánek Václav | Sušice | 31,64 |
38 | 36 | Trmota Dan | Dlažov | 31,87 |
39 | 8 | Šobr Daniel | Borovy | 32,13 |
40 | 1 | Máčay Tibor | Bezděkov | 33,17 |
41 | 47 | Janda Lukáš | Klenová | 33,36 |
42 | 7 | Hájek Tomáš | Borovy | 33,8 |
43 | 11 | Straka Jakub | Pačejov | 36,8 |
44 | 4 | Červeňák Jan | Bezděkov | 37,83 |
45 | 32 | Malý Pavel | Luby | 38,65 |
46 | 30 | Sopóci Pavel | Žihobce | 39,15 |
47 | 17 | Šleis Ondřej | Štěpánovice | 39,82 |
48 | 37 | Groszl Zdeněk | Dlažov | 51,67 |
49 | 3 | Přerost Vít | Bezděkov | 52,48 |
50 | 2 | Lobodáš Jan | Bezděkov | DNF |
50 | 5 | Dlouhý Jakub | Malá Víska | DNF |
50 | 6 | Matějka jan | Borovy | DNF |
50 | 41 | Marek Michal | Rabí | DNF |
50 | 49 | Hrdina Martin | Lomec | DNF |
Dívky | ||||
---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | kolektiv | Výsledný čas |
1 | 21 | Hájková Kateřina | Bystřice | 19,09 |
2 | 24 | Blahoušová Andrea | Předslav | 19,73 |
3 | 18 | Tomanová Karolína | Strážov | 20,26 |
4 | 15 | Mayerová Pavlína | Běšiny | 20,35 |
5 | 23 | Vernerová Anna | Předslav | 20,48 |
6 | 22 | Pojarová Marie | Předslav | 20,65 |
7 | 17 | Halamová Jana | Dlažov | 20,69 |
8 | 25 | Vlasáková Kristýna | Předslav | 21,6 |
9 | 3 | Loffelmannová Monika | Sušice | 22,68 |
10 | 8 | Kalistová Barbora | Čachrov | 24,46 |
11 | 2 | Šilhánková Martina | Sušice | 25,89 |
12 | 19 | Morová Andrea | Lomec | 26,89 |
13 | 7 | Podaná Monika | Čachrov | 27,27 |
14 | 10 | Valešová Zuzana | Žihobce | 27,63 |
15 | 20 | Aichyngerová Tereza | Lomec | 28,22 |
16 | 9 | Vaigertová Barbora | Štěpánovice | 28,42 |
17 | 1 | Bělochová Šárka | Pačejov | 28,82 |
18 | 11 | Svatková Barbora | Žihobce | 29,06 |
19 | 14 | Michalcová Karolína | Strašín | 31,57 |
20 | 13 | Smetanová Tereza | Žihobce | 32,43 |
21 | 6 | Voráčková Eliška | Štěpánovice | 32,77 |
22 | 12 | Heřmanová Zuzana | Žihobce | 34,3 |
23 | 5 | Kovaříková Lenka | Borovy | 35,87 |
24 | 4 | Navarová Šárka | Malá Víska | 37,77 |
25 | 16 | Bělochová Gabriela | Pačejov | 99,99 |